Forum Dom Ekologia
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

ekologiczne pranie

03.03.12, 17:24
    dla wszystkich polecam kulę do prania, kupiłam na tej aukcji: allegro.pl/kula-do-prania-antyalergiczna-promocja-22-i2158468408.html
    Edytor zaawansowany
    • 04.06.14, 08:34
      U mnie ekologiczna kula się nie sprawdziła. Wyprane białe ubrania zrobiły się szare. Aktualnie piorę w ekologicznym proszku ze skały saponit -w Saponelli. Jest biodegradowalny i bardzo dobrze dopiera najtrudniejsze plamy. Na jedno pranie na około 5 kg. Wystarczy 2 łyżki stołowe proszku. Jeden proszek do białego i do kolorów. Dopiera już w temp. 40 stopni. Nie muszę dolewać wybielaczy i płynu zmiękczającego. Można przeczytać artykuł na temat tego ekologicznego proszku www.hara.pl/proszek-do-prania-i-mycia-naczyn/
    • Gość: ekofan IP: *.static.ip.netia.com.pl 16.02.15, 14:59
      w pełni zgadzam się z kuznia125 - saponella jest genialna
    • 14.02.17, 15:15
      Brzmi ciekawie, ale używam clever free, który jest ekologiczny i działa w 20 stopniach C. To dodatkowo ekologiczne, bo oszczędza prąd. Chyba lepiej?
    • 22.05.17, 11:21
      Też go używam, ale wiesz, nie ma jednego uniwersalnego środka dla wszystkich. :)
    • 22.02.17, 11:36
      A co powiecie na Ekologiczne proszki Celina? Ja polecam ;)
      celina.com.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.