Dodaj do ulubionych

Biura nieruchomości Kraków

08.02.12, 14:58
Witam.
Szukam dobrego, zaufanego biura nieruchomości z Krakowa bo dostałem po siostrze mojej babci mieszkanie w Krakowie i chciałbym je sprzedać. Ponieważ mieszkam w Katowicach i nie znam żadnego biura z Krk, a nie mam czasu żeby jeździć co chwilę żeby pokazywać to mieszkanie i zależy mi żeby to była firma zaufana, której można powierzyć klucze i ona się wszystkim zaopiekuje.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Jacek
Edytor zaawansowany
  • esteerka81 09.02.12, 22:04
    Mogę Ci polecić biuro nieruchomości Południe z Krakowa.
    Kupowałam z nimi nowe mieszkanie i sprzedawali moje stare. Bardzo tacy kompetentni i wyważeni ludzie.
    Widać, że mają spore doświadczenie i odpowiednie podejście do klienta bo w dzisiejszych czasach to jednak trudno o zaufanie jak się słyszy co się dzieje na tym świecie.
    Oni zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie więc zaufałam i teraz spokojnie mogę polecić!
  • przemasboss 30.03.12, 21:30
    www.ober-haus.pl/kontakt/lokalizacje-biur/ tu masz namiary na agencję z usług której ja korzystałem. Rzetelna i uczciwa a takich mało jest na rynku. Miałem podobny kłopot i wszystko załatwione.
  • borsuczek88 21.04.12, 10:21
    Biuro jak biuro ale najważniejsza jest umowa jaka podpisujesz, czytaj wszystko i nie pozwol soboe na pośpiech.
  • borsuczek88 14.05.12, 20:09
    Jezeli jeszcze aktualne to polecam Ci serdecznie biuro, ktore znalazlam na stronie ww.superopcja.pl. Jest tam kilku pośredników, ktorzy super sie mna zajeli. Zaplacilam niewile a oni wszystko zalatwili za mnie. Podpisala z nimi umowe na wyłączność i raz w tygodniu pokazywalam mieszkanie a nie codziennie i to w godzinach pracy.
    Serdecznie polecam superopcje
  • 47romek 07.09.13, 19:08
    Niestety nie mogę się zgodzić z Twoją opinią. Moje doświadczenia są tego zaprzeczeniem. Wrogowi bym nie polecił.
  • nosferatku 19.11.13, 22:00
    Zgadzam się z Romkiem.
    To koszmarne biuro. Nieprofesjonalne, nieuczciwe, co więcej, zdaje się, że jego pracownicy na oczy nie widzieli Kodeksu Cywilnego.
    Skandalicznie traktują klientów.

Wiem, że Superopcja składa się z kilku biur, więc taka opinia może być krzywdząca, jeżeli inne biura są rzetelne i uczciwe. Ale skoro ktoś jest na tyle nieprzygotowany do funkcjonowania na rynku, że wchodzi w spółkę z partaczami, to jego wina, widocznie się nie nadaje do robienia interesów.

Polecam...omijać szerokim łukiem.
  • lilinasrebrzysta 27.06.12, 18:31
    Południe to chyba takie jedno z najfajniejszych biur w Krakowie także możesz do nich uderzać jak w dym. Możesz być pewny, ze wszystkiego dopilnują.
  • ewa.83.11 04.09.12, 00:59
    Hej. Też sprzedaje mieszkanie i niestety do tej pory mam same złe opinie dotyczące biur nieruchomości.
  • kotecek81 09.10.13, 11:01
    Ja polecam SIM Property Group. Z tego co wiem ciągle coś sprzedają :)
  • jaszkagnie 12.10.14, 15:23
    A ja odradzam SIM Property, a szczególnie Pania Barbarę Wycisk, która działa z ramienia tej agencji we Wrocławiu. Po prostu nieuczciwa i zakłamana osoba.
  • dosia1237 01.09.14, 13:29
    Polecam Nowak Estate to biuro godne zaufania, kompetentna obsługa. Moje mieszkanie sprzedali błyskawicznie.

www.nestate.eu/
  • marek1_23 14.09.14, 15:31
    Szczerze odradzam biuro INVEST HOME JAGODA GAWĘDA -nierzetelne biuro,straciłem przez nich mnustwo czasu.Szczerze odradzam!
  • szczapa2 12.10.14, 23:42
    Polecam biuro na Ruczaju. Specjalizują się w sprzedaży domów, ale i z mieszkaniami idzie im fajnie.Sprzedali mój dom w Jerzmanowicach i teraz sprzedaja nam mieszkanie(wyjeżdżamy z kraju)Przy transakcji wiązanej jest rabat na prowizji 50%! A i mają super nazwę FBI
  • samples4 02.12.15, 14:04
    Witam,
    Osobiście sprzedałem już dwa mieszkania poprzez biuro Emmerson kontakt masz pod tym linkiem: krakow.emmerson.pl/kontakt
  • scaliaaa 22.04.16, 13:04
    Mogę polecić Estate Dealer. Bardzo dobrze i przede wszystkim skutecznie mi się z nimi współpracowało. Profesjonalizm w każdym calu.
  • bialyy13 21.03.17, 17:15
    Nowak Estate, to najlepsze biuro w Krakowie! Lojalna współpraca. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do umów na wyłączność, lecz teraz jestem bardzo zadowolony, gorąco polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.