Dodaj do ulubionych

Polecam Agencję M Kwadrat w Piasecznie

06.11.10, 00:00
Różne są opinie Agencji M Kwadrat Nieruchomości w Piasecznie, że są nieprofesjonalni, posiadają dużo ofert, doliczają prowizję do ceny nieruchomości, mają dużo spraw sądowych, najwyższą w okolicy prowizję 2,9% netto, że można zapłacić prowizję netto co się opłaca bo niby po co płacić brutto, bez faktury zawsze to taniej.Polecono mi ją i pod tym względem mnie nie zawiedli.
Edytor zaawansowany
  • mkwadratpiaseczno 09.04.14, 13:34
    Miałem do czynienia swego czasu z Agencją Mkwadrat w Piasecznie. Niestety, ofertę wycofałem ponieważ nigdzie nie byłe należycie promowana,a w momencie zainteresowania nabywcy moim mieszkaniem nie doszło do transakcji z powodu wygórowanych oczekiwań Właścicielki agencji dotyczących wysokości prowizji.. Chciała mnie zainkasować na 3,6 procent prowizji mimo,że bardzo zszedłem z ceny nieruchomości. Mieszkanie z powodzeniem i w bardzo miłej atmosferze sprzedałem przez inną Agencję w Piasecznie.Pamiętajcie,że Agencja Agencji nie jest równa- są profesjonaliści i zwyczajni naciągacze.. Nie dajcie się Mkwadrat !!!
  • garanaa 22.09.14, 10:07
    Szukam godnego zaufania biura nieruchomości. Chcę wynająć mieszkanie natomiast nie mogę tego osobiście monitorować ze względu na dużą odległość od miejsca gdzie przebywam. Zależy mi żeby biuro zajęło się tym profesjonalnie żeby ich praca nie skończyła się w momencie podpisania umowy. Może mogę się dowiedzieć jaka to ta miła Agencja :) Pozdrawiam
  • drake40 24.03.16, 21:45
    Niestety ja mam zupełnie odmienne (bardzo złe!) doświadczenia z firmą MKwadrat. Prowizja horrendalnie wysoka - 3,6% brutto - to chyba największa prowizja jaka pobiera jakiekolwiek znane mi biuro. Co otrzymałem w zamian - zupełnie nic ! Żadnego wsparcia w trakcie negocjacji, zero informacji o mieszkaniu - musiałem dowiadywać się samemu w Spółdzieni detali o bloku i mieszkaniu oraz wysokości czynszu i opłat. Otrzymałem za to nieprawdziwe informacje o stronie sprzedającej, również strona sprzedająca otrzymywała zmyślone informacje o mnie. Na szczęście wszystko wyszło na jaw, a panie z biura w Piasecznie ośmieszyły się w naszym oczach. Stanowczo odradzam !
  • katarinasweden 26.01.18, 22:09
    A ja ostrzegam przed agencja Dobre Nieruchomości Karolina Lorens w Piasecznie, ta kobieta jest okropna. Chyba ze chcecie miec klopoty...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.