Dodaj do ulubionych

Panele - jakiej firmy polecacie????

IP: 193.164.157.* 20.08.07, 10:29
Jakiej firmy panele polecacie? I jaka grubość byłaby najlepsza -
wystrczy 8 mm? Klasa ścieralności C4?

Czy ktoś z was ma panele z wyżłobionymi rowkami w łączeniach? Jak
jest z ich użytkowaniem, zbiera się brud?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Peruka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.07, 17:30
    Czesc
    ja mam u siebie Classeny AC4 z "rowkami" brudu nie widac bo sa
    ciemne a zreszta nie ma sie do czego przyczepiac. W kilku miejscach
    na laczeniach troszke popuchly bo moj ukochany piesio siurkal sobie
    w te miejsca. Kupujac panele zwroc uwage aby "piora" te ktore
    wchodza panel w panel byly pokryte woskiem lub jakims srodkiem.
  • 24.08.07, 17:01
    Jak przedmówca... Classen produkuje całkiem dobre panele laminowane. Grubość ma
    znaczenie tylko jeśli chodzi o tzw. 'zamek'. Niby im grubszy, tym lepszy.
    Konstrukcja dokładnie taka sama. Jeśli chodzi o impregnację, Classen każdy swój
    panel zabezpiecza woskiem. Także nie ma się co bać o wilgoć, czy o sikającego
    pieska :) Co do wizualnych fug... Kto co lubi. Ja jednak nie polecam.
    --
    ruckzuck.sklep.pl
    Panele | drzwi | akcesoria
  • 30.10.14, 20:31
    jeśli chodzi o panele to nie jestem pewny, ale co do listw to raczej polecałbym kupno w internecie bo w zwykłych sklepach jest strasznie drogo... znam jeden całkiem dobrze zaopatrzony sklep z listwami także mogę polecić listwa przypodłogowa
  • 25.08.16, 12:14
    Ja mam u siebie <a href=http://expona.pl/>panele podłogowe winylowe cena</a> i jestem z nich bardzo zadowolony. To coś ciekawszego niż standardowe panele.
  • 09.09.16, 11:25
    ja mam panele alsapan , znalazłam je na olx . Magazyn mają w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. 11-go listopada 89/91 . co prawda magazyn wygląda nie ciekawie ale jaki wybór i ceny. ja kupiłam końcówkę kolekcji 10 mm ac5 za 38zł, ale to było rok temu !!!!!!! no po prostu rewelacja. ja mam swoje panele od roku i nic się z nimi nie dzieje. kilka razy dziecko rozlało picie i mimo to że leżało w tych rowkach mokre to nic kompletnie się z nimi nie działo.
  • 06.12.16, 14:42
    Panele winylowe
    Sprzedaż i profesjonalny montaż paneli winylowch.
    tel: 666 552 564
    email: spaceflooring@wp.pl
    www.spaceflooring.pl
  • 25.01.17, 10:05
    Nie polecam żadnej firmy bo już trochę zostało wymienionych, ale ważne jest ich dobre wyłożenie, wtedy nawet tańsze nie będą się tak niszczyć, dobre docięcie bez poszarpanych rogów i bez wzniesień, polecam przeczytać o tym artykuł
    traczmeble.pl/2016/05/24/dobrze-wykonczone-panele-podlogowe/
  • 31.01.17, 10:56
    Warto jest panele kupić stacjonarnie. W sklepie obok naszego miejsca zamieszkania. Z racji tego,że jak zostanie nam trochę paneli to mozna je zwrócić. Tak samo nie ma problemu z dokupieniem dodatkowych ( płacenie za przesyłke może byc drogie).
    Tak poza tym to ciekawą ofertę na panele ma sklep Dobre Dla Domu. Jest tam możliwość zamówienia sobie dodatkowo montażu. Wtedy cena paneli jest niższa o ponad 12% , ponieważ wszystko jest na taki vat jak usługa.
  • 20.04.17, 14:13
    Osobiście polecam panele od Eurodomu - mają oni bardzo szeroką ofertę paneli, więc na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz. Dodatkowo panele są bardzo dobre jakościowo, więc nie będziesz miał z nimi jakichkolwiek problemów w przyszłości. W sklepie są też panele laminowane, które można przyklejać do podłoża, dzięki czemu chodzenie po nich nie będzie hałaśliwe. Ceny są niskie, a dostawy bardzo szybkie. Jeśli ktoś chciałby sprawdzić samemu ofertę to zostawiam link do strony: eurodom.com.pl/
  • 07.08.17, 21:34
    A ja miałby pytanie jaki lakier do parkietu polecacie?
    Najlepiej bez zapachowy,o ile jest taki!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.