Dodaj do ulubionych

Koszt wynajmu pokoju lub stancji w Warszawie...

12.06.10, 14:52
Jakie są ceny wynajmu pokoju lub stancji w tym mieście??
Nie jestem wymagającym człowiekiem:)
Czy możliwe jest(realne) utrzymanie w Warszawie?? Nauka, praca i wydatki
związane z egzystencją:)
Jakie należy mieć środki, aby to wszystko jakoś się działo???
Edytor zaawansowany
  • takisobie12345 23.10.13, 22:23
    Koszty są bardzo różne - zależnie od standardów, ale niestety nie są niskie. Można poszukać na zybel.pl, w przypadku nauki czasami bardziej opłaca się kupić mieszkanie i spłacić kredyt, niż wynajmować - a potem można wynajmować, albo też sprzedać.
  • slawek.witkowski 20.07.18, 10:55
    Koszty są bardzo zróżnicowane. Jesteś zainteresowany wynajmem? Korzystaj z aplikacji do księgowości i zarządzania wynajmem MójWynajem: mojwynajem.pl. Wszystko pod ręką i w jednym miejscu. Rozliczenie podatków na zasadach ogólnych i zryczałtowanych, wynajem całych mieszkań lub z podziałem na pokoje i wiele innych przydatnych funkcji, dostępnych poprzez jedno kliknięcie. Polecam
  • slawek.witkowski 01.08.18, 12:55
    Koszty są bardzo zróżnicowane. Jesteś zainteresowany wynajmem? Korzystaj z aplikacji do księgowości i zarządzania wynajmem MójWynajem: mojwynajem.pl . Wszystko pod ręką i w jednym miejscu. Rozliczenie podatków na zasadach ogólnych i zryczałtowanych, wynajem całych mieszkań lub z podziałem na pokoje i wiele innych przydatnych funkcji, dostępnych poprzez jedno kliknięcie. Polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.