20.10.11, 11:12
PHU ŚMIGIEL z Bora Komorowskiego wyjątkowo parszywy oszust naciągacz tak zwany gó...zjad przestrzegam przed zawieraniem umów z tą szumowiną. Żąda prowizji od nieruchomości którą rzekomo naraił klientowi. Podpisał zemną umowę na wynajem mieszkania a gdy je wynająłem łazi za nienależnymi pieniędzmi zastrasza i nęka pismami i telefonami. Śmigielski.
Edytor zaawansowany
  • 20.10.11, 12:36
    pagip napisał:

> PHU ŚMIGIEL z Bora Komorowskiego wyjątkowo parszywy oszust naciągacz tak zwany
    > gó...zjad przestrzegam przed zawieraniem umów z tą szumowiną. Żąda prowizji o
    > d nieruchomości którą rzekomo naraił klientowi. Podpisał zemną umowę na wynajem
    > mieszkania a gdy je wynająłem łazi za nienależnymi pieniędzmi zastrasza i nęka
    > pismami i telefonami. Śmigielski.

A kto cię posyłał do jakiegoś Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego?
    Normalnego biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Warszawie brak?
  • 02.01.12, 21:17
    PH-U" ŚMIGIEL"/ jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników "Spon-Polonia"z ul.Czapelskiej 38.Sprawą tą powinni się zająć inni pośrednicy .Taki człowiek ,który nic innego nie robi tylko zastawia pułapki na klientów.........i do sądu ...komornika .To się skończy aferą i uderzy w porządnych pośredników.
  • 08.08.17, 14:24
    ten bydlak nie ma nawet licencji posrednika. leci na licencji swojej kochanki www.krs-online.com.pl/biuro-eska-sp-z-o-o-krs-814683.html i razem tam mieszkają i oszukuja ludzi
  • 01.01.12, 11:25
    Pagip, proszę o pilny kontakt. Też padłem ofiar tego oszusta. Poprzez forum oddzielnym wpisem podam jakiś sposób na kontakt .
  • 02.01.12, 17:04
    Pagip, wpadleś w maszynkę do mielenia mięsa. Wyjście masz tylko jedno, zmielony przez sitko
    ( czyt. bez kasy) .
    Współczuję.
  • 05.10.16, 13:42
    Również padłem ofiarą tego krętacza. Proponuję założyć pozew zbiorowy. Oszukane osoby proszę email. SKontaktuję się niezwłocznie
  • 05.10.16, 13:44
    www.pkt.pl/firma/green-leaf-group-property-sp-z-o-o-5946685#reviews

www.money.pl/rejestr-firm/nip/521-36-44-787/kod-pocztowy/02-516/
  • 07.03.17, 17:31
    Kto się ku... urodził kanarkiem nie umrze. Gó...zjadzie Śmigielski Sławomirze
  • 08.08.17, 14:18
    to bydle ma duży dar przekonywania. później oszukuje ludzi nie wywiązuje się ze swoich obietnic. następnie osoba oszukana staje się wrogiem nr 1 i nachodzi gnębi oraz straszy i robi z siebie na policji poszkodowanego. Bydle!
  • 09.11.17, 20:50
    Kolego szczere radzę : jako aplikant przyszły prawnik skoro gość o którym wspominasz oskarżając cię poszedł na Policję to na pewno ma ku temu powody i niezbite dowody w sprawie - musiałeś zapewne coś mocno przeskrobać nadeptując mu na odcisk . Jeżeli rzeczywiście czujesz się pokrzywdzony i niewinny posiadając dowody w sorawie powinieneś bezzwłocznie złożyć pisemne zawiadomienie nie na Policję tylko bezpośrednio na Prokuraturę . Jeżeli chcesz mogę ci w tym pomoc bezinteresownie i nie odpłatnie .
  • 04.12.17, 15:39
    a co cię wzięło na starość pomaganie ludzią? Oddaj lepiej tym których oszukałeś na spore majątki. Lista nazwisk jest spora.
    Spłać też długi wobec Zusu i urzędu skarbowego. To może w koncu będziesz mógł założyć sobie konto w banku. aplikanciedarku slawomirzeswirze
  • 01.12.17, 00:04
    Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki to byt tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem pojechałem jeszcze do Biedronki na lody i po drodze do domu jeszcze już do domu pojechałem.
  • 04.12.17, 15:41
    Wystaczy tylko zajrzeć w akta ile ten Pan ma spraw które umoczył. na Bembnie to papieru w drukarce braknie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.