Dodaj do ulubionych

Opinie na temat agencji

30.07.15, 23:47
Witam, szukam opinii na temat agencji ze strony ofertynajmu. pl. Czy ktoś współpracował z tą agencją? Mam pewne obawy, ponieważ najpierw życzą sobie przelania pieniędzy na konto, a na stronie nie ma podanego ich adresu.
Edytor zaawansowany
  • 10.08.15, 16:14
    Szczerze polecam ofertynajmu.pl :) współpracowałam z tym biurem, a teraz wynajmuje mieszkanie razem z chłopakiem i oboje jesteśmy zadowoleni z ich usług. Dzięki ich współpracy szybko wynajeliśmy i co najważniejsze w ładnej okolicy ;) POLECAM !!!
  • 18.08.15, 18:30
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • 08.05.17, 17:44
    Twoje wpisy zostały złożone na prokuraturze i to Ty spodziewaj sie Panow w mudurach. bo ja sie zastraszyc nie dam. bandyto
  • 18.08.15, 18:33
    Co do pytania... Nie pakuj się w to, ani w żadną agencję, która najpierw każe płacić, a później ma to przynieść efekt. Mieszkania nieistniejące lub jak mówią "nieaktualne".
  • 29.01.16, 15:13
    Ja serdecznie pragnę polecić wrocławskiego pośrednika nieruchomości Verso. Z pełnym przekonaniem, gdyż kupowałam za ich pośrednictwem działkę. Fachowo i profesjonalnie, do tego życzliwy i miły człowiek nam doradzał - Pan Przemysław :) Polecam!
  • 08.05.17, 17:26
    Adres jest podany w regulaminie na dole po lewej w ich serwisie. Lub jak się zarejestrujesz to dostaniesz regulamin na email z loginem i hasłem. Ja skorzystałem z serwisu i bardzo ułatwil mi wynajdywanie mieszkań w Warszawie i ich możliwość oglądania. Pozdrawiam
  • 16.05.17, 13:31
    Mi szybko wynalezli mieszkania a jak przyjechalam do Warszawy mialam zaaranzowane kilka spotkan z właścicielami wybranych. Polecam
  • 08.06.17, 14:00
    miałem tak samo. jestem zadowolony z ich usługi
  • 09.06.17, 12:21
    nie wiem jak działa ta firma, więc poniższy wpis nie dotyczy niej ale oszustów działających w poniższy sposób.

do wszystkich przyjeżdżających do Warszawy i poszukujących mieszkania do wynajęcia. Jeśli jakakolwiek firma czy agencja chce od was pieniądze PRZED obejrzeniem mieszkania to są to oszuści i na 100% zostaniecie oszukani.
    nigdy nie wpłacajcie im nic przed obejrzeniem nieruchomości.
    te firmy działają w ten sposób, że ogłaszają mieszkanie w necie, zawsze z atrakcyjną ceną, dzwonisz do nich, każą ci przyjechać do biura w celu podpisania umowy, tam podpisujesz umowę i WPŁACASZ KASĘ (ok. 250 -350zł), a oni dają ci listę mieszkań do obejrzenia. Oczywiście te adresy to fikcja, nikt tam na was nie będzie czekał, ani takie mieszkania nie istnieją. Te firmy działają legalnie bo umowa jest tak skonstruowana że płacicie opłatę za samą listę adresów a nie za pośrednictwo (chore państwo), ale na 100% nie wynajmiecie z nimi mieszkania bo tych mieszkań po prostu nie ma. Tylko stracicie te 250zł. Ten proceder trwa w Warszawie od lat i nikt nic z tym nie robi.

Prawdziwe agencje nieruchomości NIGDY nie pobierają prowizji przed obejrzeniem mieszkania, a ZAWSZE dopiero po podpisaniu umowy najmu z właścicielem. Uczciwe agencje nie chcą 250zł za nic, ale 50% do 100% pierwszego czynszu.

Nie dajcie się oszukiwać i nigdy nikomu nie wpłacajcie ani złotówki przed obejrzeniem mieszkania bo stracicie tą złotówkę.

• 13.06.17, 13:24
    A ja wiem jak działa Twoja firma i dla mnie to też jest nieuczciwe. W ogóle pobieranie pieniędzy za pomoc jest nieuczciwe a zawłaszcza 50% czy sto. Jest to jak dla mnie majątek. I uważam że to co robisz jest nieuczciwe. Oczerniać kogoś z kim się nawet nie współpracowało. Od kiedy wyszły wolne zawody i macie tyle konkurencji co taksówkarze z uberem to widzę tu ciągłą walkę o klienta. a oczernianie kogoś tak jak Ty to robisz jest bardziej nieuczciwe i nielegalne niż ten Twój wpis Panie KresKres. Najlepiej szukać mieszkania samemu. Naprawiać samochód samemu. Leczyć się samemu. Samemu kosić ogró i grabić liście. Bo każdy kto pobiera pieniądze za pomoc jest nieuczciwy prawda? Uczciwe są tylko fundacje co nie? płacisz 1 procent podatku ale pewności czy na biedne dzieci to idzie nie ma.
  • 13.06.17, 14:35
    nie wiem o co ci chodzi paptrykaz. prawdopodobnie sam jesteś takim oszustem żerującym na ludzkiej niewiedzy, innego wyjście nie widzę skoro bronisz tych złodziei.

je nie mam firmy ani tym bardziej agencji nieruchomości, ale sam zostałem oszukany w taki właśnie sposób jak szukałem mieszkania. Na początku myślałem, że tylko ja jestem głupi i naiwny, ale potem dowiedziałem się, że takie pseudoagencje działają w Warszawie od wielu lat i każdego dnia oszukują dziesiątki osób. Niestety, na własnej skórze odczułem - mądry Polak po szkodzie. Dlatego teraz ostrzegam innych.

Na początku próbowałem coś wskórać jak mnie te ch..je skroili na 250zł, dali listę mieszkań gdzie okazało się że to lipne adresy bo albo nikt nie otwierał drzwi, a jak otworzył to z pretensją, że on żadnego mieszkania nie wynajmuje.

Wróciłem do tych złodziei po zwrot kasy, albo żeby mi dali prawdziwe mieszkanie do wynajęcia a nie lipny adres, ale te sk..syny śmiali mi się w twarz i kazali dosłownie wy..alać z biura. Nawet byłem na policji, ale policjantka powiedziała mi , że każdego dnia zgłaszają się do nich ludzie oszukani w ten sposób i oni nic nie mogą z tym zrobić bo taka działalność jest zgodna z prawem. To od policji dowiedziałem się, że nie odzyskam swoich 250 zł i lepiej samemu szukać, albo z prawdziwą i uczciwą agencją co bierze 50 % pierwszego czynszu.

A więc jeszcze raz napiszę wyraźnie - jak pseudoagent i oszust chce od was jakąkolwiek kwotę (ok. 250zł) z góry, tzn. przed obejrzeniem mieszkania, to na 100% zostaniecie oszukani, nie będzie ani mieszkania ani waszej kasy.

Jak nie wierzycie to sami poszukajcie w necie, są na ten temat dziesiątki publikacji.
    Ja wkleję tylko kilka linków.

serwisy.gazetaprawna.pl/nieruchomosci/artykuly/847510,nabici-w-fikcyjne-mieszkanie.html

wiadomosci.wp.pl/oszusci-w-agencjach-nieruchomosci-6036633989334145a

natemat.pl/140295,agencje-nieruchomosci-nie-przestaja-mydlic-nam-oczu-oszukuja-a-my-sie-nabieramy

• 16.06.17, 12:46
    a kto Ci każe placic za pomoc biura? jesli potrzebujesz pomocy to nikt ci za darmo nie bedzie szukal mieszkan. Ty za darmo poswiecasz komus swoj czas? pochwal sie ze przynosisz codziennie staruszce zakupy i nie bierzesz od niej ani grosika. bezsens niepodoba ci sie to nikt cie nie zmusza do korzystania z agencji. po co takie pisania i oczernianie firm
  • 27.06.17, 15:03
    adres podany jest na ich stronie w zakladce regulamin na dole. lub po rejestracji u nich w serwisie otrzymalam to na email
  • 07.07.17, 12:05
    To jest oszustwo!!!

--
    nonames.net.pl
  • 07.07.17, 14:10
    Wynająłem dzięki ich pomocy w wyszukiwaniu dla mnie mieszkania. WYstarczyło tylko dzwonić na oferty świeże które wysyłali mi na email do czasu wynajęcia.
  • 17.07.17, 10:09
    my wynajęliśmy po 3 dniach zlecienia poszukiwania mieszkania przez ten serwis ofertywynajmu
  • 24.07.17, 23:45
    Ja polecam zainteresować się stowarzyszeniem Mieszkanicznik, mają oddziały w całym kraju i udzielają dobrych porad na temat wynajmu, na co trzeba uważać, etc. To dobre jeśli boicie się że zostaniecie oszukani przez nieuczciwych wynajmujących
  • 02.08.17, 15:41
    Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa pośrednictwa i doradztwa. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc ze strony biura. Z nałożonych zadań wywiązywano się sprawnie i terminowo. Pracownicy biura są bardzo zaangażowani w swoją pracę i uprzejmi.
    Możemy zarekomendować biuro jako bardzo dobre i polecić go przyszłym Państwa klientom.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.