Dodaj do ulubionych

Szklane drzwi

20.06.12, 19:20
Proszę o poradę, czy ktoś posiada szklane drzwi? Jakie są w użytkowaniu i utrzymaniu?
Myślę o czymś takim: www.interior.katowice.pl/drzwi-caloszklane
Edytor zaawansowany
  • xfinlandia 22.06.12, 16:34
    Od poczatku swojej dzialalnosci sprzedaje szklane drzwi z gipsy Kings. Polecili mi ich znajomi. Nigdy sie na nich nie zawiodlem (nawet jak nowy, eksperymentalny produkt im nie wyszedl to zadzwonili wczesniej z ta informacja i sensowna propozycja). Jak dla mnie same plusy.
  • katarzyna.s.ki 24.06.12, 19:12
    Z pewnością należy je częściej czyścić niż tradycyjne. Moim zdaniem niezbyt nadają się, gdy w domu są rozbrykane przedszkolaki. Proszę także zwrócić uwagę, jak ma się sprawa dźwiękoszczelności.
    --
    Służę pomocą
    e-Rzecznik Knauf Insulation
  • investland 26.06.12, 13:54
    Witam wszystkich, którzy są zainteresowani drzwiami szklanymi oraz elementami wewnętrznej architektury opartej na szkle.
    Jesteśmy producentem drzwi szklanych (przymykowych - czyli klasycznych, przesuwnych, z systemem parkowania). Proszę się zapoznać z naszymi realizacjami i projektami na naszych stronach:
    a/indywidualne projekty w oparciu o projekty / koncepcje Klientów
    www.krosnodesign.pl
    b/drzwi szklane standardowe
    www.glasspoint.com.pl
    Dominująca część naszych produktów oparta jest na technologii fusingu.
    Szkło jako materiał jest bardzo wdzięcznym materiałem. W technologii fusingu daje możliwość "nadania" rysunku na szkle. Wyglądają niemal jak obrazy. Od strony użytkowej są bardzo funkcjonalne i bezpieczne (szkło jest hartowane, łatwo się je myje, nie wypaczają się pod wpływem wilgoci, we wnętrzu prezentują się jak "wyjątkowy mebel", zawsze je można dostosować do wnętrza poprzez indywidualny projekt (kolor, faktura, design, motyw, itd).
    Zapraszamy na nasze strony oraz kontaktu z nami.
    Investland Krosno
  • Gość: Patryk IP: *.via.zamek.net.pl 16.07.12, 17:18
    Posiadam szklane drzwi firmy Interior. Mogę śmiało polecić. Jeśli chodzi o ich utrzymanie w czystości, nie sprawiają większego kłopotu, trzeba czyścić jak każde inne :)
  • 71tosia 16.07.12, 23:30
    zalezy gdzie, ja mam w garderobie i przedpokoju. Raczej nie dalabym ich do lazienki. Sprawdzaja sie wszedzie tam gdzie potrzebne zamkniecie przestrzeni ale bez jej odcinania, nie nadaja sie np gdy potrzebna jest dobra izolacja akustyczna lub termiczna. Musza byc ze szkla bezpiecznego.
  • Gość: fox IP: *.unknown.vectranet.pl 17.07.12, 13:35
    Od czego rozpocząć budowę domu energooszczędnego?" "Jakie okna i drzwi wybrać? "Jak prowadzić energooszczędny tryb życia?" "Jak dobrać instalację słoneczną?" - na te i inne pytania tylko w BudujEko.pl znajdziesz szczegółowe informacje.

www.budujeko.pl#pwid=8ab033e18ff64d309b5c4522388051a7
  • Gość: darek IP: 78.30.82.* 10.06.13, 14:22
    drzwi szklane nie nadają się do każdego pomieszczenia, wiadomo w mieszkaniu nie sprawdzą się drzwi ze szkłem typu float, jak już to tylko szkło matowe, więcej info np. targiprodukcjiokienidrzwi.pl/drzwi-szklane warto sobie trochę poczytać przed zakupem ;)
  • joanna1279 10.06.13, 19:24
    No i wszystko też zależy od poziomu nerwowości lokatorów. U mnie raczej nie wytrzymałyby zbyt długo ;). Ale bardzo fajnie się prezentują.
    --
    www.outbud.pl
  • Gość: Lola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.13, 15:52
    Nie trzeba od razu wszędzie dawać tych samych drzwi, szklane moim zdaniem idealnie pasują do łazienek, zamontowane w drewnianej ościeżnicy w kolorze pozostałych drzwi będą na pewno ładnie się komponować. Na moje wszystko trzeba myć, żeby było czyste. Wychodzę z założenia, że nie wszystko piękne musi być funkcjonalne, dlatego porwałam się na szklane drzwi do łazienek i są cudowne. Goście również są po wrażeniem :)
    namiar na "nasze" drzwi: www.mlglas.pl/?pg=4&id=2
  • pepito1975 05.07.14, 09:34
    witam,
    a ja mam drzwi szklane z firmy Eskaro w łazience, zamontowane na ładnej drewnianej ościeżnicy, wybrałam sobie wzór i klamkę z motylkiem do zamykania się w środku i jestem bardzo zadowolona. Mogę śmiało polecić takie drzwi, bo ze względu na ogromny wybór wzorów można to dopasować dosłownie wszędzie. Na początku pojechaliśmy z mężem za drewnianymi drzwiami do tej firmy, ale jak zobaczyłam na salonie te szklane, to mąż nie miał wyjścia ;) przy okazji kupiliśmy u nich szklaną kabinę prysznicową z rozsuwanymi drzwiami i ponieważ to fajnie działa, zastanawiam się nad takimi przesuwnymi drzwiami szklanymi do szafy (tu moje pytanko czy ktoś taką szafę z drzwiami szklanymi posiada i może mi powiedziec jak to się sprawuje? będę wdzięczna). No nic, jak się finansowo wyrobimy to i tak sobie takie kupię :) Co do utrzymania w czystości to można zakupić sobie taki środek do mycia szkła i nie ma problemu. Oczywiście wiadomo, że się szkło częściej pielęgnuje niż drzwi drewniane, ale nie jest to jakoś uciążliwe. Dla zainteresowanych podaję link do ich strony: drzwi szklane eskaro
  • Gość: dorkis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.14, 11:38
    Ja mam drzwi przesuwne szklane w domu - między salonem a kuchnią i uwazam ze to super sprawa. firma z wrocławia nieźle sie spisała!
  • janka00t 25.05.15, 12:24
    Ja również jestem zadowolona z moich szklanych drzwi;) na początku bałam się, że będę musiała je ciągle czyścić, ale nie ma tak źle;) Drzwi są przesuwne, zamontowane na systemie od LinealSystem, więc działają niezawodnie;) polecam bo wyglądają niebanalnie i ciekawie.
  • eskatt_balustrady 17.06.15, 09:37
    Drzwi szklane jak najbardziej są dobrym rozwiązaniem. Wszystkie tafle wykonywane są na indywidualny wymiar i zamówienia klienta jak również dobierane są odpowiednie okucia. W przypadku ścianek szklanych zaleca się zastosowanie szkła hartowanego 10/12 mm. Charakterystyczny dla szkła hartowanego jest sposób jego pękania po rozbiciu na drobne kawałki. Szkło hartowane znajduje swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest zwiększona wytrzymałość szkła. Szkło może być przezierne, mleczne, barwione w masie na jakiś kolor. Same drzwi mogą być montowane jedynie na samych zawiasach lub z samozamykaczem. Wszystkie elementy takie jak klamki, relingi itd. dobiera się przy zamówienie.
    Elementy te można kupić do samodzielnego montażu lub z montażem firmy.

www.eskatt.pl/elementy-zabudow-szklanych-c-10.html
  • marlenka.1985 10.05.16, 09:23
    Sama zamawiałam szklane drzwi w eskacie. Tak jak napisał użytkownik powyżej relingi, klamki dobiera się w trakcie składania zamówienia.
  • koreeaz 15.09.16, 08:52
    Ja też zamawiałam u nich. Pojechałam do ich salonu na Korfantego w Katowicach, planowałam drzwi w całości matowe ale zobaczyłam wzory i zakochałam się :) Zrobili mi do salonu drzwi dwuskrzydłowe przesuwne z piaskowanym wzorem drzewa. Świetnie to wygląda i przez to że gałęzie wzoru są dosyć gęsto to nie widać za dużo po drugiej stronie drzwi a jednak światła wpada nieco więcej. Trochę więcej kurzu zbiera się na tych piaskowanych elementach bo nie są takie gładkie jak normalnie szkło ale dopóki się tego nie wyciera to nie widać ;) Ja eskat jak najbardziej polecam!
  • marcel62bi 12.05.16, 19:31
    Mamy szklane drzwi w firmie.Kłopot z utrzymaniem w czystości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.