Dodaj do ulubionych

materiały budowlane w necie?

IP: *.eranet.pl 02.01.07, 23:41
Znalazłem w necie informacje o produktach budowlanych wystawianych na BUDMIE -
www.budowlany.pl/pl/wyspa_nowosci.php. Chcę się budować, a nie
chce mi
się wybierać do Pń. Super rozwiązanie, mam nadzieję, że na tej stronie pojawi
się więcej produktów. Znacie jakieś inne strony z produktami potrzebnymi do
budowy domu? Dzięki za info!

Napisałem o tym też w "budowa domu", jak by co:-)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Maro IP: *.chello.pl 03.01.07, 20:11
    Jeżeli chodzi o Kraków, to można kupić w necie mateiały po cenach hurtowych
    przez stronę www.marbo-krakow.pl

Warto zadzwonić, bo często jeszcze da się coś utargować.
    korzystałem i polecam:)
  • Gość: inwestor:-) IP: *.eranet.pl 09.01.07, 22:17
    dzięki, na bank sprawdzę! Póki co gromadzę wiedzę o produktach i technologiach,
    żebym wiedział co kupować:-)
  • Gość: faliszewice IP: *.192-81-70.mc.videotron.ca 31.01.07, 02:46
    Ja podobnie jak Ty szukam info o materialach.Obecnie nie jestem w kraju wiec
    przez internet chcialbym sprawdzic dostepnosc i ceny.Mam spore doswiadczenie w
    dudownictwie i materialach ale w Kanadzie.Mam zamiar budowac w Jeleniej Gorze
    wiec puki co to tu jestem na forum.
  • 10.02.07, 13:09
    witam ,polecam sklep z instalacjami c.o wod-kan ,dobre ceny na grzeniki i nie
    tylko www.purmo.sklep.pl
  • 11.02.07, 01:54
    Ja jestem w trakcie budowy i ceny ida w gore mozna powiedziec z dnia na
    dzien !!!
    W sierpnu placilem za pustaka maxa 1,55 a teraz kosztuje 3 zl !!!
    W grudniu kupowałem blachodachoke i w styczniu poszła o 5 % w marcu ma isc o
    kolejne 10% wiec radze kupowac jak najszybciej !!!

--
    www.twojapogoda.pl/
  • Gość: wroclaw IP: 125.92.23.* 15.02.07, 15:37
    zobzcz amsil.com, maja magazyny kolo wroclawia, ale tylko wykonczeniowka
  • Gość: gosia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.07, 12:23
    a moze wiecie cos na tn tmat ale w woj warminsko mazurskim bo tu jakos ak pusto
    w temacie materily budowlane
  • Gość: marek120773 IP: *.aster.pl 18.02.07, 21:49
    Czesc
    ja wykańczam juz mieszkanie i dopero na tym etapie zacząlem szukać oszczędności
    w necie
    JEsli chodzi o plytki ceramiczne moge polecic sklep www.lazienki24.pl maja
    bardzo rozsądne ceny i dostarczaja na czas. probowalem tez kupic w
    www.eplytki.pl ale towar niestety nie dotarl gdyz nie mieli na magazynie.
    Polecam rowniez sklep kati.pl ( znajdziecie na www.ceneo.pl) ma ladną i
    tania armature.
    Co do agd to kupowalem czesciowo na allegro i czesciowo przez ceneo.pl

Polecam i pozdraiwam

MArek
  • Gość: budujacy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 10:18
    Stron z materiałami budowlanymi jest kilka w necie.
    Ja zastanawiam się nad www.panon.pl

To młoda firma w branży, dlatego ma konkurencyjne ceny.
    I najważniejsze, że jej oferta jest wciąż poszerzana.
    Może ktoś już kupował przez tę stronę?
  • Gość: Radek IP: *.centertel.pl 16.04.14, 21:18
    Ze swojej strony mogę polecić prefagbud. Mają konkurencyjne ceny, zamawiałem u nich kilka razy i się nie zawiodłem. Zamowienie szybko realizowane.
  • Gość: zytttek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.05.14, 10:35
    Generalnie warto kupować materiały budowlane w Interncie, jest taniej, to fakt. Ja sporo zaoszczędziłem. Kupowałem w sklepie www, a potem wynająłem firmę www.mark.com.pl, która mi wszystko przywiozła. Wyszło taniej, sporo. Niestety ceny są takie, że trzeba kombinować, aby zapłacić trochę mniej.
  • Gość: dekowal IP: *.centertel.pl 23.06.14, 12:28
    No własnie niedawno zamówiłem w prefagbudzie o którym pisał Radek, na początku obawiałem się jakości, ze względu, że pierwszy raz zamawiałem przez internet, ale jestem mile zaskoczony. Szybko dostarczyli a stropy są wysokiej jakości
  • 23.10.14, 14:25
    Ja nauczyłam się kontaktować bezpośrednio z producentem i pytać o dostępność ich produktów w moim mieście. Wtedy omijam łańcuszek pośredników. Ostatnio dowiadywałam się o listwy pcv do ocieplenia elewacji w www.anmax.eu
  • 25.10.14, 19:05
    Osobiście polecam sklep zaopatrzeniowy:
    www.budowlanysklep.warszawa.pl

znajdują się tam wszystkie materiały które są niezbędne przy remoncie/budowie domu.
    W razie wątpliwości- kontakt mailowy lub telefoniczny.
  • 30.10.14, 18:52
    Mnie bardzo ułatwiła zamówienie obsługa w sklepie w narzedzianonstop.pl, obiecali szybką wysyłkę, bo na gwałt potrzebowałem elektronarzędzi i miałem już je 2 dni po złożeniu zamówienia u siebie w warsztacie.
  • 04.11.14, 13:45
    Jak ktoś chce wykończyć mieszkanie płytkami z kamienia naturalnego lub płytkami gresowymi to polecam sklep we Wrocławiu, przy ul. Kościuszki 105, niestety nie pamiętam nazwy, mam tylko tel. 693 938 930
    Szeroki wybór płytek, miła atmosfera, polecam.
  • 04.12.14, 19:46
    Ja polecam warszawiaków - szczególnie jedne składy dachowe, w których gość mi dobrze doradził: początkowo chciałem jakąś tandetną blachę kupić, a okazało się, że dachówka portugalka którą mi podsunął jest w umiarkowanej cenie a efekt piorunujący. Mam kilkadziesiąt lat gwarancji i naprawdę ładny dach! Inny warszawiak z kolei mi to kładł :)
  • 15.12.14, 17:58
    Jeżeli chodzi o farby dobrej jakości i płynne tapety to polecam sklep dlamalarzy.pl ceny o 20% niższe niż w sklepach stacjonarnych
  • 05.12.17, 16:29
    My nasze materiały budowlane w większości kupowaliśmy od firmy Ed-Bud, poelcam www.edbud.rzetelnafirma.pl/budownictwo.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.