Dodaj do ulubionych

Najlepsze biura nieruchomości - Jakie polecacie?

09.10.09, 11:27
Mam do sprzedania działkę rolną i chcę podpisać umowę z poważną firmą,
najlepiej z małopolski. Miałem kontakt z firmą NIERUCHOMOŚCI PÓŁNOC ale umowa
wydała mi się zbyt zawikłana i odmówiłem.
Edytor zaawansowany
  • 14.10.09, 09:08
    Ostatnio korzystałem z usług pomorskiego pośrednika tyszkiewicz nieruchomości www.tyszkiewicz.pl sprzedałem za ich pomocą mieszkanko, samemu mieszkając w londynie, a w polsce byłem tylko na podpisaniu umowy.
  • 22.10.09, 15:14
    Ostatnio miałem aż nad to okazji do kontaktu z kilkoma agencjami nieruchomości i
    w pamięci (pozytywnie) zostały mi dwie:

www.kozlowski-nieruchomosci.pl
    i bmposesja.pl

W mojej ocenie bardzo profesjonalne i nastawione na Klienta - nie na $.
    Pozdrawiam
  • 05.08.15, 12:50
    dziękuje za informacje
  • 23.10.09, 14:14
    polecam inny wątek na tym forum
    http://forum.gazeta.pl/forum/w,915,94328704,94328704,Ranking_Krakowskich_Biur_Nieruchomosci.html

tak jak już wspominałam już w tamtym wątku polecam
    Nieruchomości Poludnie
    naprawdę miło wspominam tą współpracę. wszystko perfekcyjnie i umowę możesz z
    nimi negocjować więc nie ma problemu :)
  • 19.10.15, 14:29
    polecam serwismieszkaniowy.info
  • 25.10.09, 20:05
    Zawiła umowa, ale może dobrze napisana, często jednostronicowe umowy
    są kompletną porażką
  • 05.08.15, 12:49
    Zdecydowanie polecam
    plus.google.com/105661756568141255176/posts
  • 05.08.15, 12:51
    Dziękuje wszystkim za informacje
  • 31.08.15, 02:09
    Jedno z lepszych biur nieruchomości jakie spotkałem to SORS Nieruchomości www.sorsnieruchomosci.pl/. Przedstawiają od samego początku jasne i klarowne warunki współpracy. Gwarantują jaką promocję zapewniają w ramach świadczonej umowy pośrednictwa. Jest to jedna z niewielu firm, która pokazuje pozytywne standardy i wysoką jakość na tym rynku.
  • 19.10.15, 14:29
    Polecam usługi Biura Serwismieszkaniowy Warszawa na ich stronce serwismieszkaniowy.info jest masa ciekawych ofert. Pracownicy mili uprzejmi i bardzo pomocni. Doradzili mi jak bezpiecznie wynająć i wynająłem szybko
  • 29.10.15, 13:59
    Ja mieszkam we Wrocławiu i w sumie jedyna agencja nieruchomości jaką znam to Verso z Wrocławia. Mogę polecić, bo moja współpraca z nimi była bardzo pomyślna - firma ma wszystkie atuty, jakie powinna mieć :)
  • 17.01.16, 17:30
    A ja polecam we Wrocławiu biuro KRZESAJ NIERUCHOMOŚCI. Pośrednik we współpracy zasługuje na uznanie za sumienność, rzetelność, kulturę osobistą i życzliwość wobec problemów. Praca przyniosła szybki i pożądany efekt w zakresie umowy. Biuro proponuje przystępne ceny. Polecam z całym przekonaniem.
  • 27.01.16, 12:57
    Jest wiele dobrych firm na rynku, to fakt. Z pewnością, jeśli kiedyś będę mieć podobny plan zakupu / sprzedaży domu lub nawet działki - nie będę brać pod uwagę żadnej innej firmy niż Verso, naprawdę spisali się na medal :) :)
  • 30.10.15, 17:03
    Ja odradzam biuro nieruchomości Moc Nieruchomości z Wrocławia. Nie będę opisywał całej sytuacji, jaka miała miejsce. Powiem, jakie były fakty - prowizja za nieruchomość 20%, utrudnienia w nabyciu nieruchomości, utrudnienia w dostępie do dokumentów, konieczne dwie wizyty u notariusza. Agencja nie jest zrzeszona w żadnym stowarzyszeniu i praktycznie robi co chce. Podpisanie umowy jest jak weksel w zasadzie, bo niezależnie od tego czy agencja coś zrobi w danej sprawie czy już nic nie zrobi to należy im się prowizja. Radzę być bardzo ostrożny i radzę analizować wszystko z prawnikiem!!!
  • 19.11.15, 12:01
    cnmike - to rzeczywiście nieszczęśliwie trafiłeś na niekompetentną firmę, szkoda... ja tak jak wcześniej pisałam, współpracowałam z Verso z Wrocławia i w ramach tejże współpracy miałam możliwość również analizować każdy paragraf z prawnikiem. Przydzielono mi agenta Pana Przemka - wykazał się olbrzymią determinacją, pracowitością i był zawsze niezawodny.
  • 05.01.16, 12:14
    Ja szczerze mogę polecić Gross Nieruchomości z Wrocławia. Bardzo kompetentni pracownicy. Mają własnego prawnika, więc nie powinno być problemu w zawiłą umową. Powodzenia :)
  • 08.08.16, 12:08
    Ze swojej strony polecam biuro Russjan. Maja bogatą ofertę luksusowych apartamentów i domów w całym Trójmieście. Każdy znajdzie coś dla siebie : )
    Co do formalności nie miałem z nimi żadnych problemów, wszystko szybko i bezproblemowo.
  • 09.10.17, 14:45
    Jakiś czas temu współpracowałam z biurem nieruchomości w mojej miejscowości. Pracownicy - wykwalifikowane osoby - świadczą szeroką gamę usług. Jestem im wdzięczna za pomoc w sprzedaniu mojego domu i poszukaniu innej nieruchomości - małego mieszkanka. Jeśli pragniesz kupić, np. dom, koniecznie skorzystaj z usług tej firmy. W swojej ofercie posiada mnóstwo domów na sprzedaż. Zostawię kontakt do agencji nieruchomości, która mieści się w Mogilnie: www.geoprestige.pl/kontakt

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.