Dodaj do ulubionych

Szukam agenta z Warszawy

25.08.17, 20:03
Jak w tytule, chodzi mi tylko o kogoś z polecenia, a wśród znajomych nie mam niestety kogo zapytać. Zależy mi na szybkiej sprzedaży mieszkania, lub zamianie na większe, moze być z dopłatą. Kogo polecacie, sprawdzony i nie za miliony najlepiej?
Edytor zaawansowany
  • 26.08.17, 19:46
    Jak ma być z polecenia to Rafała Bieleckiego polecam. Myślę, że nie obrazi się, jak Ci podam namiar 571 296 728. Ew. na maila też możesz pisać rafal.bielecki@remax-polska.pl
  • 02.11.17, 11:23
    Dziękuję, skorzystałam ;) Mieszkanie sprzedaliśmy szybko i sprawnie. Urządzamy się właśnie w nowym :) Z zamiany jednak nie skorzystaliśmy, ale udało nam się kupić większe w okolicy, na której nam zależało, również przy pomocy pana Rafała, naprawdę zna się na rzeczy.
  • 27.11.17, 00:41
    Polecam Pana Krzysztofa z biura nieruchomości Północ Nieruchomości z Warszawy dane konktaktowe na stronie: www.polnoc.pl/warszawa/, bardzo zaangażowany człowiek, i nie mydli oczu jak inni. Ma bardzo profesjonalne podejście do rynku nieruchomości i klienta...osobiście pomógł mi wybrać bardzo dobre mieszkanie.

Powołaj się na Ewę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.