Dodaj do ulubionych

Regały magazynowe

17.09.14, 13:14
Poszukuję regałów magazynowych - powierzchnia o długości ~ 20 metrów i wysokości 2m. Czy zna ktoś jakieś firmy z Trójmiasta godne polecenia?
Edytor zaawansowany
  • 03.11.14, 17:47
    Mogę polecić firmę z Poznania AWIZ Regały magazynowe. Ja brałem od nich na początku roku i przysłali mi kurierem. Jestem bardzo zadowolony bo regały są bardzo stabilne i solidnie wykonane.
  • 30.01.15, 18:07
    Witam, regały magazynowe znajdziesz w tej oto firmie. Mają własny transport, oraz korzystają z firm kurierskich, także powinnaś być zadowolona z tej firmy:)
  • 26.11.15, 12:31
    Ja swój magazyn wyposażałem początkowo w Promagu, ale teraz przeniosłem się na www.olejnik.pl/
  • 17.02.15, 23:11
    Nie wiem jkie regałów potrzebujesz ae te są ok e-regaly.pl/
  • 25.02.15, 09:27
    Ja mogę polecić firmę, która kompleksowo ogarnie temat od A do Z
    Można wysłać dane oni przygotują wizualizacje, wycenę i wie się na czym stoi.
    A to strona producenta regałów do magazynu www.mcb.pl/k,regaly-magazynowe.html
  • 31.03.15, 10:01
    Regały magazynowe polecam na stronie www.mcb.pl
    Kompleksowa obsługa - projekt, transport, montaż...
  • 31.08.15, 14:17
    Polecam firmę z Wielkopolski PROMAG. Sam zamawiałem u nich wyposażenie do mojego magazynu i jestem zadowolony. Myślę, że jak do nich zadzwonisz i się do gadasz, to zlecenie z Trójmiasta też przyjmą.
  • 31.08.15, 14:31
    Mój narzeczony zamawiał regały magazynowe w Transmag.pl Regały służą mu już parę lat, jest z nich zadowolony.
  • 28.11.15, 21:45
    A koniecznie bierzesz pod uwagę tylko Trójmiasto?
    Firma erabox.pl ma w swojej ofercie regały metalowe, a takie będą do magazynu najlepsze.
    Zrobią Ci nawet takie o niestandardowych wymiarach, dostosują do Ciebie, tak żebyś była zadowolona w 100%. Co do dostaw też nie ma problemu, w dzisiejszych czasach wszystko można wysłać kurierem ;)
  • 10.03.16, 23:25
    Jeżeli szukacie regałów magazynowych, sprawdźcie sobie stronę www.fami.com.pl/katalog/szafy/szafy-ubraniowe/ - firma dysponuje pełnym wyposażeniem dla przemysłu. Mają w asortymencie także wózki, szafy, pojemniki plastikowe, skrzynki, kontenery i wiele innych.
  • 15.06.16, 11:51
    Wymiar wymiarem,ale trzeba pamiętać,że są też normy ustalone dla regałów szczególnie dla obciążenia.Cytuję: "Regały magazynowe powinny spełniać wymagania określone w następujących normach:
    ? PN-M-78320:1978 Urządzenia do składowania. Regały magazynowe. Nazwy, określenia, podział i symbole;
    ? PN-M-78321:1988 Regały magazynowe wolnostojące. Wymagania i badania;
    ? PN-M-78322:1989 Urządzenia do składowania. Regały magazynowe. Parametry podstawowe."
    Więcej przeczytasz na :
    www.bhp.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/w-jakie-dokumenty-powinny-byc-zaopatrzone-montowane-w-magazynie-regaly-wysokiego-skladowania
  • 01.08.16, 14:43
    Może nie z Trójmiasta, ale Transmag ma bardzo dobrą ofertę - ceny atrakcyjne, a regały świetnie wykonane i trwałe.
  • 23.08.17, 09:35
    Czy ktoś z Państwa miał może styczność z regałami MGL / MAGO (mgltechnika.pl)?
  • 12.09.17, 16:54
    Warto poszukać regałów magazynowych prosto od producenta mebli warsztatowych. Jednym z godnych zaufania jest sklep polskiego producenta RA Construction, który stacjonuje w okolicach Warszawy i można zamówić dowolny regał w przystępnej cenie - raconstruction.pl/
  • 18.09.17, 08:04
    Może najlepiej byłby poszukać w sieci? To chyb byłby najrozsądniejszy wybór

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.