Forum Dom Ekologia
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Eko-Trans - szamba - opinie

28.03.14, 20:52
    Witam
    Poszukuję opinii o firmie Eko-Trans, która zajmuje się sprzedażą ekologicznych zbiorników na szambo. Czy ktoś wie więcej w tym temacie? Proszę o wypowiedzi osoby, które skorzystały z usług tejże firmy.
    Pozdrawiam.
    Marek
    Edytor zaawansowany
    • Gość: l3vand IP: *.devs.futuro.pl 11.04.14, 00:41
      Nie mam zastrzeżeń, zamawiałem u nich zbiornik z montażem i wszystko jest w porządku. Nigdy nie było problemów z dostępnością towaru czy dowozem. Myślę, że mogę polecić zdecydowanie firmę.
    • ja.yz 20.04.14, 00:40
      Również ich polecam chociaż widziałem trochę skarg klientów na nich ale mimo wszystko ja do tej pory nie miałem problemów z ich zbiornikami na deszczówkę - gdyż takową instalację zamawiałem w ich firmie.
    • pieniek8 20.04.14, 11:06
      A mógłbyś może coś powiedzieć o tych ich betonowych zbiornikach na szambo?
    • ja.yz 11.05.14, 00:14
      Generalnie zbiorniki betonowe są znacznie lepsze niż PCV. Cóż można o nich powiedzieć, są mocniejsze i wytrzymają np. większy nacisk ziemi, czy jeżdżenia po nich samochodami.
    • Gość: Gość IP: *.czarnet.pl 04.11.14, 09:33
      Ja kupiłem betonowy zbiornik na szambo (ekologiczne) z firmy Kamal-Bet. Oferują transport na całą Polskę, montaż gratis i mam 2 lata gwarancji. Polecam kamal-bet.pl/index.php/oferta
    • Gość: mateuszwojcik IP: *.adsl.inetia.pl 24.05.14, 21:53
      Polecam firmę Eko-Trans. Bez problemu zostały wdrożone u mnie zbiorniki na deszczówkę, które świetnie spełniają swoje zadanie. Trochę to kosztowało i trzeba było trawniku rozgrzebać ale moim zdaniem warto było. Firma solidna i terminowa.
    • giepe8 11.06.14, 23:03
      Ja również nie mam zastrzeżeń i wątpliwości w stosunku do firmy Eko-trans. U mnie wykonywali instalacje kumulowania deszczówki w zbiornikach którą potem wykorzystuję do podlewania trawnika. Kosztowało to trochę, ale przynajmniej jest dobrze zrobione i działa!
    • annkka01 19.02.15, 18:28
      Nie znam nawet tej firmy więc za bardzo nie mogę sie wypowiedzieć, My chcemy w najbliższym czasie zamowić betonowe szambo na www.czystyzysk.eu/ Początkowo myśleliśmy o przydomowej oczyszczalni ale to za duże koszty jak dla nas.
    • wujek096 13.03.16, 17:25
      ja słyszałem o eko-trans więcej dobrych niż złych opinii. nawet tutaj na forum na innych wątkach. Wiem, że robią też przydomowe oczyszczalnie. Zastanawiam się nad waszymi negatywnymi opiniami, bo sam robię teraz u siebie szambo i ktoś tutaj narzeka, że popękało, ale prawdą z drugiej strony jest, że eko-trans sam nie wykopuje dołów pod te swoje szamba, a na pewno jakość dołu wpływa na to, jak te płyty się układają i czy pózniej pękają, czy nie... Może warto zastanowić się też nad firmą kopiącą dół pod szambo w takim razie?
    • miroslawxyz 13.03.16, 18:34
      Cześć. Ja korzystałem z ich usług. Oni oferują albo zbiorniki betonowe albo ekologiczne oczyszczalnie przydomowe. Ja akurat zakładałem szambo betonowe. Nie mam zastrzeżeń co do wykonanej usługi. Mogę ich polecić z czystym sumieniem.
    • wujek096 13.03.16, 22:50
      A kiedy robiłeś to szambo?? Mógłbyś powiedzieć coś wiecej? Jak to wyglądało?
    • miroslawxyz 14.03.16, 16:52
      dwa lata temu. Co konkretnie chcesz wiedzieć? Musiałem przygotować rów pod szambo, a eko-trans przywiozło gotowe i zamontowało. Taka robota raczej nie zajmuje dużo czasu. Szambo stoi, nie pęka, nie przecieka. Jeśli o ceny chodzi, to musisz zerknąć na ich stronę internetową. Nie ma podanych gotowych cen, tylko mówisz, jakie cię interesuje i dogadujesz szczegóły telefonicznie.
    • Gość: nnn IP: *.lublin.mm.pl 06.04.16, 14:46
      ok
    • Gość: Niezadowoleni IP: *.as43234.net 02.06.18, 21:15
      Nie polecam!!! Odnosnie zamowienia i montazu bylo ok, mila obsluga i super gadanie o dlugiej gwarancji itp. Wszystko sie skonczylo przy pierwszym problemie z szambem, gdzie nieuzywane zaczelo przeciekac. Po pierwszym kontakcie z firma uslyszalam, ze najlepiej trzeba by bylo wypompowac sobie wode, wejsc do szamba i poszukac zrodel ewentualnego przecieku! A nastepnie zrobic zdjecia i przeslac do firmy! Nie wierzylam wlasnym uszom! W kolejnej rozmowie bylam straszona kosztami, ktore bede musiala pokryc w przypadku nieuzasadnionego przyjazdu ekipy. Sprawy nie pomogl rozwiazac nawet sam kierownik, ktory po raz kolejny wymagal od nas szukania przecieku i zdjec. Po otrzymaniu zdjec, reklamacja formalnie zostala przyjeta i poproszono mnie o zaakceptowanie regulaminu, w ktorym godze sie na pokrycie kosztow zwiazanych z nieuzasadnionym przyjazdem firmy. Przed akceptacja ww warunkow poprosilam wiec o odniesienie sie do przeslanych zdjec i znalezionego przecieku, aby wiedziec na czym stoje. Do dzis nie dostalam zadnej odpowiedzi... malo tego, wiem, ze ta sprawa nie bedzie polubownie rozwiazana, gdyz znalazlam kilka innych osob online, ktore zostaly potraktowane w podobny sposob i zostawione same sobie. Najczesciej byl to zle zamontowany kominek, ktorego gwarancja Szanowna Renomowana firma nie uznaje!
      Posumowujac....obsluga zakupu tak! Uznanie gwarancji?? Wejdz do szamba, poszukaj przecieku, przeslij zdjecia a firma i tak nic z tym nie zrobi bo pewnie i tak bedzie wina kominka nieuznawanego w zadnej reklamacji...Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.