Dodaj do ulubionych

dobre i tanie okna PCV w Warszawie...pomocy...

09.04.07, 12:52
Witam.
Szukam taniego i dobrego producenta okien PCV w Warszawie i okolicach. Muszę
oszczędzać, bo do zrobienia mam 10 okien, w tym 8 dużych, a mój portfel nie
zniesie wiele...
Czy ktoś z Was może polecić mi jakąś firmę? Ewentualnie czy ktoś, kto ma już
okna PCV od więcej niż 5 lat i jest z nich zadowolony, może polecić mi firmę,
w której zamawiał okna?
Dziękuję i pozdrawiam.
Marta.

mój mail bogiemslawiena@(NOSPAM)gazeta.pl
Edytor zaawansowany
  • magda_andrz 10.04.07, 20:34
    polecam deceunick - firma produkcyjna znajduje się w BOROWIE GMINA ANNOPOL -
    NAZYWA SIĘ GLIF ALE DOWOŻĄ DO WAWY
  • Gość: kikir IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.07, 12:34
    Mam od pięciu lat okna firmy oknoplast Kraków.
    Są to plastikowe okna pięciokomorowe.
    Żadnych problemów niebyło. Generalnie mogę powiedzieć, ze jestem zadowolony.
  • basia_11 11.04.07, 10:18
    bogiemslawiena napisała:

> Witam.
    > Szukam taniego i dobrego producenta okien PCV w Warszawie i okolicach. Muszę
    > oszczędzać, bo do zrobienia mam 10 okien, w tym 8 dużych, a mój portfel nie
    > zniesie wiele...
    >

Co do firmy w W-wie to nie poradzę, ale chciałabym zapytać, co to znaczy 'tanie
    okna'?
    Za ok. 2 tygodnie będą montowane okna w moim domu - 16 otworów, w tym 3 sztuki
    to drzwi balkonowe, okna od środka białe a na zewnątrz kolor, 5-komorowe,
    producent to Tur Plast Czaplinek, koszt łącznie z dowozem i montażem to 13
    tysięcy. Wydaje mi się, że to przyzwoita cena, ale może się mylę?

Pozdrawiam
    Basia
  • Gość: przemo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.07, 22:01
    ja wymieniałem okna których było 12 oraz 5 parapetów które są z kamienia i
    zapłaciłem z demontażem i montażem 8000 tyś jak coś to napisz na maila
    przemopuszkarski@vp.pl
  • Gość: Marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.14, 00:11
    Polecam sklep z oknami hurtowniaokien.pl Mają duży wybór i niskie ceny
  • sayyesssss 17.10.14, 10:20
    może lepiej nie szukać bezpośrednio w Warszawie, tylko w okolicznych miastach, w których są też rzetelni producenci? ja przynajmniej z takiego założenia wyszłam, jeżeli chodziło o moje okna PCV zamawiane u www.stolplastik.pl/. teraz z perspektywy czasu widzę, że to była dobra decyzja z mojej strony i pewnie gdybym musiała, to bym zamawiała drugi raz też u nich
  • 7sisi 07.03.15, 18:51
    Ja szukalam pod Warszawą i znalazlam firmę anexokana.pl w Raszynie i milo sie zaskoczłam kompetencja i cena w stosunku do firm warszawskich. Miła pani odpowiedziala mi na moje pytania, wykonala projekt dla moich okien i zaproponowala cenę niższą od warszawskich o 2000zl (mają swoich montarzystów a nie firmy podwykonawcze). Termin realizacji był bardzo krótki, bałaganu nie odczułam, wszystko po sobie sprzątnęli, dali gwarancję a okna są po prostu super (nie parują bo mają ciepłe ramki). Gorąco polecam firmę Anexokna.
  • pit0605 24.04.15, 13:48
    A ja śmiało mogę polecić DELTĘ . Mają okna na niemieckich profilach KBE i TROCAL , własny montaż i krótkie terminy . Mają salon przy Castoramie w AL Jerozolimskich. I też mam takie zdanie że najtańszych nie kupuję bo okien nie wymienię za 5 lat i jak kupować to coś co bedzie działało minimum 20 lat.
  • pit0605 21.05.15, 13:04
    Mi zawsze włącza się czerwone światełko jak coś jest 2000zł tańsze. Chyba że porównujemy różne produkty ( samochód samochodowi nie równy , ceny różne a niby jeden i drugi jeździ tylko co to za jazda i jak długo) A tak z ciekawości to jakie terminy realizacji mają ? Bo na Naukowej 4/2 w DELCIE dają 2 tygodnie.
  • truset 28.07.15, 20:39
    Cześć. Zajrzyj na stronę www.oknaidrzwi1.pl. Znajomy zakładał u nich i dobrze mu doradzili i wykonali. Ceny przystępne.
  • ask99 31.08.15, 12:50
    Polecam stronę ciepleoknagrodzisk.pl, duży wybór i korzystne ceny.
  • ask99 31.08.15, 13:12
    Polecam Ci firmą z własnego doświadczenia - ciepleoknagrodzisk.pl. Duży wybór, korzystne ceny, oferta montażu oraz szybka i profesjonalna obsługa.
  • pit0605 24.04.15, 13:41
    Możesz zajrzeć do DELTY na Naukowej 4 (za Castoramą w Al. Jerozolimskich) Mają solidne okna na niemieckich profilach (podobno bez ołowiu) . Potrafią doradzić i mają krótkie terminy i własny montaż.
  • itex94 03.09.15, 20:15
    Polecam okna firmy ciepleoknagrodzisk.pl, duży wybór nie tylko okien, możliwość montażu, korzystne ceny i szybka realizacja zamówień. Polecam, sprawdzona firma!
  • malajkat7 31.01.16, 16:34
    nie znam tej firmy, mam swoją sprawdzoną, o dobrym montażu drzwi i okien wiedzą wszystko, więc korzystam z ich usług. Dobry, fachowy montaż to podstawa.
  • 63martyna 07.09.15, 16:06
    Jestem użytkowniczką okien firmy Budvar, jestem bardzo zadowolona , gdybym teraz miała wymieniać okna to też wybrałabym z tej firmy. Z tego co się mi wydaje to Warszawie mają swoje biura handlowe.
  • erzecznikknauftherm 31.10.15, 20:04
    Niezależnie od marki okien, bardzo istotnym czynnikiem ich energooszczędności, jest prawidłowy ciepły montaż - najlepiej w warstwie izolacji. Na stronie www.knauf-industries.pl/program,showroom,styropiany-zastosowania.html w zakładce Osadzenie Okna, jest pokazany schemat prawidłowego rozwiązania tego elementu
  • malczik63 31.01.16, 17:01
    bo wybór konkretnego okna i konkretnej firmy to dopiero początek budowlanej przygody. Jej dalszy ciąg, który powinien nastąpić to dobry montaż, wykonany przez fachowców. Można sobie o tym poczytać co nieco na stronce poid.eu.
  • gregorek127 23.01.17, 11:22
    Polecam salon na www.budvarcentrum.pl/znajdz-salon/mazowieckie
  • jaroslawwyczawski 30.04.17, 21:40
    Serdecznie polecam okna z firmy Bendoors stolarka www.stolarka-wwa.pl z racji tego ze firma pochodzi z podkarpacia a działa w Warszawie to mają bardzo konkurencyjne ceny. Osobiście przyszedłem do nich z gotową wyceną z innej firmy. Pan Bernard w porównywalnym a nawet lepszym profilu (dodał pakiet premium w standardzie), przygotował mi ofertę lepszą aż o 10% lepszą cenowo.
    Serdecznie polecam, profesjonalny montaż - u mnie obróbka z plyt gk. po wszystkim nawet pomyli podłogi. Oby tak dalej!
  • przemyts 30.06.17, 09:31
    Absolutnie nie polecam firmy Urbanek z Modlińskiej w Warszawie. Od 3 miesięcy czekam na poprawę montażu bo zapomnieli czegoś zrobić. Drzwi musiały być poprawiane bo źle zamontowali. Kasę wzięli a do poprawek się już nie śpieszą. Cały czas zbywają człowieka.
  • jaroslawwyczawski 30.04.17, 21:46
    Witam, polecam firmę Bendoors stolarka z Podkarpacia www.stolarka-wwa.pl, obecnie działają czynnie na terenie Warszawy stąd lepsze ceny. Przyszedłem do nich z wyceną z konkurencyjnej firmy, Pan Bernard przebił ofertę az o 10% i dołożył od siebie pakiet Premium w prezencie. Mam od nich okna profil: aluplast 8000, genialne wyciszenie oraz świetna izolacyjność cieplna. Przed montażem wszystko ładnie zabezpieczone, ładna obróbka z płyt gk, posprzątane - czego chcieć więcej?

Serdecznie polecam
  • magdabala90 16.04.18, 11:29
    W naszym hotelu wszelkie przeszklenia są marki Okno Plus, rozwiązania mają dedykowane nowoczesnemu budownictwu, energooszczędne, praktyczne, w modnym designie. Cała oferta jest na oknoplus.com.pl. Fachowa obsługa, można się dogadać.
  • minow343 23.05.18, 16:21
    Albo tanie albo dobre - wybór należy do inwestora ;)

A Warszawie bezkonkurencyjne okna produkuje Alumex.
  • robertchanek 28.05.18, 10:30
    Rózne rodzaje okien robi Okno Plus, mają produkty bardziej dla domów czy mieszkań i też specjalne serie do stosowania w budynkach użyteczności publicznej, bardziej komercyjnych. Jakoś od dwóch lat używamy przy inwestycjach ich stolarki i klienci są zadowoleni. Innowacyjna izolacja, modny design, na stronie oknoplus.com.pl widać więcej szczegółów.
  • justynajamroz90 08.06.18, 09:28
    Mi się sprawdzają okna Okno Plus, zwłaszcza te balkonowe rewelacja, na takim widoku i też na takiej izolacji mi zależało. Nie czuć żadnego ruchu powietrza, firanki wiszą bez jakiegokolwiek falowania nawet przy porywistym ostrym wietrze na zewnątrz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.