Dodaj do ulubionych

Grill Ogrodowy

28.03.11, 12:16
Witam wszystkich miłośników ogrodów. Mam takie małe pytanko. Czy ktoś z Was ma w swoich ogródkach kominek ogrodowy? Ponieważ planuję zrobić taki u siebie zbieram ciekawe projekty i pomysły. Proszę pomóżcie smile Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 28.03.11, 13:27
    Oooo widzę, że właśnie wpadłaś na ten sam pomysł co ja. Wiec jest nas dwoje do budowy kominka ogrodowego. Szukałem trochę inspiracji w necie, ale nic mi specjalnie nie podpasowało. Kumpel robił ostatnio u siebie wędzarnie, więc może mi trochę pomoże. Chcę połączyć kominek z wędzarnią.
  • 24.03.14, 21:40
    amore-pomidore napisał:

Kumpel robił ostatnio u siebie wędzarnie, więc może mi trochę pomoże. Chcę połączyć kominek z wędzarnią.

polecam kominek z wędzarnią ponieważ korzystamy w takiego i mamy świeże wyroby, które są produkowane w świetnym klimacie !
  • 12.05.11, 12:08
    Mój przyszły teść takowy posiada. Robił sam z cegły i całkiem mu to wyszło. Mówi tylko, że żałuje, że od razu wędzarni nie zrobił.
  • 29.06.11, 12:39
    Co Wy z tą wędzarnią smile Zgadzam się, że postawienie takiego grilla samodzielnie jest o wiele lepsze, a przede wszystkim tańsze. Dla przykładu mój znajomy robi takie na zamówienie i bierze nawet po kilka tysięcy za sztukę.
    --
    Pozdrawiam smile
  • 29.06.11, 12:43
    Chyba jednak lepszym rozwiązaniem będzie i wędzarnia i kominek - połączenie przyjemnego z pożytecznym.
    Jeśli będę kiedyś budował dom, to na pewno zrobię coś takiego w swoim ogrodzie.
    --
    Pozdrawiam smile
  • 25.05.12, 16:01
    Dobry pomysł, taki kominek i wędzarnia. To tego miło będzie wieczorem podziwiać, jak komary smażą się w jego płomieniach. Ale mi smaku narobiliście.
  • 28.05.12, 22:54
    trzeba przyznać, że ten komentarz jest co najmniej niesmaczny...nie to co produkty z wędzarni.
  • 21.06.17, 13:49
    Nieeee ;D ale widziałam i fajne to. Ja mam grill węglowy taki klasyczny, kupowałam na euroogrod.com.pl/pol_m_Relaks-w-ogrodzie_Grillowanie_Grille-weglowe-3683.html smile i jest mega fajny, prosty a się sprawdza. My sporo grillujemy jak jest sezon, rodzina wpada, znajomi
  • 28.11.17, 10:00
    Myślę, że najpierw trzeba przede wszystkim przemyśleć, jak często byśmy z tego grilla korzystali, by wiedzieć, czy w naszym przypadku taka inwestycja będzie się opłacać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.