Dodaj do ulubionych

Gdzie najlepiej kupić rury kanalizacyjne?

01.09.14, 16:37
Znalazłem w internecie firmę pcvwiplast.pl, która ma bardzo niskie ceny jak np: pcvwiplast.pl/dn-32mm/-rura-kanalizacyjna-wewnetrzna-z-pvc-u-dn-32x18x500mm-WiPlast-433.html
I zastanawia mnie to czemu tak jest, ponieważ u siebie za tą rurę zapłaciłem 8zł i wydawało mi sie ze to i tak tanio ale kiedyś szperałem w necie i natknołem sie na tą firmę. Zna ktoś tego producenta? Polecił bym ją mojemu koledze który planuje otworzyć własną działalność właśnie tez z rurami tylko chcę wiedzieć czy nie ma tu żadnego haczyka.
Z góry dzieki za odpowiedz
Edytor zaawansowany
  • wladek.73 28.10.15, 12:34
    Hurtownia internetowa domiremont.pl/ specjalizuje się w artykułach hydraulice, artykułach sanitarno-instalacyjnych i grzewczych. Ponadto oferują ponad 20% niższe ceny od hurtowych cen katalogowych! Także jest to całkiem niezła gratka. O ile jest to oferta skierowana głównie do klienta biznesowego (firm i wykonawców), o tyle też do klienta prywatnego na domiremont.eu
  • borynkowa 06.07.18, 13:26
    ja niedawno kupowałam tutaj u nich firma z Twardogóry , szybka wysyłka , rury bardzo dobrej jakości no i przede wszystkim taniej nie znalazłam nigdzie wiplast.com/
    mam wrażnie, że dostaniesz u nich każdą rurę tak zaopatrzony sklep

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.