Dodaj do ulubionych

farba do dachu

26.04.06, 08:49
witam
możecie polecić dobrą farbę do malowania dachu (blacha ocynkowana)
Edytor zaawansowany
  • Gość: . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 16:20
    hammerite , pilacynk
  • Gość: Andrzejek IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.04.06, 16:51
    polecam artykol w serwisie o dachach www.e-dach.pl/index.php
  • gosire 04.05.06, 15:22
    dobra farba do dachu to cynkal.
    wejdź na stronę www.malexim.pl - producenta a zobaczysz pełną ofertę farba na
    rdzę na ocynk i tp.
    sama ją sprzedaję więc wiem, że jest dobra i tańsza od hammeraitu no i ma
    strukturę połysku a nie matu
  • Gość: mirekw IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.13, 22:12
    Nie kupujcie cynkalu do dachu!!! mam opinie eksperta, że ta farba nie nadaje się do dachów!!odchodzi płatami, a słowo daję malowane było wszystko według instrukcji!!!!
  • 0panpawlik 11.07.13, 09:47
    Może np. LOWICYN - farba poliwinylowa do malowania blach ocynkowanych? Ponoć też dobre są produkty POLIFARBU ale ja nie poręczę :)
  • Gość: Mirek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.13, 10:44
    Witam, praktycznie każdy poliwinyl jest dobrą farbą do blachy dachowej. Z doświadczenia polecam Łódzki lowicyn, następnie Śnieżka na dach i opcja ekonomiczna poliwinyl Anser
  • marek1245 01.04.15, 14:50
    Jeżeli chcesz pomalować naprawdę dobrą farbą poszukaj (choć to nie łatwe) farb norweskej firmy Jotun
  • sto.krotka79 13.04.15, 15:24
    Ta farba tikurili wytrzymuje bardzo długo, nawet ją reklamują jako "mercedes wśród farb" :) www.farby.shop.pl/product-pol-321-Tikkurila-Makor-Tix-Gruntoemalia-na-powierzchnie-metalowe-min-dachy-rynny-siatki-ogrodzeniowe-Mat-.html?text=makortix

--
    Jula, 13.11.2007
  • marek1245 21.04.15, 08:31
    Jako mercedes wśród farb określić można farby norweskiej firmy Jotun.Poszukaj w internecie to się dowiesz.
  • jaceknowy59 29.04.15, 17:49
    Ja malowałem Śnieżką na dach w zeszłym sezonie, jeszcze się nie zdążyłem przekonać jak wygląda po latach, ale tę zimę przetrwała bez żadnych problemów.
  • ole-pl 04.09.18, 14:58
    pibied napisał:

> witam
    > możecie polecić dobrą farbę do malowania dachu (blacha ocynkowana)

Tak, z czystym sumieniem polecam www.bekerfarb.pl/farby-do-dachu-blachy/168/

--
    www.ole.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.