Dodaj do ulubionych

Używane maszyny czyszczące z gwarancją

24.09.12, 15:43
Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą profesjonalnych, używanych maszyn czyszczących z gwarancją. Maszyny dostępne są w okazyjnych cenach. Pełna oferta na stronie :
agapit.pl/sprzedaz-i-wynajem-maszyn-uzywanych/wszystkie
Edytor zaawansowany
  • 29.09.14, 23:39
    Ja polecam firmę www.zamiatarki-rcm.pl/ dobre ceny, duży wybór.
  • 04.11.15, 19:37
    Ja znalazłem stronę gdzie masz duży wybór maszyn do czyszczenia i to w całkiem niezłych cenach, tutaj macie link, szorowarki24.pl/szorowarki oczywiście maszyny są profesjonalne marki NUMATIC
  • 13.10.16, 12:39
    mogę poleci również ofertę maszyn czyszczących z tej firmy szorowarki24.pl/ można również wypożyczyć maszynę z tego co sie orientuję
  • 08.03.17, 22:23
    Jeśli chodzi o używane maszyny czyszczące to polecam:
    www.serwismaszyny.pl/oferta-maszyn-czyszczacych
  • 09.03.17, 11:01
    Na www.haerson.pl/maszyny-czyszczace.html możecie znaleźć faje maszyny, ceny ok. wykonanie tez spoko, ja jestem od 4 miesięcy zadowolony bo ładnie czysci płytki w sklepie
  • 20.04.17, 11:13
    Kiedyś kupiłem całe wyposażenie z drugiej ręki i po roku większość była do naprawy. Tak naprawdę było mi szkoda na to pieniędzy, bo lepiej kupić już nowy sprzęt. Od tamtej pory pracujemy tylko na urządzeniach Nilfisk. Nie można im odmówić jakości.
  • 20.04.17, 15:59
    Ja też uważam, że jeśli inwestować w profesjonalny sprzęt czyszczący to nowy i na gwarancji. Jeśli ktoś ma profesjonalną firmę sprzątającą (zwłaszcza duże powierzchnie magazynowe i sklepowe) to wie, o czym mówię. Liczy się niezawodność maszyn. Jeśli mogę coś polecić to to jest świetna maszyna www.nilfisk.com/pl-pl/products/Pages/product.aspx?pid=56116004
  • 22.05.17, 12:37
    Gdzie można kupić sprzęt Nilfiska w Polsce?
  • 12.06.17, 14:04
    Możesz sprawdzić tutaj na stronie: www.nilfisk.com/pl-pl/Pages/default.aspx. Jest zarówno oferta i namiary na dilerów.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.