Dodaj do ulubionych

oszuści pośrednicy

01.03.10, 00:13
Przestrzegam wszystkich przed usługami pośrednika z Dobczyc Ferfecki.
Nie dość ze sprzedał nieruchomość przeze mnie zarezerwowana innej
osobie drożej to jeszcze nie chce oddać wpłaty rezerwacyjnej.Sprawę
oddałem do sądu a po jej wygraniu wystąpie o cofnięcie
licencji.Uważajcie na tego gościa!!!
Edytor zaawansowany
  • 01.03.10, 10:13
    uwagauwagauwaga napisał:

> Nie dość ze sprzedał nieruchomość przeze mnie zarezerwowana innej
    > osobie drożej to jeszcze nie chce oddać wpłaty rezerwacyjnej.

Bo "rezerwacja" nie wiąże rąk właścicielowi. Wiązałaby ręce umowa przedwstępna
    notarialna z wpisem roszczenia do księgi wieczystej.

Sprzedaje właściciel, a nie pośrednik, pośrednik tylko pośredniczy.
    Pieniądze pobrane od Pana pośrednik zapewne przekazał właścicielowi i to zapewne
    właściciel byłby właściwym adresatem roszczeń.

Nawiasem mówiąc, zawsze dlatego nalegam na moich klientów, by nie robić żadnych
    "rezerwacji", "oświadczeń woli", "deklaracji" tylko odczekać cierpliwie, aż będą
    kompletne dokumenty, które umożliwią zrobienie przynajmniej porządnej umowy
    przedwstępnej pomiędzy stronami.

"Rezerwacja" to fikcja z natury.

Nawiasem mówiąc Panu taka "rezerwacja" też rąk by nie wiązała, bo mógłby się Pan
    rozmyślić następnego dnia i zażądać zwrotu pieniędzy.

Skoro nie ma umowy przedwstępnej, to wpłacone pieniądze nie są zadatkiem, tylko
    zaliczką, czyli zwrócić trzeba.
  • 16.12.16, 06:30
    Przestrzegam przed korzystaniem z usług Agencji Nieruchomości ONYX RENT Karoliny Żymalskiej , która wynajęła nasze mieszkanie, a następnie bez ustalenia tego z nami pobrała w gotówce od wynajmującego czynsz i kaucję i nie zwróciła nam tych środków. Obecnie już miesiąc prowadzimy z ta Panią rozmowy i codzinnie nam obiecuje zwrot środków i jak na razie przesłała nam 25% kwoty a reszty nie i twierdzi od miesiaca że oczywiście nie chce naszych środków i że to nie jest jej wina że ona nie może ich przesłać. OSTRZEGAM PRZED PANIĄ KAROLINĄ ŻYMALSKĄ GDYŻ JEST TO OSZUSTKA, KTÓRA W TEN SPOSÓB WYŁUDZA PIENIĄDZE.
  • 07.02.17, 17:50
    Potwierdzam - Onyx Rent Karolina Żymalska przywłaszcza pieniądze z najmu!!!
  • 26.04.17, 19:28
    Nie jestescie sami...oszukala sporo osob. Zapraszam do kontaktu karan4@wp.pl po szczegoly.
  • 03.08.17, 20:21
    Uwaga, ta pani ma 10-cio krotnie wieksze wyludzenia na swoim koncie i w czerwcu 2017 ma za to wyrok skazujacy.

• 11.02.17, 13:56
    Przestrzegam wszystkich przed pośrednikiem Agnieszką Forreiter z Żor na śląsku.Naciąga ludzi na wysokie prowizje,obiecuje,że wszystko pozałatwia i zostawia.Jej firma ma karte długu,to też o czymś świadczy.Szkoda,że mnie nikt nie ostrzegł przed tą pijawką.Babsko pozbawione skrupułów,bajer ma opanowany do perfekcji.Nie dajcie się zwieść.Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.