Dodaj do ulubionych

Ostrzegam przed BN SkyHouse Alina Bomba Wrocław

16.04.18, 21:09
Niepoważna agencja. Opinię pisze o całej agencji, ponieważ pośrednicy nawet się nie przedstawiają w ofertach tylko podają numer telefonu. Podobnie po odebraniu się nie przedstawiają, ale się nie dziwię patrząc jak wygląda współpraca z nimi… Szczególnie negatywnie mogę się wypowiedzieć o Pani pod numerem 537 322 407. Brak mi słów, ale postaram się opisać sytuację… Szukałem mieszkania indywidualnie. Zadzwoniłem w sprawie oferty, dodzwoniłem się do Pani. Było to moje pierwsze spotkanie z nią. Umówiliśmy się, oczywiście bez podania adresu tylko gdzieś pod sklepem. Spóźniła się 15 min. Na dzień dobry znowu się nie przedstawiła tylko chciała ode mnie dowód osobisty, żebym wypełnić umowę pośrednictwa. Stała zagadywała, nie dawała czasu się skupić na przeczytaniu. Prowizja ~4% bez negocjacji. Po podpisaniu powiedziała gdzie jest mieszkanie, wsiadła do samochodu i podjechała sobie pod nie. Do mieszkania nawet z nami nie wszedła. Kolejne nasze spotkanie podobnie. Znalazłem ofertę osobiście, dodzwoniłem się do Pani, umówiłem, spóźniła się ponad 15min, umowa na kolanie i oglądanie mieszkania. Najgorsza jednak była sytuacja ze znalezioną inną ofertą. Znalazłem ofertę od bezpośredniego sprzedawcy, którą obejrzałem. Później znalazłem ofertę od tej Pani z identycznym opisem i ceną, ale zupełnie innymi zdjęciami. Okazało się, że to ta sama oferta… Co lepsze pomijając kompletnie inne zdjęcia z oferty, wg właściciela mieszkania Pani nawet nie miała zgody na pośrednictwo. Oczywiście nie przeszkadzało jej to w wystawieniu mieszkania z innymi zdjęciami, takim samym opisem i podpisaniem umowy pośrednictwa z osobą zainteresowaną, a potem pokazaniem innego mieszkania…
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.