Dodaj do ulubionych

Klienci agencji- nigdy nie płaćcie agencjom z góry

11.09.15, 13:12
Jestem agentem i apeluję do ludzi przyjeżdżających do Warszawy i szukających mieszkań na wynajem - nie dajcie się oszukiwać - nigdy nie płaćcie żadnej agencji lub firmie podającej się za agencje nieruchomości z góry, czyli przed obejrzeniem mieszkania, żadnych pieniędzy.

Ci co pobierają prowizję z góry to są ZAWSZE oszuści. Przeważnie są to małe kwoty 240, 260, czy 300zł i agencja zaprasza cie do biura w celu podpisania umowy.

Pamiętajcie, tych okazyjnych mieszkań, które znaleźliście w necie czy w gazecie nie ma! To są ogłoszenia wystawiane na wabia, żeby was zwabić do biura i żebyście zapłacili z góry te 250zł.
Te oferty mieszkania są zawsze tańsze niż inne, często w najlepszych lokalizacjach i w dobrym standardzie. Wszystko to jest robione po to, żeby was oszukać i żebyście wpłacili im te 240zł - to jest kasa bezpowrotnie stracona więc nigdy, ale to nigdy nic nie wpłacajcie tym oszustom.

Nigdy jeszcze nikomu nie udało się wynająć mieszkania przez takich oszustów, a każdego roku oszukiwane w ten sposób w Warszawie są setki czy tysiące osób.

Normalne agencje ZAWSZE pobierają prowizję PO wynajęciu mieszkanie, nigdy PRZED.

Standardowe prowizje w prawdziwych agencjach to 50-100% jednomiesięcznego czynszu, zawsze płatne PO.

A więc albo szukajcie bez prowizji, albo przez agencje, ale nigdy ale to nigdy nie wpłacajcie nic przed obejrzeniem mieszkania!
Edytor zaawansowany
  • 20.09.16, 14:12
    podbiję bo to najprawdziwsza prawda
  • 09.10.17, 14:34
    Uważam, że nie wszyscy pośrednicy nieruchomości to oszuści i osoby, które chcą Nas oszukać i wykorzystać. Kiedyś korzystałam z usług agencji nieruchomości i byłam bardzo zadowolona. Fachowe doradztwo - w moim przypadku - dotyczące kupna mieszkania oraz ogromna wiedza to cechy, które pozwalają mi posiadać bardzo dobre zdania na temat agentów nieruchomości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.