Forum Dom Ekologia
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Produkty ekologiczne

14.05.16, 10:33
    Jakie znacie i kupuje produkty ekologiczne? Nie tylko żywność, ale też np bambusowe szczoteczki do zębów zamiast plastikowych, czy torby bawełniane zamiast foliowych
    Ja się w takie rzeczy zaopatruje na ecobamboo.pl/
    Edytor zaawansowany
    • boguslawadzika 28.03.18, 16:12
      Ja właśnie szukam jakiegoś sprawdzonego i dobrego producenta ekologicznych warzyw. Najbardziej zależy mi na prawdziwych pomidorach, choć wiem, że ze względu na obecną porę roku raczej muszę jeszcze poczekać. Znalazłam ostatnio wiele ciekawych informacji na temat tych warzyw, a że je bardzo lubię postanowiłam jeść ich dużo więcej. Znalazłam nawet wskazówki dotyczące maseczek z pomidorów i chciałabym je zastosować, ale wypadałoby znaleźć dobrego, ekologicznego dostawcę, żeby nie nabawić się alergii. Gdyby ktoś tez był ciekawy jak działają te maseczki to odsyłam do tego artykułu www.kobiety.pl/uroda/pomidorowa-maseczka-do-twarzy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.