Dodaj do ulubionych

ranking agencji nieruchomości w Warszawie

04.02.08, 19:46
Witam Wszystkich.
Za jakiś czas bedę chciał sprzedać mieszkanie.Proszę podajcie nazwy
agencji nieruchomości w Warszawie ,które Waszym zdaniem są godne
polecenia ze wzgledu na uczciwość /w miarę:)/ oraz profesjonalizm.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 06.02.08, 18:57
    żadne. Wszyscy pośrednicy to cwaniaczki biorący kasę za nic. Lepiej ogłosić na
    własną rękę.
    --
    Kaczka wyluzowana z zi0bra smakuje wybornie.
  • 18.03.08, 15:25
    Polecam agencje nieruchomości: meritum, krupa, goldhaus oraz hmr. Są to dobre
    agencje, natomoast odradzam w 100% agencje lex nieruchomości (mają siedzibe przy
    zwycięzców). Lex jest to nieprofesjonalna agencja, nie odpisują na maila, nie
    oddzwaniają do zainteresowanych kupnem od nich nieruchomości. Jest to najgorsza
    agencja (lex).
  • 18.03.08, 23:56
    Ja polecam agencję Warszawskie Nieruchomości (warszawskie.net) z Żelaznej
    69 A.
    Istnieją bardzo krótko, ale mieszkanie potrafią sprzedać w tydzień.
  • 22.03.08, 21:09
    W tydzień? Życzę powodzenia
  • 31.10.12, 16:21
    oczywiscie ze mozna sprzedac mieszkanie w tydzien prosty przyklad pierwszy z brzegu mieszkanie warte milion zl sprzeda sie za 500tys zl nawet w 2h :)
    Dlatego zgadzam sie z przedmowca :) hehe
    pozdrawiam dowcipnisia i polecam www.polonium.pl
  • 29.11.12, 13:46
    hehe dokladnie jestem tego samego zdania mieszkanie to nie ziemniaki :) a jak jest okazja to i samolot sie sprzeda z dnia na dzien WSZYSTKO kwestia ceny. A co do powrotu do tematu to jak przedmowca polecam biuro nieruchomosci Polonium przeprowadzilismy z zona razem z nimi 3 transakcje i jestesmy zachwyceni polecamy ta firme WSZYSTKIM Znajomym. Sprzedalismy dzieki nim mieszkanie i kupilismy 2 inne!! Naprawde polecam szczerze. Dla mnie innego biura nieruchomosci niz Polonium nie ma. Nie zamierzam nic innego szukac a wrecz namawiam wszystkich na nich!!

pozdrawiam i dzieki za przeczytanie tego :)
    Jednoczesnie dla osob z Nieruchomosci Polonium jak czytaja to i wogule iwedza o tym ze sa tu na forum to Goraco pozdrawiam Adam i Anna Gackowie
  • 30.11.12, 15:56
    Ciekawe pomysły marketingowe ma biuro "Wersal". Wszystkie oferty korzystają z opcji 0%, agent wszędzie chodził i wszystko załatwiał. Mieli też wóz przeprowadzkowy z ekipą w cenie prowizji dla kupującego, to skorzystałam. Sprzedający dostał monetę w etui, każdy był zadowolony. Pośrednicy, nie patrzcie tylko na kasę, liczy się ogólny efekt, zaangażowanie.
  • 19.04.13, 14:58
    OOO widzę że Pan właściciel sam się wychwala.
  • 24.09.13, 18:23
    I kupujący i sprzedający?
    Dobre :-)
    Podasz adres dobrego Wujka z Ameryki?

-----
    > Wszystkie oferty korzystają z opcji 0%,
  • 27.03.08, 11:14
    Witam, mam podobne pytanie. Ja natomiast szukam mieszkania na Ursynowie. Na razie zrobiłem test, w poniedziałek napisałem z zapytaniem o oferty do kilku agencji - GoldHaus, Kuźnik, NextHome, Strzelczyk i Emmerson. Do dziś odpowiedziały tylko 2 -Kuźnik(po 2 dniach) i NextHome, z czego ta druga oddzwoniła po 15 minutach od maila(była 20.00) a następnego dnia przekazała oferty.
    Która agencja znalazła to czego szukaliście, wykazała się profesjonalizmem?
    Pozdrawiam,
    Maks
  • 06.04.08, 14:20
    witam,
    Polecam agencję nieruchomości Meritum.
  • 15.11.10, 08:52
    Witam

Polecasz MERITUM...chyba tylko tam pracujący polecają tą okropną agencje. Mało profesjonalna agencyjka prowadzona przez kryminaliste, jest mnówstow innych ,które spełnią oczekiwania nawet najbardzoej wymagających klientów.
  • 10.12.10, 21:37
    Polecam LEX NIERUCHOMOŚCI z Pruszkowa lub Piaseczna. Okoliczne agencję szybciej obsłużą niż miejscowe
  • 27.11.12, 11:03
    polecam biuro nieruchomosci w warszawie Polonium. Swoim profesjonalizmem bardzo mnie urzekli, wiedza i doswiadczenie w branzy sprawila ze jestem bardzo zadowolony z przeprowadzenia transakcji zwiazanej ze sprzedaza mojego mieszkania oraz zakupem nowego domu pod pruszkowem
  • 27.11.12, 11:05
    podaje jeszcze ich strone internetowa www.polonium.pl

remigiusz2012 napisał:

> polecam biuro nieruchomosci w warszawie Polonium. Swoim profesjonalizmem bardzo
    > mnie urzekli, wiedza i doswiadczenie w branzy sprawila ze jestem bardzo zadowo
    > lony z przeprowadzenia transakcji zwiazanej ze sprzedaza mojego mieszkania oraz
    > zakupem nowego domu pod pruszkowem
  • 24.03.09, 14:25
    agencja GOLDHAUS zrobila ostantio przekret - zamiescili w necie serie
    ogloszen z cena ok 7000 za metr w super lokalizacjach po czym brali
    od dzwonicych ludzi dane kotaktowe informujac, ze mieszkania zostaly
    sprzedane juz pierwszego dnia po wystawieniu oferty.
    Mi jeden z glosci z goldhaus klamal przez telefon ze sie spoznilem.
    Dzisiaj sie z nimi kontaktowalem powtornie, poniewaz znalazlem na
    gratce kolejne ogloszenie dotyczace tego samego rzekomo sprzedanego
    mieszkania. Okazlo sie ze wine zrzucili na blad systemu
    komputerowego... szkoda tylko ze stracilem przez nich jakis 3h na
    dowiadywaniu sie o co chodzi.

Nie polecam tej agencji!
  • 16.08.10, 22:00
    nomysz_waw napisał:

> agencja GOLDHAUS zrobila ostantio przekret - zamiescili w necie serie
    > ogloszen z cena ok 7000 za metr w super lokalizacjach po czym brali
    > od dzwonicych ludzi dane kotaktowe informujac, ze mieszkania zostaly
    > sprzedane juz pierwszego dnia po wystawieniu oferty.
    > Mi jeden z glosci z goldhaus klamal przez telefon ze sie spoznilem.
    > Dzisiaj sie z nimi kontaktowalem powtornie, poniewaz znalazlem na
    > gratce kolejne ogloszenie dotyczace tego samego rzekomo sprzedanego
    > mieszkania. Okazlo sie ze wine zrzucili na blad systemu
    > komputerowego... szkoda tylko ze stracilem przez nich jakis 3h na
    > dowiadywaniu sie o co chodzi.
    >
    > Nie polecam tej agencji!

Nic dodac nic ujac. Nie polecam. tez sie natknelismy z zona na ich sztuszki
    umiescicli 2 mieszkania po atrakcyjnych cenach w centrum i to samo mowili i a co
    najlepiej z zona zadzwonilismy tam z 2 numerow i to co tam agenci wymyslaja
    mieszkanie sprzedane zonie a mi mozermy zobaczyc i przed spotklaniem 30 min
    zadzwonil ze oferta jednak sprzedana co jechalismy juz na spotkanie. Nie liczy
    sie GOLDHAUS z czasem ludzi i maja ich za tempakow nie polecam jej nikomu.!!!
    do tego na innych portalach pisza ze tam samo gejostwo jest! gratuluje
    kierownikowi biura za pomysly z tymi ofertami niech sie zastanowi nad czasem
    innych i kosztami jakie ponosimy my kupujacy dzwoniac. juz nigdy wiecej tam nie
    zadzwonie i znajomym tez nie poilecam. brak profesjonalizmu.
  • 25.11.10, 17:54
    Dzwoniac jakis czas temu do biura goldhaus. natknelam sie na niemiłego agenta, który prosi zebym zadzwonila za 10 min bo ma za duzo na głowie. Brak profesjonalizmu, nic nie wiedza o ofertach sa nie kompletne ceny zmyslone a prowizje dodane okolo 4 % do kazdej oferty.

Nie polecam i nigdy tam nie zadzwonie!

agencja GOLDHAUS zrobila ostantio przekret - zamiescili w necie serie
    > ogloszen z cena ok 7000 za metr w super lokalizacjach po czym brali
    > od dzwonicych ludzi dane kotaktowe informujac, ze mieszkania zostaly
    > sprzedane juz pierwszego dnia po wystawieniu oferty.
    > Mi jeden z glosci z goldhaus klamal przez telefon ze sie spoznilem.
    > Dzisiaj sie z nimi kontaktowalem powtornie, poniewaz znalazlem na
    > gratce kolejne ogloszenie dotyczace tego samego rzekomo sprzedanego
    > mieszkania. Okazlo sie ze wine zrzucili na blad systemu
    > komputerowego... szkoda tylko ze stracilem przez nich jakis 3h na
    > dowiadywaniu sie o co chodzi.
    >
    > Nie polecam tej agencji!

Nic dodac nic ujac. Nie polecam. tez sie natknelismy z zona na ich sztuszki
    umiescicli 2 mieszkania po atrakcyjnych cenach w centrum i to samo mowili i a co
    najlepiej z zona zadzwonilismy tam z 2 numerow i to co tam agenci wymyslaja
    mieszkanie sprzedane zonie a mi mozermy zobaczyc i przed spotklaniem 30 min
    zadzwonil ze oferta jednak sprzedana co jechalismy juz na spotkanie. Nie liczy
    sie GOLDHAUS z czasem ludzi i maja ich za tempakow nie polecam jej nikomu.!!!
    do tego na innych portalach pisza ze tam samo gejostwo jest! gratuluje
    kierownikowi biura za pomysly z tymi ofertami niech sie zastanowi nad czasem
    innych i kosztami jakie ponosimy my kupujacy dzwoniac. juz nigdy wiecej tam nie
    zadzwonie i znajomym tez nie poilecam. brak profesjonalizmu.
  • 15.11.10, 08:49
    nigdy w życiu MERITUM.....właścicielem jest recydywista i alkoholik
  • 31.01.14, 20:07
    no, alkoholik to owszem, ale czemu recydywista?! Cóż on takiego zrobił?
  • 10.12.10, 21:35
    Warto dodać że jest to warszawska Agencja prowadzona przez Pana Marcina P. Ja osobiście znam Agencję LEX NIERUCHOMOŚCI posiadającą oddziały w Pruszkowie i Piasecznie i jest jak najbardzie do polecenia. Oczywiście inny własciciel inny standard obsługi.

dermattai napisał:

> Polecam agencje nieruchomości: meritum, krupa, goldhaus oraz hmr. Są to dobre
    > agencje, natomoast odradzam w 100% agencje lex nieruchomości (mają siedzibe prz
    > y
    > zwycięzców). Lex jest to nieprofesjonalna agencja, nie odpisują na maila, nie
    > oddzwaniają do zainteresowanych kupnem od nich nieruchomości. Jest to najgorsza
    > agencja (lex).
  • 18.03.11, 15:36
    ODRADZAM iMEPRIUM Z UL GROCHOWSKIEJ...NIESŁOWNI , NACIĄGACZE
    --
  • 13.08.08, 01:52
    Niestety mam wrazenie, ze agencje maja podejscie zeby zrobic pieniadze jak
    najmniejszym wysilkiem, a po 2-3 pokazywaniu mieszkania sie niecierpliwia. To
    nie jest pralka i decyzja jest bardziej skomplikowana.
    --
    Umywalki Nablatowe | Pomysły na wykończeniełazienki
  • 13.08.08, 09:15
    tojan3 napisał:

> Niestety mam wrazenie, ze agencje maja podejscie zeby zrobic
    > pieniadze jak najmniejszym wysilkiem, a po 2-3 pokazywaniu
    > mieszkania sie niecierpliwia. To nie jest pralka i decyzja jest
    > bardziej skomplikowana.

Pewnie, że jest. Ale chodzi o to, czy klient ma w ogóle jakąś ideę,
    na na czym mu zależy, czego szuka?

Jeżeli po objerzeniu kilku mieszkań, które formalnie spełniają
    określone przez klienta wymogi, klient mówi, że nie, bo nie - i nie
    potrafi wskazać, co mu w kolejnych mieszkaniach nie pasuje, to
    pośrednik zaczyna przypuszczać - i najczęściej słusznie - że nawet
    po 20 prezentacjach klient też jeszcze nie będzie zadowolony. Bo po
    prostu klient sam nie wie, czego chce.
  • 25.03.09, 22:24
    irma223 napisała:

> tojan3 napisał:
    >
    > > Niestety mam wrazenie, ze agencje maja podejscie zeby zrobic
    > > pieniadze jak najmniejszym wysilkiem, a po 2-3 pokazywaniu
    > > mieszkania sie niecierpliwia. To nie jest pralka i decyzja jest
    > > bardziej skomplikowana.
    >
    > Pewnie, że jest. Ale chodzi o to, czy klient ma w ogóle jakąś
    ideę,
    > na na czym mu zależy, czego szuka?
    >
    Bo po
    > prostu klient sam nie wie, czego chce.

szukam mieszkania - 45 m, nowe, ale do 2006 r., dwa pokoje, nie na
    parterze. wiesz ile jest takich mieszkań na rynku?? uważasz, że
    powinnam wziąć trzecie z brzegu, żeby bue być posądzoną o brak
    zdecydowania?
  • 21.06.09, 13:54
    Nie polecam agencji Ranczo ze Starych babic,zlodzieje i nic wiecej...
  • 22.06.09, 11:44

onwawa27 napisał:

> Nie polecam agencji Ranczo ze Starych babic,zlodzieje i nic wiecej...

Kolejna wypowiedź schowanego za nickiem .
    Jak to łatwo okrzyknąć kogoś złodziejem , jeżeli biuro było nie uczciwe należny
    to zgłosić na policję w innym przypadku do Komisji odpowiedzialności zawodowej.
    Inaczej taka wypowiedź może być tylko uznana za pieniactwo kolejnego frustrata.

Koniec z anonimowością
    Marek Obtułowicz
  • 25.08.10, 13:08
    No ja bym sie nie posuwał do tego, że wszyscy ale znaczna większość
    :]

nautilus.pompilius napisał:

> żadne. Wszyscy pośrednicy to cwaniaczki biorący kasę za nic. Lepiej
    ogłosić na
    > własną rękę.

--
    www.opodal.pl - nie daj się agencjom robić w
    przysłowiowego... wuja
  • 31.10.12, 16:19
    nie zgadzam sie, oczywiscie kazdy moze miec wlasne zdanie. Jednak zaargumentuje swoja wypowiedz, mianowicie nikt nie jest w stanie zrobic wszystkiego sam jak by tak bylo to sami bysmy sobie upiekli chleb, uszyli kurtke, zrobili buty, zbudowali dom, samochod w ogrodku wychodowali warzywa a na podworku wypasac mozemy krowy swinki kury tak ekologicznie :) tylko tutaj nasuwa sie pytanie czy wszystko aby napewno zrobimy sami najlepiej? Czy na wszystkim sie znamy.

Biura nieruchomosci takie jak POLONIUM www.polonium.pl dzialajace w warszawie tak jak wiele innych biur powstaly po to aby ulatwic "codzienne zycie"

posrednicy znaja doskonale przepisy wiedza co i jak, maja ogromna baze danych w ktorej maja tysiace ofert sprawdzonych przez posrednikow takich jak naprzyklad Ci z biura nieruchomosci polonium.

za kazdym razem ewentualna prowizja jest placona dopiero po sprzedaniu wynajeciu lub kupieniu danej nieruchomosci przez klienta nigdy na odwrot. oczywiscie masa byla i pewne nadal jest naciagaczy ktorzy wyznaja inne zasade i psuja renome tym uczciwym. Ale tak jest z kazda branza ktora istnieje w polsce od budowlanki po rolnictwo. Nawet w glupim spozywczym pani zeskrobuje date sporzycia kefiru aby klient go kupil tylko czy w kazdym sklepie tak jest?

Nie jeden mechanik wymiania sprawne czesci na nowe :) aby zarobic ale to i tak pol biedy bo sa tez tacy co mowia ze wymienili a nic nie zrobili.

Reasumujac serdecznie zapraszam do krozystania z uslug biur nieruchomosci. Tylko ze sprawdzonych biur nieruchomosci. NIestety sa takie czasy a nie inne ze nawet w salonie samochodowym mozemy kupic NOWY samochod ktory byl malowany :)

Biuro Nieruchomości zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych nabyciem, sprzedażą, wynajmem nieruchomości na terenie warszawy i okolic.
    Nasi pośrednicy umówią się z Państwem na dogodną godzinę ponieważ to My jesteśmy dla Was :)

Doświadczeni, licencjonowani pośrednicy dołożą wszelkich starań aby proces pośrednictwa trzymał jak najwyższy standard oraz zadowolenie klienta.

Nasza prowizja to tylko 2,0% z vatem dla wszystkich przy kupnie sprzedaży. Oraz 50% przy wynajmie.
    Jako jedni z pierwszych na terenie Warszawy i okolic przełamujemy standard niższych cen za usługę przy zachowaniu standardu pracy, który z każdym dniem jest dzięki Państwa zaufaniu coraz wyższy .

Na codzień prezentujemy i przyjmujemy do bazy apartamenty, kawalerki, mieszkania 2pok, 3pok domy, segmenty, działki na terenie całej warszawy tj. bielany, bemowo, bródno, targówek, tarchomin, wola, ochota, ursus, włochy, centrum, powiśle, śródmieście, mokotów, ursynów, kabaty, wilanów, wawer, gocław, grochów, saska kępa, praga północ, praga południe jak i okolic wołomin, wyszków, kobyłka, zielonka, ząbki, marki falenica, rembertów, piastów, legionowo, pruszków, piaseczno, raszyn, janki, wesoła.

Serdecznie zapraszamy
    z wyrazami szacunku
    Władysław Śliżewski
    właściciel Biura Nieruchomości POLONIUM

• 07.11.12, 15:07
    troche reklama polecialo, ale ze sam korzystalem z tego biura w zeszlym roku a niechcacy znalazlem temat to opisze swoje doswiadczenie z wspomnianym biurem nieruchomosci polonium,

Kupowalem dzialke budowlana w konstancinie przy wspolpracy z Pania Grazyna i jej mezem Panem Wladyslawem, od samego poczatku obejrzalem z nimi ok 8dzialek i na emailu mialem 20 wszystkie poza jedna mi odpowiadaly tylko wiadomo cena lokalizacja.

Po zestawieniu + i - oraz zasobnosci konta :) i upewnieniu sie co do dokumentacji dzialki moglem przystapic do podpisania umowy przedwstepnej. Projekt umowy byl konsultowany 2krotnie z biurem polonium i sprzedajacymi przed przystapieniem do umowy.

Podczas spotkania biurze POLONIUM po sprawdzeniu czy aby to co bylo w emailu i bylo wydrukowane jest to samo, podpisalismy umowe. Po 2miesiacach akt notarialny ze wzgledow podatkowych Panstwa sprzedajacych i rozliczenie koncowe wszystko szybko pieknie sprawnie i przedewszystkim bezpiecznie.

Biuro Nieruchomosci Polonium bez watpienia jest godne do polecenia. co tez robie i polecam tutaj na forum.

tutaj macie linka do nich Tekst linka
  • 27.01.16, 20:12
    Stanowczo odradzam agencję CityPL. Zarówno pracownicy jak i właściciele świadomie zatajają niewygodne dla nieruchomości (kupujących) informacje, a nawet kłamią. Ważne dla nich jest tylko to, żeby doszło do transakcji - wtedy mają zysk, a reszta ich nie obchodzi. O etyce zawodowej nawet nigdy nie słyszeli. Absolutnie powinni być pozbawieni praw do wykonywania tego zawodu.
  • 30.03.16, 23:20
    Gorąco polecam Alfa Home. Kupowałam z nimi mieszkanie na Białołęce i jestem bardzo zadowolona. Miałam przyjemność pracować z Panią Laurą, ktora znalazła nam mieszkanie w tydzien, poświęciła nam mnóstwo czasu i cierpliwości tak więc z czystym sumieniem mogę polecić. Jeżeli chcesz to moge ci podac numer telefonu ale lepiej nie tutaj. Natomiast maila chyba można tak więc proszę: laura.jankowski@alfahome.eu Powodzenia w kupnie/sprzedazy swoich mieszkań
  • 01.08.08, 14:13
    Popyt na mieszkania jest tak duzy ze agencji pozwalaja sobie niestety na
    lekcewazace traktowanie potencjalnych najmujacych. Sam szukam i jak do tej pory
    trafilem na zaledwie dwoch agentow ktorzy raczyli oddzwonic z propozycja tudziez
    decyzja. Reszta niestety to bydlaki bez elementarnych zasad dobrego wychowania i
    kultury ale poczekajmy... :>
  • 25.08.08, 10:56
    Każdy kij ma dwa końce, ja takie same odczucia mam w stosunku do
    potencjalnych klientów. Osoby, które wydawały się zainteresowane
    współpracą, same się zgłosiły nie raczą nawet przeczytać e-maili z
    ofertami o jakie prosiły. Wiem, bo jeśli nie mam odzewu to zawsze
    dzwonię, żeby się upewnić czy oferty doszły. Pozdrawiam.
  • 07.11.12, 15:10
    szkoda ze przez takie firmy jak 64k opisal wciaz istnieja, niszczac reputacje dobrym biurom nieruchomosci na terenie warszawy ale jak to w kazdej branzy bywa tak i w tej sa czarne owce.

Sam kupowalem dzialke przez biuro nieruchomosci POLONIUM w zeszlym roku i jestem zachwycony wszystkim znajomym polecam ich uslugi, profesjonalisci na jakich wszyscy czekaja.

Z czystym sumieniem moge polecic to biuro POLONIUM tutaj wrzucam linka do strony nieruchomosci warszawa polonium PZDR
  • 10.09.08, 01:48
    Ludzie , ja czytam i nie wierzę w to co widzę.
    Jeśli ktoś nie ma życzenia korzystać z usług biur
    nieruchomości to najzwyczajniej niech nie korzysta.
    Piszecie jakby ktoś Was do tego zmuszał. A w nieruchomościach
    pracują ludzie tacy jaki wszędzie i nieroby i uczciwi , którzy
    najzwyczajniej chcą zarobić na życie .
    Jeśli tak podsumować to w nieruchomościach pracują sami oszuści
    a wszyscy uczciwi w innych zawodach :-) Błagam nie róbcie z siebie
    takich .....
  • 10.09.08, 19:04
    elinka7-3 Ja najchetniej bym nie korzystała z tych biur uwierz mi,
    ale sprzedjae duzą nieruchomość i same ogłoszenia wszystkiego nie
    załatwią, wiadomo dobre agencje mają kontakt z deweloperami i
    poważnymi inwestorami. Co się dzieje w agencjach ... mi już ręce
    opadają, gubią umowy i dzwonią po kilka razy, " mają kilienta"
    dzwonisz dowiedzieć się co się dzieje a tu o szooook gość już nie
    pracuje, umowa wsiąkła skandal, dzwoni babecka i mówi " czy aktulne
    mam poważnie zainteresowanego, zna wsystkie szczegóły, był w terenie
    prawie zdecydowany właśnie zaciąga kredyt, wpisał w busines plan" i
    co??? dzwonie za kilka dni zdziwienie baba nie pracuje, pytam o tel
    do klienta i kto zajmuje sie tą sprawą a ona na to nie znam klienta
    nie podpisałam z nim umowy?????Tak działa więszość agencji którymi
    miałam przyjemność.... przykre ale prawdziwe profesjonalistów w tym
    fachu brak
    P.S
    Takich różnych wybryków było co najmniej z 10 .

Pozdrawiam
  • 28.10.08, 16:13
    Polecam Agencję Nieruchomości Citihome - w Warszawie są przy ul.
    Poznańskiej.
  • 03.11.08, 22:29
    Witam serdecznie, ja poleciłabym następujące agencje: Ellemek, MDM,
    Traffica. Dostałam od nich dużo propozycji, wykazały dużo
    zaangażowania w wynajdywanie dla mnie ofert i ich prezentowanie.Co
    do kwestii formalnych nie wiem gdyż z żadną z nich nie podpisałam
    umowy( z przyczyn od agnecji niezależnych) Pozdrawiam
  • 25.02.09, 09:35
    Mało profesjonalna! Właścicielka z malutkim doświadczeniem. Brak uczciwości, po
    ustaleniach szybko zmienia decyzje np. w sprawie prowizji. Jest to nie tylko
    moja opinia. Agencja mieści się W-wie ul. Zamieniecka.
    O D R A D Z A M.
  • 25.08.10, 13:11
    Możesz trochę więcej o tym napisać? ->
    www.opodal.pl/blog/2010/07/27/Mia%C5%82es-zle-doswiadczenia-z-biurem-nieruchomosci.html

Dzięki :]

next.blue napisał:

> Mało profesjonalna! Właścicielka z malutkim doświadczeniem. Brak
    uczciwości, po
    > ustaleniach szybko zmienia decyzje np. w sprawie prowizji. Jest to
    nie tylko
    > moja opinia. Agencja mieści się W-wie ul. Zamieniecka.
    > O D R A D Z A M.

--
    www.opodal.pl - nie daj się agencjom robić w
    przysłowiowego... wuja
  • 29.04.11, 16:31
    Nie zgadzam się z tą opinią, jeśli chodzi o Homepoint mam zdecydowanie pozytywne odczucia - wszystkie formalności załatwione szybko i sprawnie, pełne wyjaśnienie i pomoc przy każdym etapie transakcji, zwłaszcza przy załatwianiu potrzebnych dokumentów, a obniżenie prowizji jest jak najbardziej do wynegocjowania.
  • 06.03.12, 10:58
    Potwierdzam, że ta agencja jest nie profesjonalna. Pośredniczka, która nas obsługiwała, zaraz po pokazaniu pierwszego mieszkania wyciągnęła umowę do podpisana z zapisami, które nie mieszczą mi się w głowie. Po za tym u nich prowizję płaci i kupujący i sprzedający, co jest dla mnie absurdem. Nie zgodziliśmy się na podpisanie umowy "Pośrednictwa-Kupna". która brzmiała jak umowa kupna, a nie o współpracy. Pani chciała się jeszcze ratować i dała nam do podpisu świstek, na którym było napisane mieszkanie, które zobaczyliśmy oraz kazała wpisać pesel. Co to było to nie wiem, ale od razu podziękowaliśmy, nic nie podpisując. Jakaś kpina!!!!!! Już nigdy z udziałem pośredników nie chce oglądać mieszkania. Oszuści i nic więcej.
  • 06.03.12, 17:15
    To prawda, agentka nie była profesjonalna. Powinna dać Ci do podpisania umowę zanim jeszcze pokazała mieszkanie a jeśli nie chciałaś podpisać - powinna powiedzieć "Sorry Winnetou, nie ma podpisu - nie ma mieszkania".

A skoro nie chcesz oglądać mieszkań z pośrednikami, to po co z nimi łazisz?
    I na jakiej podstawie mówisz, że "oszuści i nic więcej"? Gdzie zostałaś oszukana przez tę agentkę?

--
    Z życia agenta
  • 07.11.12, 15:13
    no niestety tak juz bywa czasami ze mimo szczerych checi i ogromnego zaangazowania nic nie wychodzi, jak kupowalem dzialke w zeszlym przez biuro nieruchomosci polonium to sprzedajacy byli tak zachwyceni podejsciem do tematu ze strony posrednikow z biura nieruchomosci polonium ze zalowali troche ze podpisali umowe z inna agencja ktora bez przykladania palca do oferty poprostu zarobila pieniadze.... z tego co wiem to ci wlasnie panstwo znalezli potem mieszkanie wlasnie z powyzszym biurem nieruchomosci tutaj macie link do nich
    nieruchomosci polonium warszawa
  • 18.11.09, 02:36
    Odradzam - trafiłam na agentke, która nie wiele wiedziala o dzialkach,ktore pokazywala, lub specjalnie nie mowila calej prawdy ! nie sprawdzila stanu dzialki, koloryzowala, zataila wazne informacje o dzialce, przez co stracilam sporo tysiecy zl. jej zwierzchnik - wmawial nam zle intencje gdy chcielismy zrezygnowac z dzialki, zakrzyczal nas, spotkalo nas tam chamstwo i oszustwo. Uwaga na ich umowy przedwstepne sa niekorzystne - przynajmniej dla kupujacych. Naprawde trzeba uwazac, i najlepiej przychodzic chyba z wlasnym prawnikiem! agencje wcale nie zapewniaja nam ze kupimy dzialke woolna od roznych zadluzen albo niespodziewanych kosztow! moglabym jeszcze wymieniac wiele nieprwawidlowosci ... i nie sa to moje wymysly, te informacje mam od innego posrednika nieruchomosci... na razie pieniedzy nie odzyskalam i pewnie nie odzyskam,
    W dodatku odnioslam nieodparte wrazenie z eagencja ze strona sprzedajaca jest w swietnej komitywie- nic dziwnego, skoro ma sie do sprzedania słabą dzialkę z różnymi niespodziankami ktorych na pierwszy rzut oka nie widac! Uwazajcie kupujacy!!
  • 11.01.10, 01:20
    Ja szczerze odradzam agencję Goldhaus. Sprzedawałam mieszkanie, na
    umowie była prowizja 2%. Pani przed transakcją mówiła, że oni
    odpuszczą 5 tysięcy prowizji, finalnie wzięli nawet odrobinę ponad
    2%. Nie chciało mi się kłócić o 200PLN, ale żenada. Nie mówiąc o
    tym, że wszystko załatwialiśmy my i kupujący. ODRADZAM!!!!!!
  • 13.02.10, 10:02
    Witam,

niestety nie moge polecic Ci agencji nieruchomosci DKM, z którą własnie sie
    rozstalem. Nie wspominając faktu, że narazili mnie na dodatkowe koszty zwiazane
    z wymiana sprzetu AGD to dodatkowo pracuja w niej ludzie niesumienni, nie
    odpowiadajacy na maile i telefony, w ogole nie interesujacy sie swoimi
    klientami. Poczatkowo zastanawialem sie nad wspolpraca z nimi w kwestii kupna
    mieszkania, no bo przeciez agencja zagraniczna, pochodzenia brytyjskiego wiec
    przynajmniej tzw customer service powienien byc w porzadku. Po czasie
    przekonalem sie ze nie ma w tym kszty prawdy.

Pozdtrwiam
  • 13.02.10, 11:25
    cakeguzzler napisał:

> narazili mnie na dodatkowe koszty zwiazane
    > z wymiana sprzetu AGD

O co chodziło z tym sprzętem AGD?
  • 13.02.10, 21:05
    trochę bzdurne założenie, że się tu tego dowiesz :)
  • 06.09.10, 19:13
    Proszę uważać na ag. nier. Akces z Warszawy. Bardzo nieprofesjonalna- lekceważy klienta, nie odpowiada na maile, nie aktualizuje proponowanych zmian. Szkoda zdrowia i czasu na zamieszczanie tam ogłoszeń.
  • 24.09.10, 13:51
    wszystkie są super, nawet bardzo.
  • 22.10.10, 10:22
    Ja mogę polecić biuro nieruchomości Polanowscy, mają filie w stolicy i kilku miastach w kraju. Pomogą załatwi formalności i przeprowadzić całą procedurę, maja konkurencyjne stawki, co też jest silnym argumentem, przemawiającym za wyborem właśnie tej firmy.
  • 22.10.10, 21:13
    witam, konkurencyjne stawki mnie interesują. Jakie? możesz podać?
  • 25.10.10, 12:10
    decort - nie zwracaj uwagi a tą bezczelną reklamę polanowskich.
    to co tam zostało nabazgrane to tylko i wyłącznie bełkot, który ma na celu podbicie tej agencji w wyszukiwarce google.
    widać polanowski zatrudnił kiepskich pozycjonerów, którzy amatorskim i najtańszym możliwym sposobem próbują podbić pozycję w wyszukiwarkach.
    żenada.
  • 25.10.10, 20:33
    zepsułeś mi zabawę ;-((((
  • 25.10.10, 22:15
    no jak mogleś? Nie musiałes tego robic, nie musialeś!!!
  • 01.11.10, 19:39
    Dobre jest biuro Agencja Nieruchomości Grenadierów co prawda małe ale szybko przez nich załatwiłem sprzedaż swojego mieszkania w Warszawie.Co do prowizji można się z nimi dogadać.
  • 07.11.12, 15:14
    mozna sie z nimi dogadac kocham takie stwierdzenia :) a to ze male to wcale nie znaczy ze zle. Wiekszosc duzych firm to jednak miejsca gdzie nikt sie nie zna i patrzy na siebie wilkiem co innego biuro nieruchomosci polonium
    polonium nieruchomosci
  • 06.11.10, 22:30
    Każda z agencji/biur ma swe zalety i wady. Często jednostkowa i przypadkowa sytuacja może wyznaczyć stereotyp nt. danej firmy. Dana agencja może mieć super standardy i całokształt rozwiązań, a trafi się pracownik "idiota", który wszystko zepsuje. Ogólnie będą przeważać negatywne opinie w zakresie "dużych", "sieciowych" agencji. Prosty przelicznik: dużo transakcji = wielu klientów = spory odsetek złych opinii. Dziwne? Raczej statystyczne.
    W katalogu agencje nieruchomości Warszawa zamieszczamy licencjonowane biura. Czarna owca bądź rozgoryczony klient może się zdarzyć wszędzie.
  • 11.11.10, 20:31
    Nie polecam Nieruchomości Taberos. Po pierwsze: ponoć zainteresowali swojego klienta moją ofertą na podstawie tylko zdjęć, nie oglądając mojego mieszkania. To juz powinno mi dac do myślenia, że jest to dalekie od profesjonalnego podejścia. Po drugie: podobno potencjalny klient zrezygnował, o czym agencja Taberos powiadomiła mnie SMS-em na godzinę przed umówioną wizytą. Po trzecie : moje zapytanie co bylo rzeczywistym powodem rezygnacji pozostało bez odpowiedzi. Przypuszczam, że nie było żadnego klienta; chcieli dodać moje dane do swej bazy, które lekkomyslnie wszystkie dałem im jak na talerzu. Mimo wszystko, życzę im wszystkiego najlepszego, ponieważ sądząc z załozycielskie kapitału (5 tys. zł) są na początku swej zawodowej drogi, oby bardziej profesjonalnej.
  • 11.11.10, 22:40
    bonnie-13.54 napisał:

> ponoć zainteresowali swojego klienta moją ofertą na podstawie tylko zdjęć, nie oglądając
    > mojego mieszkania. To juz powinno mi dac do myślenia, że jest to dalekie od
    > profesjonalnego podejścia.

Fakt. Bardzo dalekie.

> Po drugie: podobno potencjalny klient zrezygnował, o czym agencja Taberos
    > powiadomiła mnie SMS-em na godzinę przed umówioną wizytą. Po trzecie : moje
    > zapytanie co bylo rzeczywistym powodem rezygnacji pozostało bez odpowiedzi.

Trudno, takie rzeczy się zdarzają, niestety. To i tak uprzejmie ze strony klienta, że raczył powiadomić chociaż na godzinę przed umówionym terminem.

Bywa czasem, że umówiony klient, na kilka godzin przed prezentacją potwierdza umówiony termin, ale na umówione spotkanie nie przychodzi, nie odbiera telefonu, nie oddzwania i w ogóle nie wiadomo, co się z nim dzieje - korki na mieście, czy rezygnacja całkowicie. A w takim przypadku nawet nie wiadomo, co drugiej również umówionej stronie powiedzieć.

Na szczęście coraz rzadziej się z taką sytuacją można spotkać, prawdopodobnie jednak kultura w narodzie wzrasta.
  • 15.11.10, 08:55
    Odradzam MERITUM -naciągają
  • 15.11.10, 15:55
    W zależności od lokalizacji mozemy zaproponować profesjonalną obsługę przez doświadczonego Pośrednika Nieruchomości z licencją.

--
    E-Expert Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia Inwestycje
    www.e-expert.org
    E-expert wskazujac i omawiajac kilka ofert, kieruje sie wylacznie potrzebami swojego klienta. Z tego wzgledu polegajac na opinii e-expert mozemy dokonac lepszego wyboru.
  • 30.11.10, 23:07
    Ja szczerze odradzam agencję Nieruchości PL, ja akurat korzystałam z oddziału w Pruszkowie, zależy im tylko na kasie a nie na tym żeby klient był zadowolony podają marżę 3% potem co prawda schodzą do 2% ale w innych agencjach marża może byc nawet 1,5% a to jest duża różnica. Grają na uczuciach, mówią że ten dom jest dla Państwa wymarzony itp. albo coś w tym stylu że sprzedajacy nie mogą opuścić bo są w bardzo trudnej sytuacji a prawda jest zupełnie inna i chodzi im tylko żeby samemu za dużo nie stracić. Poza tym ciągną prowizję i od kupującego i od sprzedajacego. i jeszcze inna sprawa jak coś idzie nie po ich myśli to potrafią być bardzo niemili :-( Ja szczerze odradzam jesli już to proszę popytać znajomych może akurat trafili na jakąś fajną agecję, gdzie ludziom zależy żeby wszystkie strony były zadowolone. PL Nieruchomości odradzam. Naprawdę warto się 100 zastanowić zanim skorzysta się z ich usług...
  • 10.12.10, 12:39
    Spróbuj tu: www.polanowscy.pl Działają już dość długo i cieszą się dobrą opinią, osobiście nie sprzedawałm mieszkania, ale moi znajomi owszem - za ich pośrednictwem i byli zadowoleni z usług, jakie oferowało im to biuro nieruchomości. Co do innych to ciężko mi sie wypowiedzieć :)
  • 30.01.11, 23:11
    Mam ogromną prosbę chodzi mi o biuro nieruchomości HORNET jeżeli ktos z was miał z nimi jakies niemiłe doswiadczenie bardzo proszę o kontakt
  • 18.10.11, 11:23
    Kupując lub sprzedając mieszkanie warto się zapoznać z akcją

www.stopposrednikom.pl
  • 03.01.14, 22:47
    Polanowskich nie polecam. Mają niekompetentnych agentów, wysokie prowizje, mocno ściemniają przy prezentacji oferty. Mam złe doświadczenia z nimi z przeszłości.
  • 14.02.12, 18:34
    Jeśli pośrednicy to młodzi, wykształceni, ambitni, elokwentni i aktywni w tym co robią. Zdecydowanie nie polecam współpracy z agentami - ludźmi , którzy gdzies zobaczyli badz usłyszeli, ze na sprzedazy nieruchomości można sie szybko wzbogacić a jednoczesnie wystarczy umiec mówić(niekoniecznie na temat) i chodzić. zazwyczaj nie mają odpowiedniego poziomu wiedzy co jest skutkiem braku odpowiednich kwalifikacji.
    Z mojego doświadczenia w każdej dziedzinie życia najlepiej sprawdzają się osoby w danej dziedzinie wykształcone (im szczegółowsze wykształcenie, tym większy dowód na to że zdobywanie wiedzy na studiach odbywało się z pasją), bo pracują z pasją i zainteresowaniem, wkładają całe swoje serce i wiedze w to co robią a wypłata jest miłym zwieńczeniem tego wszystkiego. W dziedzinie nieruchomości też są tacy ludzie (jak i w każdej innej) i ja taką osobę napotkałam i od tamtej chwili polecam kto tylko zapyta mnie o zdanie i jest to dla mnie przyjemność, że mogę przyczynić się do rozpowszechniania dobrych informacji. Sprzedający tam płaca niemałą prowizję ale wszystko co dobre ma odpowiednią cenę i z tym się trzeba liczyć. Kupujący nie płacą nic, nawet nie podpisują żadnych umów, i pewnie stąd ich cała rzesza i na dodatek podejrzewam z całego świata. Chętnie podam konkretne namiary, jeśli ktoś potrzebuje.
  • 13.11.12, 23:03
    Proszę, podaj mi nazwę tej agencji na priva: drcarlisle@o2.pl

A swoją drogą zapraszam na stronę:
    forum.gazeta.pl/forum/w,915,140418465,,Walka_z_nieuczciwymi_agentami_nieruchomosci.html?v=2
    gdzie założyłam nowy temat "Walka z nieuczciwymi agentami nieruchomości"

Może to polepszy jakość usług agencji nieruchomości,
    a na pewno tłumaczy, dlaczego ludzie idą do agencji.
  • 28.02.12, 21:03
    Zdecydowanie mogę polecić Ober-haus. Za ich pośrednictwem weszliśmy w posiadanie 3 nieruchomości. Jeśli chodzi o sprzedaż to tylko raz robiliśmy to za pośrednictwem agencji ale również tej.
  • 07.03.12, 18:44
    METROHOUSE. Przecież to potęga. I profesjonaliści.
  • 07.03.12, 23:35
    Metrohouse to sieciówka! Potęga moze i tak, dzieki włozonemu kapitałowi, ale profesjonalisci...? W mojej ocenie popartej własnym doświadczeniem do profesjonalizmu im daleko. To tak jakby jakiś fast food nazwać ekskluzywną restauracją :)
  • 08.03.12, 09:23

> METROHOUSE. Przecież to potęga. I profesjonaliści.

pracowniku metroh. poszukaj opinii na wasz temat - jest tego setki. 99% to delikatnie mówiąc niezbyt pochlebne słowa.
    jak można mówić o profesjonalizmie jeśli u was rotacja pracowników (mięso armatnie) jest jaka jest, czyli b. duża?

• 07.11.12, 15:17
    hmm poczytaj forum a zmienisz zdanie :) owszem potega pod wzgledem rozpoznawalnosci logotypu :) ale jezeli chodzi o profesjonalizm to polecam kazde inne biuro KAZDE, ale od tego jest wujek google zeby szukac czytac i wyciagac wnioski
  • 10.03.12, 21:57
    Ja polecam www.homebest.pl - robią wirtualne wycieczki po mieszkaniach czy domach do sprzedaży w Warszawei. Z tego co się orientuję nie biorą za to pieniędzy. A ich oferty znajdują się wysoko w wyszukiwarkach (przynajmniej moja tam była)
  • 27.06.12, 16:32
    Polecam agencję Domańska & Popkowski Nieruchomości przy ul. Walecznych 3 na Saskiej Kępie. Mają biuro na parterze z witryną na końcu ul. Walecznych , przy szerokich schodach prowadzących na Wał Miedzeszyński. Znajoma za ich pośrednictwem wynajmuje swoje mieszkania i jest bardzo zadowolona. Nie traci swojego czasu bo pokazywaniem i wszystkim z tym związanym zajmuje się agent. Przejeżdżam obok tego biura od czasu do czasu, mają zadbany ogródek. Raz widziałem widziałem faceta w kantach i pod krawatem jak kosił trawnik - pewnie właściciel ;-)
  • 07.11.12, 15:17
    link do strony wyszukiwarka ofert
  • 12.10.12, 13:22
    Ich ofertami zasypane są wszystkie wyszukiwarki nieruchomości w Warszawie. Działają w opcji pobrania prowizji po podpisaniu umowy na wynajem (prowizja bardzo słona, 75% miesięcznego czynszu) lub udostępnienia kontaktów do właścicieli mieszkań z całej bazy danych swoich ogłoszeń po zapłaceniu miesięcznego abonamentu (199zł), bez dodatkowych kosztów, jeśli na coś się zdecydujemy. Z ich oferty aż 6 mieszkań było wg moich kryteriów bardzo ciekawe, więc myśląc, że szansa na wynajem jest duża, zdecydowałam się abonament opłacić. Natychmiast zabrałam się za obdzwanianie wybranych miejsc i ku swemu rozczarowaniu za każdym razem słyszałam to samo: "Ależ proszę pani, oferta dawno nieaktualna. Wydawało mi się, że wycofałem ogłoszenie. Naprawdę jeszcze gdzieś je można znaleźć?!"
    Jakbym dopadła któregoś z cwaniaczków z tej agencji, to by z niego kupka prochu nie została, grrrrr!

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.