Dodaj do ulubionych

Warzywa w doniczce

26.04.12, 14:49
halo halo!
postanowiłam wyhodować sobie w doniczce jakieś warzywo. po pierwsze dla własnej przyjemności, a po drugie, żeby móc się co jakiś czas raczyć, np. własnymi pomidorami smile czy to jest w ogóle możliwe? żeby na parapecie w kuchni w bloku wyhodować takiego pomidora, żeby jeszcze był jadalny?
Edytor zaawansowany
  • 27.04.12, 08:34
    mi się wydaje, że powinno dać radę wyhodować takiego pomidora. ale może łatwiej na początek będzie wyhodować jakieś zioła? typu szczypior, bazylia itd?
  • 17.07.12, 15:57
    jest to możliwe smile - w zeszłym roku przez przypadek do kwiatka balkonowego dostałam w ziemi nasionko pomidora - wyrósł fantastyczny z wieloma owocami (w życiu lepszego nie jadłam smile, w tym roku postanowiłam to powtórzyć i kupiłam np. pomidory balkonowe - specjalna odmiana, rośnie do 20 cm i ma też dużo owoców - polecam smile
  • 28.11.17, 09:56
    Czy w takiej doniczce jest aby wystarczająco dużo miejsca dla warzyw? To się opłaca pod względem ilościowym?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.