Dodaj do ulubionych

okna Internorm

IP: *.marketing-house.pl 16.01.07, 14:30
Zaczynam rozpoznawać temat okien..., bo budowę zaczynam wczesną wiosną.
Znalazłem w necie okna austriackiej firmy Internorm - z opisu wyglądają
zachęcająco. Czy ktoś je zna? Może ktoś je ma u siebie lub słyszał jakieś
opinie.
Pozdro,
aks
Edytor zaawansowany
  • Gość: oknomaster IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.07, 08:50
    Internorm to jest bez dwóch zdań najlepszy producnet okien w Europie, a może i na świecie. Na dzien dzisiejszy chyba żadna firma nie może z nimi konkurować odnośnie: jakości,gwarancji, termoizolacyjności, sposobem wykonania. Poprostu mistrz :)
  • 24.01.14, 17:19
    Zgadzam się, byliśmy z mężem u przedstawiciela, akurat ja się nie znam na tych wszystkich fachowych określeniach ale sam wygląd robi swoje, nie widziałam wcześniej okien o tak nowoczesnej "surowej"stylistyce, to samo okno balkonowe przesuwne - łączenie szyba do szyby daje super efekt. Ceny nie należą do najniższych o ale cóż za jakość trzeba płacić
  • Gość: marianb IP: *.toya.net.pl 10.12.07, 12:33
    Może jeszcze poszperasz. Ja polecam www.taniachata.pl
    Najdziesz tam i zestawienie cen i adresy najbliższych sklepów. Może znajdziesz
    coś bliżej, a może i taniej.
    Pzdr
  • Gość: Krzysiek Wawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.14, 20:25
    Mnie te okna oczarowały i jestem w nich zakochany Widać ,że są zdecydowanie inne od tego co widać wszędzie o ile mi finanse pozwolą jestem zdecydowany je kupić oczywiście te drewniano-aluminiowe .
  • 01.02.14, 08:23
    My się zdecydowaliśmy koniec końcem tez na drzwi wejściowe tej firmy bo te wszytskie współczynniki i certyfikaty robią wrażenie ;) Dobrze że mąż sie na tym zna bo ja to bym tylko wybierała z wyglądu. Podobają się nam okna z opcja zacienieniania sterowanego automatycznie,fajnie to wyglada , to samo brak zawiasów tez wpływ ana wygląd - niby nic ale robi wrażenie
  • 28.11.17, 17:08
    Te austriackie okna są rewelacyjne. Mój szwagier mówi, że to “Mercedes wśród okien” i coś w tym na pewno jest. Niektóre rozwiązania wydają się wręcz kosmiczne:):) Wiem, że sprzedażą i montażem tych okien we Wrocławiu specjalizuje się oknar. Poznałam właścicielkę, bardzo konkretna kobieta.
  • 30.11.17, 18:09
    xxxx

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.