Dodaj do ulubionych

Szafy wnękowe/do zabudowy - polećcie proszę

27.01.09, 09:30
Witam,
nie mogę znaleźć sensownego wykonawcy i montażysty szaf wnękowych, dlatego piszę na forum. Wiem z doświadczenia, że można je zrobić dobrze, albo totalnie schrzanić. Nie chcę ryzykować...
Poza tym ktoś przyszedł, wymierzył i potem cisza, zero kontaktu. Trochę dziwne czasy, że trzeba się dobijać do kogoś, żeby łaskawie coś nam sprzedał...
Dlatego moja wielka prośba do Was wszystkich - jeśli macie dobre lub złe (mam nadzieję, że jednak tylko dobre) doświadczenia z firmami/osobami robiącymi takie szafy, piszcie tutaj. Cena też gra rolę - jeśli szafa ma kosztować tyle, co przyzwoite auto, to dziękuję ;) Będę naprawdę bardzo wdzięczna za pomoc, bo wykończona jestem już tym wykańczaniem ;)
pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 27.01.09, 11:52
    dodam, że szafy będą montowane w Warszawie, więc i firma pewnie z Waw... chyba,
    że dojeżdżają?
  • 07.02.14, 11:04
    warszawa 506469319 polecam
  • 08.03.14, 21:23
    w warszawie do stolarza od szaf tanio i solidnie 506469319
  • Gość: noonka IP: *.acn.waw.pl 29.01.09, 09:34
    cześć, rozumiem że interesuję Ciebie firma lub osoba? My w końcu trafiliśmy na
    stolarz z którego byliśmy zadowoleni (po pierwszym, z którym była męka) ten był
    jak objawienie. Terminowy, słowny robił nam zabudowy kaloryferów oraz jedną
    szafę. Jak chcesz mogę przesłać Ci zdjęcie tej szafy. My byliśmy bardzo z niego
    zadowoleni. Stolarz jest z ursynowa.pzdr.
  • Gość: ewa IP: *.sggw.waw.pl 11.02.09, 13:25
    Do Noonki. Czy mogę prosić o przesłanie namiarów do zachwalanego
    przez Ciebie stolarza na ewak05@o2.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam
  • 22.09.09, 14:11
    Witam
    Bardzo proszę o namiary na stolarza , nie mam już sił na pseudofachowców.
    Dziękuję
    marian stefański
    sas@sasco.com.pl
  • Gość: xdialog IP: 89.108.216.* 29.01.09, 10:42
    Jako projektant -staram się unikać masowych producentów – nie chce
    tu wymieniac – wszyscy znamy 3 główne firmy...Z jakością słabo,
    punkty prowadzą ajenci, montują czest przypadkowi ludzie, polityka
    cenowa firm każe im stosować np. plastyk tam, gdzie powinien być
    metal, lub szkło- ja mam dobra doświadczenia z krajowym producentem –
    www.sevroll.pl- centrala w Warszawie- każdy dobry stolarz
    potwierdzi...Jeśli chce Pani „mercedesy” to polecam www.raumplus.pl/-
    znane nie tylko w Polsce – czego nie można powiedzieć
    o "Admirałach” .
    Pozdrawiam-
    xdialog@gmail.com
  • 29.01.09, 11:04
    wszystko mi jedno, czy firma, czy osoba, byle było porządnie i ceny nie z kosmosu :) Ostatnio znalazłam namiary na: euro-dom.waw.pl/, ledoor.pl/ i www.satismeble.pl/ lub www.satispro.pl/ - aktualnie czekam na wyceny.
    Może ktoś zna którąś z powyższych?
    Mam jeszcze 2 panów (nie firmy), ale nie widziałam ich pracy, więc to dla mnie trochę ryzykowne...
    Noonka - będę wdzięczna za przesłanie zdjęć i namiarów do Pana na mkuf@tlen.pl
    pozdrawiam
  • 04.02.09, 21:13

Polecam firme RAUMPLUS - salon w Domotece naprzeciwko Ikei na
    Targowku. Mila i fachowa obsluga - 4 tygodnie i szafa zamontowana.
    Montazysci profesjonalni i w ciagu 2 godzin zamontowali szafe.
    Moze nie wyszli najtaniej ale drzwi chodza elegancko i mam gwarancje
    na 10 lat.
  • 06.02.09, 09:26
    szafa tekle co auto? nie przesadzaj, koszt takiej szafy to kilka
    tysięcy...
  • 10.02.09, 15:01
    dlaczego 70? uważam, że 10k to już przegięcie przy 1 szafie 2m, a taką wycenę
    dostałam w jednej z firm. W innej byli jeszcze lepsi - 16k. Wolałabym inaczej
    wydać te pieniądze.
  • 10.02.09, 15:07
    hej,
    czy mógłbyś mi coś więcej napisać na mkuf@tlen.pl?
    Z czego szafa, jak duża i jaki koszt?
    z góry bardzo dziękuję.
  • 13.10.16, 09:07
    Skoro mowa o domotece to jest tam arino wykonują kuchnie, czy ktoś używa kuchni z arino? Zastanawiam się jak je się użytkuje druga firma którą biorę pod uwagę to kuchnieangielskie.pl Jakie macie doświadczenia?
  • 24.04.09, 10:33
    Oj nie wiem czy wierzyć w to co jest na tych wszystkich stronach.
    Odwiedziłem ostatnio firmę gdzie pokazali mi identyczne zdjęcia co
    na stronie firmy SATISMEBLE?
    Wraz z żoną byliśmy nieco zaskoczeni.
    To przykre pokazywać zdjęcia innych firm i umieszczać je na swojej
    stronie jako realizacje które się wykonało.

Czy komuś w tym zwariowanym świecie można jeszcze wierzyć?

• 10.02.09, 15:06
    witam,
    interesuje mnie okleina naturalna (fornir), a takich szaf chyba Pan nie wykonuje?
  • 13.10.16, 09:08
    Meble w okleinie znajdziesz na meble-angielskie.pl
  • 16.02.09, 16:10
    czyli Raumplus ok, Ledoor też ok, bo robi na raumplusie... ceną kierować się?
  • 18.02.09, 21:35
    Cena zalezy od Pani potrzeb wiec mysle ze warto sie spotkac z
    Ledoorem - oni zrobia wstepna wycene. Ledoor ma duze doswiadczenie
    na rynku i robi bardzo solidnie szafy i garderoby.
  • 19.02.09, 19:42
    witam
    mam podobny problem; szukam dobrej firmy, sensownej ceny; o firmie
    ledoor w zyciu nie słyszałam, dowiedziałam się gdy znalazłam jej
    ulotke u siebie w skrzynce (miasteczko wilanów); osobiście nie
    interesują mnie drzwi przesuwane; odwiedziłam CH jupiter, jest tam
    kilka stoisk, ceny wysokie, rozmawiam z jedna z firm, ale już jej
    chyba nie polecam; niedokładny pomiar, niekorzystna umowa, obawiam
    sie że wykonanie tez nie bedzie dokładne; a bardzo wysoko mierzą!
  • 23.02.09, 11:27
    Witam,
    Polecam Raumplusa, nie jest najtańszy na rynku ale na pewno w pełni
    profesjonalny, terminowy i najlepszy jakościowo - nie bez powodu dają tak długą
    gwarancję.
  • 26.04.09, 16:37
    U mnie szafę montował stolarz polecany na forum gazety i z czystym
    sumieniem mogę go sama polecić. Facet jest konkretny i przede
    wszystkim bardzo dokładny, wycenę przedstawił mi chyba następnego
    dnia po pomiarze. Jeden minus - dość długo czekałam na montaż ale
    było warto.Namiary mogę podesłać na priva, a i mogę pochwalić się
    moją śliczną szafą:)
  • 03.05.09, 19:35
    czy mogłabym prosic o namiar do tego człowieka?
    dzieki :-)
  • 07.06.09, 22:19
    byłabym bardzo wdzięczna za kontakt do tego stolarza albo na adres
    gazety albo priv a.lazowska@poczta.onet.pl
  • 23.05.09, 10:03
    Ja polecam Komandora :) mam od nich dwie szafy, świetne wykonanie, szybko,
    sprawnie. Oddziałów mają naprawdę dużo więc łatwo ich znaleźć. Mają ogromny
    wybór i modeli i wypełnień - wiec łatwo można dopasować do wnętrza.
  • 07.06.09, 22:31
    Ja mam podobną prośbę o polecenie stolarza/ firmy. Chciałam robić
    szafy Raumplus, bo miałam w poprzednim mieszkaniu ale miałam
    problem z jednym przedstawicielem, który był u mnie wczoraj.
    Przyszedł wymierzyć, 1,5 godziny gadaliśmy a na koniec wybiegł
    wzburzony (chyba go moja szafa przerosła!). Poszukuję więc
    stolarza/ firmy, która umiałaby zrobić szfy niestandardowe i
    podchodziła z otwartą głową do potrzeb klienta! W sumie będą 3 szafy
    + 1 drzwi przesuwne ale jedna jest bardzo niestandardowa, bo za
    schodami i trudny jest do niej dostep a druga pod skosami. Będę
    wdzieczna za namiary.
  • 07.06.09, 22:32
    zapomniałam dodać, że szafy będą robione w Warszawie
  • 01.07.09, 11:05
    jakieś pół miesiąca temu szukałam szafy, i znalazłam szafy marki Slim System -
    sprzedawane są w salonach Komandora. Szafy bardzo tanie - nawet za mniej niż
    1tys. Byłam bardzo zaskoczona ceną, ale po długim oglądaniu szaf zdecydowałam
    się - i bardzo się ciesze, wydalam mało pieniędzy a szafa naprawdę solidna i
    ładna. Wiec po co płacić 3tys. jak tak samo dobrą możemy mieć za 1/3 tej ceny!?
  • 21.11.13, 09:54
    w warszawie masz sprawdzonego goscia 506469319
  • 05.02.14, 18:23
    Miałam problem z wyborem firmy wykonującej szafy. Tyle ich jest na rynku. Zdecydowałam się jednak na profesjonalną firmę, która obsłużyła mnie od A do Z. Jedna Pani w salonie zaprojektowała, zleciła montaż, a po montażu jeszcze zadzwoniła i zapytała czy jestem zadowolona z wykonania szafy. pełen profesjinalizm-salon w C.H.Land www.fajneszafy.pl
  • 07.02.14, 11:02
    warszawa szafy drzwi przesuwne meble na wymiar tanio i solidnie 506469319
  • 08.03.14, 21:29
    w warszawie namiar na fachowca od szaf 506469319
  • 20.03.14, 14:42
    w warszawie polecam tel 506469319
  • 17.09.14, 21:48
    www.szafywawa.pl

Jeśli ktoś z Was będzie korzystał z usług tej firmy - to pamiętajcie, ZANIM zapłacicie im za całość projektu, nie pozwólcie, żeby zostawili "jedną drobną rzecz do dokończenia". Ja się zgodziłam, i tak już czekam drugi miesiąc... Strasznie trudno też się doprosić o rachunek... Projekt i wykonanie są ok, tylko niestety, trzeba ich strasznie pilnować i baaaardzo trudno się doprosić o dokończenie, kiedy już dostają przelew.
  • 04.10.15, 19:22
    NIE POLECAM,OSTRZEGAM,firma www.szafywawa.pl która wykonywała mi zabudowę kuchni to jest totalna porażka,ZERO PROFESJONALIZMU,OBIECYWANIE I OSZUKIWANIE,NIETERMINOWOŚĆ,w poniedziałki nie pracują lecząc kaca.Firma ojciec i syn,udzielają "dożywotniej"gwarancji,a nie potrafią poprawić po sobie,nie używają poziomicy tylko wszystko robią "na oko"..Nie wystawiają żadnych rachunków i nie dają żadnej gwarancji,Jak im się zapłaci to już nic nie poprawią.Pozostaje tylko sprawę kierować jako przestępstwo karno-skarbowe i sprawę kierować do sądu.OMIJAJCIE ICH Z DALEKA
  • 26.09.14, 22:06
    ja polecam firmę komandor mieszczącą się na ulicy prostej koło biedronki. zamontowali mi 2 szafy wnękowe - jedna w przedpokoju z grafika i jedna w dziecinnym z lacobelem. wykonanie super, ceny tez nie wygórowane jak na materialy ktore wybralismy z zona. obsluga tez rewelacja. Monterzy szaf przemili i bardzo cierpliwi :) polecam z czystym sumieniem! kazdemu kto szuka solidnego wykonania polecam ten oddzial - przy rondzie daszynskiego w warszawie.
  • 31.08.15, 15:18
    Po latach licznych zmian w mieszkaniu, gdzie miałem okazję doświadczyć licznych szaf i ich "zakładaczy" najlepiej wspominam współpracę z Acerys.pl. Nie sądziłem, że uda im się tak doskonale dopasować do moich potrzeb i zachcianek. No i najważniejsze, żona w końcu się uśmiecha i nie marudzi mi pod nosem, na to co mieliśmy wcześniej
  • 26.01.16, 15:13
    polecam firmę www.stolart.pl.tl

stronę mają mierną potwierdzam, ale meble naprawde solidne, gonił mnie termin dlatego wziąłem firmę z tak daleka, Luboń koło Poznania. I jestem zadowolony, szybko wykonali namawiają na przyjazd do warsztatu, wtedy wycena jest za darmo. Ale ja zapłąciłem za projekt i przyjazd inzyniera, dobrze doradził i pokazał lepsze rozwiązania.
    Polecam Mikolaj
  • 20.09.16, 12:36
    Cześć,

Długo szukałam wykonawcy i wreszcie u znajomej zobaczyłam dobrą szafę wnękową poleciła mi firmę www.dobreszafy.pl. Polecam Pan Andrzej przyjeżdża mierzy wszystko dokładnie, projektuje i wysyła ofertę. Na końcowy montaż tez przyjeżdża i pilnuje od A do Z. Firma działa na terenie Warszawy i w okolicach. Jestem bardzo zadowolona więc polecam.
  • 13.12.16, 09:44
    Mogę polecić SzafyLider.pl szafa którą dla mnie wykonali to strzał w dziesiątkę. Doradzą tak aby było jak najlepiej. Terminowi i solidni.
  • 09.10.17, 15:39
    Fajnie sobie z zamówieniem poradzili ludzie z Adoluxa w moim przypadku. Robili mi zabudowę wnękową. Przez wiele lat mieliśmy w mieszkaniu wnękę w przedpokoju która stała w sumie bezużyteczna a teraz w końcu jest zabudowana, można nam mnóstwo rzeczy pochować. Szybka wycena, szybki projekt, firma godna polecenia według mnie. Na stronie adolux-meble.pl jest ich cała oferta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.