Dodaj do ulubionych

jakie rolety do okien dachowych

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 15:59
witam, potwornie nagrzewaja nam sie pokoje w których są okna
dachowe - obrotowe, czy ktoś może ma rolety czy żaluzje na takich
oknach, czy obniża to choć troche temperature w pomieszczeniach.
Gdzie najlepiej zamówic takie rolety, jeśli producent okien już tego
rozmiaru nie produkuje?
Edytor zaawansowany
  • Gość: krysiam26 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.07, 15:30
    Do okien dachowych to rolety materiałowe,ja mam (od niedawna
    mieszkam na poddaszu) i jestesmy zadowoleni.
    Ja robiłam u nich,szybko, super no i cenowo byli w porównaniu z
    innymi ok progresrolety.pl
  • Gość: m IP: *.adsl.inetia.pl 10.08.07, 00:29
    jesli naprawde jest cieplo to bdb sa rolety/markizy zewnetrzne -
    taka czarna siatka, koszt chyba z 200zl ale warto
  • Gość: pentagram IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.07, 11:16
    a da sie do nich zainstalowac napedy i miec automatyczne? bo widzialem takie
    fajne t-mode?
  • Gość: ulrich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.07, 14:32
    no jasne dostosowujesz tylko typ automatu do rodzaju materialu ciezaru rolety i
    dziala!
  • Gość: ulla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.07, 23:19
    Nagrzewać się będzie nawwet z roletami.
    My mamy rolety podgumowane (od strony dachu białe,
    od strony mieszkania kolory dowolne), profile aluminiowe.
    Firma jest z Łodzi- służę namiarami jakby co.
    Jest duzo lepiej niż jak ich nie było ale nagrzewa się i tak.
    Pomysl o roletach zewnętrznych lub o klimie.
    Taki urok poddaszy jest, slicznie wyglądaja ale mieszka
    się tam niezbyt komfortowo.
  • 20.08.07, 20:18
    nie do końca się z Tobą zgadzam, ja zainstalowałem markizy zewnętrzne i jest
    normalnie temp w ciągu dnia podczas upałów ok 25 stopni, dużo zależy od izolacji
    dachu oraz stropu. Mam też zwykłe rolety wewnętrzne , które zdecydowanie więcej
    ciepła wpuszczają. Przy markizie zewnętrznej okno wogole sie nie nagrzewa jedyny
    minus to kłopotliwe zwijanie markizy, na elektryczne trzeba wyłożyć fortunę:)
  • Gość: digger IP: 67.159.45.* 22.08.07, 20:57
    misiekzzz ma rację, w markizie z włókien szklanych ciepło jest odbijane od
    szyby, a to co zostaje pochłaniane jest w przestrzeni przed dotarciem do szyby,
    zobacz na przykład markizy roto therm
  • Gość: maxci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 15:58
    To niej est az tak ogromna inwestycja jak mowisz, napedy nie kosztuja tyle co do
    bramy a zycie ulatwiaja bardzo
  • Gość: nelson IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.07, 17:09
    taki naped to od 120zl za sztuke wiec nie wiem czy az tak bardzo drogo np FAAC
    TM45R15
  • Gość: suchanski IP: *.aster.pl 27.08.07, 21:30
    jaki rozmiar potrzebujesz?
    mam troche zapasów (pozostałości handlowe)

suchanski@gazeta.pl
  • 17.03.14, 20:03
    www.art-shutters.com.pl
  • Gość: Ngabs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.14, 09:05
    Ogólnie powiem, że ja najlepiej oceniam rolety od firmy Debastor. Jak dla mnie produkty te są esencją jakość - cena.
  • Gość: Frodo IP: *.pansa.pl 04.07.14, 09:07
    Długo wybierałem, oglądałem analizowałem i zdecydowałem się na oryginalne rolety Velux. Fakt cenowo to raczej wyższa półka ale w zamian otrzymujemy produkt dopracowany w każdym detalu. Najlepsze technicznie "zamienniki" zawsze pozostawiały jakieś "ale" a to estetyka nie do końca udana, a to nie domyka się całkowicie itp. Różnica w cenie między najlepszym zamiennikiem a oryginałem to zaledwie kilkanaście złotych! Nie ma się co dłużej wahać - pomyślałem i nie żałuję decyzji. Wam wszystkim też polecam oryginał, jeśli cenicie jakość i wygląd.
  • Gość: jolka IP: 5.174.91.* 05.07.14, 16:52
    ja mam rolety materiałowe specjalne do okien dachowych od dampex.pl/rolety-dachowe/ i sobie chwale.
  • Gość: kali IP: *.205.47.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.07.14, 19:37
    witam mam kłopot mama roletę velux i mam za długie sznurki i co mam robić typ.dkl
  • 23.06.16, 14:34
    ładne rolety na okna dachowe ma dekea - rolety dachowe z dowolnym wzorem a wzorów kilka milionów. Fajna sprawa ładnie zaprojektowane i porządne konstrukcje
  • 05.02.17, 22:45
    Rzeczywiście tu sporo zależy od budżetu. jakości rolet i efektów jakich oczekujemy. Najlepsze systemy to systemy zewnętrzne. Ale takie jak tu tez pozwolą odczuć pewną ulgę: www.wystroj-okien.pl/RoletyDachowe-Menu
  • 09.05.17, 14:11
    Jeśli masz okna Fakro albo Velux to myślę, że takie markizy zewnętrzne będą bardzo ok: roletyplus.pl/markizy/do-okien-dachowych. Przede wszystkim ich największym plusem jest to, że nie nagrzewają się.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.