Dodaj do ulubionych

co myślicie o serwisach głoszeniowych

08.10.08, 21:37
czy większość sprzedawanych mieszkań odbywa się za pośrednictwem serwisów
nieruchomości które prezentują oferty osób prywatnych jak i biur czy agencji
nieruchomości. jest kilka liczących się serwisów oferty.net domiporta.pl
ofertymieszkan.pl i jeszcze parę
Z tego co orientuje się to bez takich serwisów trudno by było sprzedać lub
kupić nieruchomości.
Edytor zaawansowany
  • 19.10.08, 11:47
    jest setki bezplatnych serwisow internetowych, gdzie nie placi sie za tydzien
    czy za miesiac wyswietlania oferty, ale sa one umieszczane tam na wiele
    miesiecy, na rok czy nawet na stale, dopoki nieruchomosc nie zostanie
    sprzedana/wynajeta.

przed wymienionymi przez ciebie domiporta, oferty czy nieruchomosci, wyzej w
    google plasuja sie:

prazmow.nieruchomosci-online.pl/domy/sprzedaz/296387.html
    www.mieszkaniowy.com/sprzedam_dom-26476.html
    www.domy-mieszkania.pl/lokale/wynajem,piaseczno_k_warszawa,10166.html
    --
    sprzedam dom dzialki budowlane rekreacyjne Prazmow k Piaseczna masaztajskiwarszawakursy.googlepages.com/domturystycznydowynaj%C4%99ciabangkoktajlandi23

massagethai.info kursy
    masazu tajskiego warszawa kurs
  • 20.10.08, 11:21
    wymienione przez ciebie serwisy to pierwszy raz o nich słyszę . jak chciałem sprzedać mieszkanie to starałem się dać ofertę w jak najbardziej znanych serwisach i opłacenie oferty np 3.66 już nie stanowi problemu ale mam pewność że ktoś odwiedza te serwisu a w serwisach bez płatnych nie mam takiej pewności.
    www.OfertyMieszkan.pl dałem ofertę i dużo osób od razu dzwoniło
  • 05.08.16, 21:22
    Mogę polecić na pewno domy od Partner Dom Development, którzy mają w swojej ofercie nieruchomości na sprzedaż w Piasecznie i Warszawie. Moi znajomi niedawno kupili na Osiedlu Magdalenka Rezydencje swój pierwszy dom i są jak najbardziej zadowoleni, okolica bardzo przyjazna i dojazd do centrum również. Naprawdę warto!
  • 09.10.17, 14:26
    Obecnie rynek jest przepełnionymi licznymi biurami nieruchomości. Jeśli chcecie sprzedać, wynająć mieszkanie bądź dom koniecznie skorzystajcie z usług pośrednika. Warto zaczerpnąć porad fachowców i specjalistów z dziedziny nieruchomości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.