Dodaj do ulubionych

Pianka Poliuretanowa -

13.11.13, 23:10
Warto wspomnieć o takim materiale jak pianka poliuretanowa.

Pianka otwartokomórkowa jest materiałem paroprzepuszczalnym. Izoluje termicznie i akustycznie. Doskonałe i skuteczne ocieplenie poddasza - eliminuje mostki termiczne i tworzy jednolitą strukturę.

Drugi rodzaj pianke zamkniętkomórkową jest materiałem gazoszczelnym. Izolacja termiczna i hydroizolacja. Pianki o gęstości powyżej 30 kg/m3 - doskonała do hydro- i termoizolacji fundamentów, dachów płaskich, hal, magazynów, chłodni, izolacji stropów czy innych powierzchni budowlanych.

Pianka jest materiałem polimerowym - wychodzi na przeciw izolacji wełną.
--
Jestem moderatorem strony ociepleniepianka.pl/
Edytor zaawansowany
  • Gość: Łukasz30 IP: *.204.84.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.01.14, 15:45
    Witam, potwierdzam zastosowanie pianki poliuretanowej to świetny, ale również trwały i bezpieczny sposób na docieplenie różnych powierzchni. Zalet pianki jest wiele, po jej zastosowaniu we własnym domu (docieplenie poddasza) koszty energetyczne zdecydowanie zmalały. Bardzo solidną i godną polecenia jest firma ze śląska, pomogą z każdym problemem i fachowo doradzą. Dla zainteresowanych proponuję zajrzeć na www.favore.pl/409254_natrysk-pianki-poliuretanowej-docieplenia-slask-malopolska-myszkow-zarki-cala-polska-slaskie.html znajdziecie tutaj dokładny opis ich firmy oraz aktualny cennik.
  • 05.10.15, 07:43
    Ja mam ocieplone poddasze pianką sealection 500 sealection-500.pl/ Szybko to montują, szczeliny wszystkie zalepione, na pewno jest to niezła alternatywa do wełny.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.