Dodaj do ulubionych

Warszawa - szukam dobrego notariusza !

03.11.09, 16:12
Edytor zaawansowany
  • maff1 09.12.09, 00:07
    trochę późno, ale moge polecić:
    Anna Niżyńska
    ul. Świętokrzyska 18 lok. 425, 00-052 Warszawa
    Telefon: tel.:(22) 826-78-90, 826-78-89, 826-77-98, fax: 826-77-54
    (kancelaria notarialna wspólnie z Jadwigą Zacharzewską)

bardzo rzetelna, dokładna i kompetentna.
    (przy moim akcie działała nawet wbrew solidarnosci koroporacyjnej -
    dwie inne kancelarie not. subtelnie odmówiły mi sporzadzenia aktu,
    odsyłając do kogoś kogo nie chciałem)
    --
    z góry dziękuję, a dowody wdzięczności zostawiam na parapecie :-)
  • mayessa 09.12.09, 08:53
    Ja załatwiałam sprawy u pani Aliny Niewczas - Zajączkowskiej - w
    Galerii Ursynów Al. KEN 36. 226489167.
    --
    Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co
    się wydarzy, zanim przyniosą.
  • somekindofhope 10.12.09, 19:18
    Moi dobrzy znajomi bardzo polecają kancelarię przy Mickiewicza 22 na Żoliborzu.
    Stwierdzili, że nigdzie nie zostali tak szybko mile i z dobrymi upustami obsłużeni.
  • janeksnak 05.01.15, 12:02
    Już kiedyś polecałem tutaj, ale zniknęło. Polecam Pana Krzysztofa Kruszewskiego, dobra lokalizacja w centrum miasta, sam notariusz bardzo solidny rzeczowy i miły co się rzadko dzisiaj zdaża. strona www.kancelarianotarialna.eu więcej info na stronie.
  • wiktor.l 04.02.15, 22:07
    Ja z warszawy jechałem do Radomia bo mi znajoma poleciła notariusz Skawińska a kupujacych miałem stamtad. Faktycznie bylem zadowolony. Poszla mi na reke i mailem jej przeslalem wszelkie dane. Oryginaly przywiozlem do umowy. Miła i konkretna kobieta.
  • krzysz_tof77 09.05.15, 20:55
    Polecam Kancelarię Notarialną Notariusza Piotra Szczepaniaka na Warszawskiej Pradze Południe. www.notariuszminska.pl
  • jawo.rek 10.06.15, 10:58
    Ja na innym forum znalazlem pochlebna opinie o notariuszu Kruszewskim, wszystko fachowo dokumenty przeslalem mailem, potem tylko wizyta na podpisanie umowy. Wszystko zajelo niecale 2dni. Podaje link strony Notariusz Warszawa
  • pinkuneko 24.06.15, 10:48
    ja polecam notariusz warszawa centrum bardzo dobrze doradza w trudnych sprawach.
  • krystian19655 26.06.15, 09:54
    a ja polecam notariusznawoli.pl byłem u nich przedwczoraj, z umową sprzedaży miejsca postojowego - bardzo fajny akt, współpraca świetna i widać, że znają się na rzeczy. Są na solidarności - dojazd i miejsce do parkowania jest. Polecam
  • vidart 28.08.15, 22:52
    Polecam notariusza Macieja Wasiaka, ktĂłry prowadzi kancelariÄ? przy ul. Grochowskiej 281 (Ĺ?atwy dojazd, wejĹ?cie z ulicy), szybko, profesjonalnie, rzetelnie! PonadprzeciÄ?tny poziom wiedzy prawniczej, wyszliĹ?my wyedukowani i zadowoleni.
  • martynkus38 10.02.16, 10:34
    Ja polecam dobrą kancelarię Arkadiusza Zarzyckiego w centrum na Pięknej. Ciężki rodzinny temat miałam, notariusz mnie wysłuchał, zadawał konkretne pytania i szybko znalazł rozwiązanie, aby zrobić to jak najlepiej podatkowo i najtaniej. Bardzo polecam! Nawet można zaparkować w garażu podziemnym, super!
  • anitaaj 12.02.16, 16:27
    Budowaliśmy dom, miałem wiele skomplikowanych umów deweloperskich co do lokali i innych, było tego mnóstwo. Polecono mi firmę notariusznawoli.pl/ ze względu na doświadczenie, miły kontakt i rzetelność. Już od kilku lat ze sprawami notarialnymi chodzę do nich, jestem zadowolony, polecam.
  • ewelina_8105 12.02.16, 16:49
    Polecam firmę notariusznawoli.pl/. Budowaliśmy dom parę lat temu, miałam wiele skomplikowanych umów deweloperskich co do lokali i innych, było tego mnóstwo. Firma jest godna polecenia ze względu na doświadczenie, miły kontakt i rzetelność. Już od kilku lat ze sprawami notarialnymi chodzę do nich i jestem bardzo zadowolona, polecam :)
  • martazet_31 18.02.16, 16:08
    Ja i mój chłopak byliśmy ostatnio sporządzać umowę sprzedaży w nowej Kancelarii na saskiej kępie przy ul. Zwycięzców 31A, u Karoliny Rak, zastępcy notarialnego Agnieszki Łabuszewskiej. Bardzo bezpośrednia i sympatyczna Pani, co sprawiło, że czuliśmy się swobodnie. Szybko i sprawnie przeprowadzono umowę, wyjaśniono nam wszystkie kwestie prawne w prosty sposób, No i ceny do negocjacji:D My jesteśmy zadowoleni.
  • o_leksander 24.02.16, 10:07
    Również polecam notariusza Zarzyckiego na Pięknej. Poprosił o przesłanie dokumentów mailem i już na następy dzień podpisaliśmy umowę na mieszkanie. Poza tym cenowo wychodzi korzystnie, obdzwoniłem trochę kancelarii i u niego najtaniej. Polecam
  • major_ola 26.05.16, 09:51
    na ogrodowej jest dobra kancelaria, dwie panie prowadzą, ja swoje sprawy u pani ewy kuśmierowskiej załatwiałem sprawy, konkretna, zna się na rzeczy. ceny maja przystepne
  • bettysta 10.06.16, 11:56
    www.notariuszwarszawacentrum.pl/
    tanio, blisko i profesjonalnie!!!
  • marcindabrowski7403 01.08.16, 11:29
    Ręczę głową i gorąco polecam notariusz Lidię Wojewódzką. Notariuszka jest bardzo dokładna, życzliwa i konkretna. Ponadto podpowie i doradzi. W kancelarii czuje się pozytywną energię.
  • monikazwoli 18.10.16, 16:24
    polecam notariusza Sawickiego z ul. Łuckiej na woli, bardzo profesjonalna obsługa!
  • agnusautograf 30.10.16, 02:16
    Hej, ostatnio byłam w bardzo trudnej sytuacji prawnej,chciałam kupić mieszkanie, na którym siedział komornik( było tańsze).Obdzwoniłam parę kancelarii notarialnych, nikt nie chciał się tematem zając, bo kłopotliwy.Moja koleżanka poleciła mi kancelarię na ulicy Długiej 4 notariusz Gęczelewską. Pomogła mi, przeprowadziła sprawę z komornikiem, kupiłam mieszkanie , zajęła się tematem z zaangażowaniem za rozsądne pieniądze .Naprawdę polecam, pani w średnim wieku, widać,że z dużym doświadczeniem.
  • michalb69 11.12.16, 19:31
    Notariusze Biernacki i Mierzwa jak dla mnie to najlepsi notariusze w Warszawie, a poznałem już ich sporo - notariusze-ursynow.com.pl/
  • michalwybr 30.01.18, 10:28
    To może www.notariusz-warszawawola.pl/ - doświadczenie i wiedze mają ogromną, przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem po dwóch rozmowach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.