Forum Dom Ekologia
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

ekologiczne jedzenie z Chin w polskich eko sklepac

07.01.11, 14:29
    Ekologiczne jedzenie z Chin, co o tym sądzicie? czy aby było ekologiczne?
    --
    Piwo i inne produkty z pod ciemnej gwiazdy
    Edytor zaawansowany
    • 11.01.11, 17:57
      To chyba nie możliwe, czy my nie możemy sami wyprodukować ekologicznej żywności?
    • 12.01.11, 10:40
      możliwe, wystarczy sprawdzać na etykiecie skąd pochodzą np. bakalie, w polskich sklepach ze zdrową żywnością można takie chińskie kupić
    • 12.01.11, 14:36
      Oczywiście że możliwe pod warunkiem, że rzeczywiście jest eko. Chiny mają tysiącletnią tradycję zdrowego żywienia i ostatnio kilkuletnią opinię badziestwa, co myśle że już się zmienia. Tak jak gdzie indziej w Chinach można kupić produkty wysokiej jakosci i niskiej jakosci.
      Co do bakalii - to ekologiczne są te które nie są konserwowane siarką. Zwykle bakalie (marketowe) wszytkie mają siarkę. Prosucent zobowiązany jest wykazac na etykiecie co zawiera produkt, wiec trzeba sie przyjżeć etykiecie.
      --
      www.facebook.com/pages/Orientana/167956213237853
    • 14.01.11, 08:43
      muszę to sprawdzić , dobrze,że o tym piszecie.
    • Gość: SzczepionkiToRak IP: *.hsd1.il.comcast.net 31.08.11, 00:26
      chinczyki czy mongoly to zdradzieckie i podstepne narody lepiej im nie ufac
    • 05.02.11, 18:35
      czosnek z chin, telewizor z chin, zakopianska ciupaga z chin, skarpety z chin, ekologia z chin. Przypomina mi sie ktoras kasiazka Witkacego o wielkim chinskim zagrozeniu. Zaczynam sie bac.
    • 11.02.11, 22:51
      pisał o tym i Krzysztoń w "Obłędzie" tj. że nas zaleją, wiele lat temu
    • 13.02.11, 07:52
      a ja tam wole odlotka :D
      --
      AUKCJE, LOTERIE, KONKURSY, DARMOWE NAGRODY
      odlotek.pl/zaproszenie/17582
    • 15.06.11, 11:43
      ekologiczne kojarzą mi się nie tylko z tym, że produkty są hodowane/produkowane w warunkach ekologicznych, ale również z tym, że pomiędzy przykładowych zerwaniem z krzaczka a kupnem przez klienta mija bardzo krótki okres. Jeżeli mówimy o imporcie z Chin zaczynam się zastanawiać na czym polega ekologiczność owych produktów?
      --
      Sesje zdjęciowe Warszawa
    • Gość: tamarra IP: *.1and1.pl 16.06.11, 14:34
      Ja dziękuję za taką chińską ekologiczność. Tak jak mamy ekologiczną zdrową pangę i tuńczyki z chin.
    • 05.07.11, 01:52
      Może i Chińczycy mają tradycje...ale należy pamiętac,że Polacy również mają wielowiekową tradycję ...do krentactwa! Co wyszło przy okazji jaj kur zielononóżek i eko-nikt tego nie sprawdza, a producenci piszą na opakowaniach co chcą (artykul w Gazecie) . Każda żywność z Polski jest 10razy mniej szkodliwa od chinskiego eko! szą na opakowaniach co chcą (artykul w Gazecie) . Każda żywność z Polski jest 10razy mniej szkodliwa od chinskiego eko!
    • 05.07.11, 09:49
      Jaki to artykuł, można go przeczytać gdzieś w necie?
      --
      Studio fotograficzne Warszawa
    • Gość: adam IP: *.toya.net.pl 13.11.17, 16:00
      nie wiem po co kupowac jedzenie z Chin, skoro mamy tak duzo polskich dobrych producentów i to z ekologicznych upraw. Ja kupuje z organic24 pl wszystko ekologiczne i wychodzi duzo lepiej, kazdy w domu jest zadowolony, żona wege wiec dla niej to raj

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.