Dodaj do ulubionych

Skuteczne/dobre biuro nieruchomości Szczecin

26.01.11, 07:37
Witam,
Chciałabym sprzedać mieszkanie w Mierzynie i szukam skutecznego biura nieruchomości w Szczecinie. Może ktoś ma jakieś doświadczenia? Jeszcze lepiej byłoby gdyby ktoś mógłby polecić jakiegoś dobrego maklera. Nie wiem, czy lepiej "nawiązać współpracę" z jakimś mniejszym biurem, czy może z dużym typu investor, pionieer? Podaje też maila: rzemolek@szczecin.home.pl. Z góry dziękuję :)
Edytor zaawansowany
  • 26.01.11, 14:27
    www.faktor.com.pl

proś właścicielkę, Panią Ewę
    ciao
    jeep
  • 26.01.11, 14:27
    www.faktor.com.pl/
  • 08.01.15, 17:39
    Zgadzam się.
    --
    www.PGNK.pl - gewerbliche immobilien in polen
  • 11.07.13, 23:24
    Taniej wyjdzie sam pośrednik nieruchomości. W Szczecinie osoba godna polecenia jest na pewno Piotr Otto. Posiada licencję potrzebną do wykonywania zawodu, a ponadto ma wieloletnie doświadczenie w tego typu działalności. Wydaje mi się, że warto korzystać z usług pośrednika ds. obrotu nieruchomościami, ponieważ dużo lepiej wie on, jak funkcjonuje rynek nieruchomości, ma większą wiedzę i kontakty, przez co łatwiej mu znaleźć odpowiedniego kontrahenta. Na dodatek, dzięki doświadczeniu i znajomości prawa jest on gwarantem, że nasz kontrahent będzie uczciwy, a sama transakcja przebiegnie bezproblemowo i bez większych przeszkód.
  • 07.09.13, 23:33
    polecam King Nieruchomości :) Małgosia albo Michał
  • 27.01.14, 13:57
    Sprawdź sobie szczecińskie biuro Legra: [url=http://www.nieruchomosci.legra.biz/www.nieruchomosci.legra.biz/]http://www.nieruchomosci.legra.biz/[/url]. Mają bardzo bogate doświadczenie. Mój szwagier korzystał z ich pomocy. Ogólnie ludzie (z tego co wiem), są zadowoleni z ich usług, na pewno pośrednik warty polecenia.

Pozdrawiam.
  • 27.01.14, 13:58
    Wklejam poprawnie link, bo chyba źle się skopiował: www.nieruchomosci.legra.biz/ ;)
  • 19.03.15, 12:15
    W zeszłym roku udało mi się sprzedać mieszkanie po dziadkach z biurem Pomerania Szczecin. Byłem zadowolony z tej współpracy. Wszystkim się zajęli co było mi bardzo na rękę, ze względu na nieustanny brak czasu. No i przede wszystkim udało im się w ciągu trzech miesięcy znaleźć kupca, co uważam za duży sukces.
  • 16.07.15, 13:10
    Ja polecam serdecznie biuro Elite a przede wszystkim właściciela Krzysztofa Makowskiego elite.nieruchomosci.pl/
  • 01.02.17, 22:47
    Szukasz dobrego biura nieruchomości ze Szczecina? Dużą ilość ciekawych ogłoszeń możesz znaleźć na fortnieruchomosci.pl
  • 03.10.17, 15:00
    Zdecydowanie polecam biuro nieruchomości goldenhawk.pl/ . Młody zespół może nie budzić zaufania, ale każdą wątpliwość rekompensują indywidualnym podejściem do klienta. Na kupca mojego mieszkania czekałam niecałe trzy miesiące.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.