Dodaj do ulubionych

Ostrzeżenie przed Luxe Property w Warszawie

02.08.18, 17:56
Bardzo proszę o uważne czytanie umowy posrednictwa ,ponieważ to co mówi agent z Luxe Property ,że jest zawarte w umowie mija się z prawdą.
Mój błąd że nie dokładnie przeczytałam umowę i uwierzyłam agentowi, która to Pani mnie poczuła w rozmowie telefonicznej ,że czytać trzeba umieć a przy odstąpieniu i tak muszę zapłacić 5 tyś.Czytajcie umowy w Luxe Property od deski do deski a jak nie jesteście pewni zapisu to nie pytajcie agenta bo skłamie.
Edytor zaawansowany
  • luxeproperty 03.09.18, 14:26
    !!!OSTRZEŻENIE przed nieuczciwym Kupującym!!!

Może Pani pisać 1000 postów na każdej stronie Google )) To nic nie da ))
    Sama Pani doskonale zdaje sobie sprawę, iż zachowała się Pani nieuczciwie! A umowa tu nie ma nic do rzeczy.
    Próbowaliśmy z Panią wyjaśnić tą sytuacje, lecz bez skutku. Sama Pani się nie odzywa.
    Nie ma Pani racji w tej sytuacji. Na zapoznanie się z umową miała Pani ponad dwie godziny, czekając w biurze Luxe Property przy Postępu 14 na przyjazd klientów sprzedających. Nie nastąpiło to w pośpiechu przed wejściem do mieszkania, a na spokojnie w dogodnych warunkach. Czytała ją Pani punkt po punkcie i wiedziała Pani co podpisuje. Doradca nie kłamał ani nie zmusił Panią do podpisania umowy, a wręcz odwrotnie, odpowiadał na każde pytanie zgodnie z prawdą.
    Wykonaliśmy swoją pracę: doprowadziła Pani do podpisania umowy przedwstępnej, z której sama się Pani wycofała. Nie wpłaciła Pani zadatku, narażając stronę sprzedającą na stratę, ponieważ przez Panią strona Sprzedająca musiała wycofać ofertę z rynku i przez czas jej trwania była zablokowana ze sprzedażą.
    Według umowy, po podpisaniu umowy przedwstępnej agencji należy się 50% wynagrodzenia, ponieważ z naszej strony praca została wykonana. Czy Pani pracuje za darmo? Bo my nie!
    Gdyby każdy klient zachowywał się tak jak Pani, w Warszawie nastąpił by chaos. Przed podpisaniem umowy przedwstępnej zakupu mieszkania należy zastanowić się na tym czy rzeczywiście chcemy je kupić. Każda umowa niesie za sobą konsekwencję.
    A pranie brudów publicznie nie uratuje Panią przed wpisaniem do rejestrem dłużników.

Pozdrawiam,
    Stasia Berezowska
    Pośrednik Nieruchomości
    Luxe Property S.C.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.