Dodaj do ulubionych

Drzwi zewnętrzne - jakie polecacie

18.09.11, 10:43
Witam. Potrzebuję rady jakie drzwi zewnętrzne wybrać. Chodzi o to aby były dobrej jakości i w rozsądnej cenie.
Dla ułatwienia dodam ze mają to być drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego, wejście jest zadaszone.
Edytor zaawansowany
  • fa-fik 18.09.11, 10:54
    A może znacie tą firmę, co sądzicie ojej ofercie.
    www.wiked.pl/
  • Gość: Anka9889 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.14, 15:11
    Parę propozycji znajdziesz tutaj: galeria.okna-drzwi.info
  • Gość: dariusz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.05.14, 16:30
    albo tutaj maja całkiem spory wybór drzwi, i to nie byle jakich bo gerda www.abra.szczecin.pl - ja przy wymianie własnie od nich brałem i do tej pory wszystko z nimi w porządku, także warto
  • Gość: Radca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.11, 14:02
    Zapraszam do interior.katowice.pl
  • Gość: Gienek IP: *.ip.netia.com.pl 06.05.14, 16:01
    Drzwi słupsk , polecam firmę vox największy wybór, fachowy montaż, dobre ceny.
  • jamci7 06.10.11, 13:46
    Proponuję zajrzeć na stronę Interdom - mają drzwi zewnętrzne czterech firm - same znane marki. Ale obsługują tylko Warszawe i okolice - nie wiem czy to Ci pomoże...
  • robert_antczakxyz 23.10.11, 22:48
    Więc polecam drzwi Porta Roma Premium, mają mieszaną konstrukcję drewno-płyta są solidne i dobrze izolują. Cena też jest przystępna. Radzę je obejrzeć przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Pozdrawiam
    --
    specjalista tematyki drzwi, współredaktor bloga Porta
  • Gość: adam IP: *.dynamic.chello.pl 24.10.11, 23:05
    Z blaszanymi drzwiami bym się wstrzymał- nie polecam. Jeśli macie okna z dobrym parametrem termoizolacyjnym, zainwestowałbym w takie same drzwi. Ważne jest też żeby choć jeden zamek miał atest antywłamaniowy. Gdy drzwi są ciepłe zyskujemy na ogrzewaniu, mają zamek z atestem zyskujemy na ubezpieczeniu i jest bezpieczniej. Przy takim rozwiązaniu nawet kilkaset złotych droższe w dniu zakupu drzwi po kilku latach zwracają się, no i posłużą nam dłużej niż te tańsze. Polecam zajrzeć na www.drzwi-cal.pl
  • Gość: MaxiKing IP: *.play-internet.pl 02.11.11, 11:55
    Ze dwa lata temu kupowałem swoje drzwi z firmy Dobre dla domu, marki K&P. Ładnie wykończone, z szybkami, żeby przepuszczały światło. Dobrze zainwestowana kasa, polecam.
  • Gość: faust IP: *.play-internet.pl 03.11.11, 14:46
    z dobre dla domu tez bralam drzwi. przy wyborze trzeba się sugerowac trwałością i grubością materialu, aby nie było przykrych niespodzianek
  • Gość: Janek IP: *.ip.netia.com.pl 03.11.11, 08:45
    Ja kupiłem miesiąc temu fajne drzwi Verony Lux Lotos, fajnie wykończone. Fajnie się prezentują też mam wejście zadaszone. Jestem bardzo zadowolony dobreprodukty.pl/?p=oferta&oferta=drzwi-wejsciowe-verona-lux-lotos-55mm-grube-80-i-90-ID525
  • Gość: KrzysztofF IP: *.171.46.162.static.crowley.pl 10.11.11, 14:52
    Nie polecam Ci dużych firm jak porta itd takie firmy idą na ilość a nie na jakość. Zamów drzwi u stolarza lub w jakiejś małej manufakturze która sama wykonuje drzwi. Ja kupiłem w firmie Interior i jestem bardzo zadowolony mimo małego poślizgu z terminem chyba najlepsza firma jaką znam.
  • bigteresa2000 10.11.11, 14:59
    Stolarz to najlepsze wyjście

Gość portalu: KrzysztofF napisał(a):

> Nie polecam Ci dużych firm jak porta itd takie firmy idą na ilość a nie na jako
    > ść. Zamów drzwi u stolarza lub w jakiejś małej manufakturze która sama wykonuje
    > drzwi. Ja kupiłem w firmie Interior i jestem bardzo zadowolony mimo małego poś
    > lizgu z terminem chyba najlepsza firma jaką znam.
  • joanka-r 10.11.11, 15:53
    Ja polecam firmę Stolpaw. Mamy drzwi zewnętrzne tej firmy i jesteśmy zadowoleni. Cena drzwi plus naświetle górne wyniosła nas 5 tys z montażem, drzwi dębowe , solidne z dobrymi zamkami.
    --
    ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
    by Zia 86.
  • Gość: Adam IP: 78.133.191.* 17.11.11, 20:23
    Miałem drzwi od stolarza:( Nie domykały się, farba złaziła, wyciekała żywica,aż się porozklejały. Atestu dla ubezpieczalni żadnego.Kupiłem więc blaszane (nie będę pisał nazwy bo wstyd) w gorące dni niemożna było ich zamknąć, w zimne płynęła woda, która potem zamarzała. Dopiero w sklepie sprzedawca doradził mi drzwi producenta o którym nigdy wcześniej nie słyszałem, podobno największy i najlepszy w Polsce. Kupiłem więc drzwi CAL, czekałem 5 tygodni, przyjechała ekipa i zamontowała. Otwierają się i zamykają już 2 lata, wiatr nie wieje, nie przemarzają. Tylko 4 razy w roku muszę je wymyć i wysmarować" Prontem" i tak przez 50 lat, ale warto po tym co przeszedłem z poprzednimi szmelcami.
  • Gość: etain IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.14, 22:11
    Porta produkuje bardzo dobre drzwi i nie ma powodu dla którego mniejsze produkcje mogłyby mieć lepszy know how o drzwiach. Nie odwodzę od żadnej firmy i nie namawiam na inne, ale sam mam do Porty i widać, że są ładnie wykończone.
  • lowczyniglow 13.01.12, 13:51
    Już gdzieś pisałam, że napewno nie polecam Porty! My akurat mamy wejściowe, ale po chyba gdzieś roku użytkowania wyglądają strasznie:(nie wiem co będzie z reklamacją, bo też ponoć nie jest najklatwiejsza...
  • Gość: Rychu IP: *.ip.netia.com.pl 25.04.14, 10:43
    Drzwi Słupsk, największy wybór w firmie VOX ok 150 par drzwi do oglądnięcia, certyfikowany montaż (DRE, Pol-Skone, Invado, Gerda) duże rabaty, zapraszamy do największej sieci sprzedającej drzwi i podłogi w Polsce!
  • blechert.pl 23.01.12, 22:30
    Drzwi drzwiami, ale trzeba pamiętać, że podłoga z kafelek czy z granitu ma swoją grubość. Taka uwaga. Jeśli ktoś myśli o ładnych schodach wycinanych z płyty granitowej np. 5 cm grubej, to pod progiem w drzwiach musi zostać 6 -7 cm luzu. Bo inaczej powstanie (dla niektórych) mega problem. Fotki granitu na www.blechert.pl
  • Gość: Franek IP: *.play-internet.pl 22.03.12, 11:35
    Nie odważyłbym się brać drzwi "od stolarza". Jakim cudem taka firma może mieć technologię potrzebną do tego, żeby zrobić solidne drzwi? W przypadku zwłaszcza drewna - to jest być albo nie być. Źle zrobione drzwi to bezustanna pielęgnacja, a w końcu tak czy owak się poddadzą.
  • Gość: Lemur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.12, 11:25
    Drewno po jakimś czasie może ulec zniszczeniu (przy nieodpowiedniej pielęgnacji) - dlatego bardziej wskazane są drzwi aluminiowe (lub inny metal). Ewentualnie - połączenie, tzn. na drewnianą ramę nałożona jest płyta aluminiowa. Sprawdź np. drzwi od Stolpaw, to dobra polska firma i nie powinni mieć wygórowanych cen.
  • Gość: wiśniowy_sad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.12, 11:36
    Wiesz jak potrzebujesz solidnych i mocnych drzwi zajrzyj na stronę firmy oknawimarol.pl tam na pewno znajdziesz coś dla siebie.
  • andrzej83x 21.05.12, 13:29
    Moim zdaniem godne zainteresowania są drzwi firmy Porta. Wszystkie drzwi, które mam zamontowane w domu z bala pochodzą właśnie z tej firmy.
    --
    Domy drewniane całoroczne
    Hale stalowe
    Meble szkolne
  • pikadooor 09.06.13, 17:00
    Zobaczcie, jakie te drzwi są piękne! :) Wydaje mi się, że do najtańszych nie należą, ale robią cały efekt tak na prawdę, zresztą dom też jest piękny, niestety nie wiem, jakiej firmy to drzwi pierwsze zdjęcie w galerii: www.mkk-budownictwo.pl/galeria-obiektow-wybudowanych.html
  • sy87 09.06.13, 18:39
    Ja chcę się zmieścić w cenie do 2000 z montażem.Z tego co oglądaliśmy to myślimy o drzwiach Vox, model Simple albo Arc. Może ktoś je ma?
  • pikadooor 10.06.13, 18:54
    Wiesz, to, że nie znam ceny tych drzwi, nie oznacza, że może się akurat wyrobisz w 2tys. przecież to b. dużo pieniędzy, spróbuj napisać maila do firmy mkk budownictwo, może udzielą Ci informacji :)
  • liryk12 15.06.13, 07:17
    ja szukałam dosyć długo odpowiednich drzwi do swojego domu. Koleżanka poleciła mi firmę Drzwi Studio. Maja bardzo fajne projekty. tu
  • ma.malwina 15.06.13, 18:48
    Na pewno któreś na któreś z nich my się zdecydujemy i Gerdę i Vox widzieliśmy u znajomych.Bardzo solidne i estetycznie wykonane drzwi.
  • Gość: flachman IP: *.icpnet.pl 18.06.13, 15:44
    Doświadczając różnych producentów wybraliśmy produkt polski firmy MAR-TOM
    www.mar-tom.com, przystępne cenowo,a ponieważ mamy starszy domek, więc muszą nawiązywać do stylu ( model ELIPSA, bez szkiełek).
    Generalnie wyglądają jak drewno a przynajmniej cisza w domku nareszcie nastała.
    Cena baaardzo przystępna.
    Gdyby ktoś chciał polecę ekipę montażową.
  • Gość: gosc IP: *.giment.net 31.01.14, 12:20
    maja dobre ceny ale jakość jest do bani rozklejają się są pofalowane i powgniatane
  • Gość: flachman IP: *.icpnet.pl 18.06.13, 15:45
    Doświadczając różnych producentów wybraliśmy produkt Polski firmy MAR-TOM
    www.mar-tom.com, przystępne cenowo,a ponieważ mamy starszy domek, więc muszą nawiązywać do stylu ( model ELIPSA, bez szkiełek).
    Generalnie wyglądają jak drewno a przynajmniej cisza w domku nareszcie nastała.
    Cena baaardzo przystępna.
    Gdyby ktoś chciał polecę ekipę montażową.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.14, 21:58
    Lepiej Gerda, drzwi VOX nikomu nie polecam, jakość ich drzwi to jakaś kpina z klienta, drzwi drewniane po 3 miesiącach zrobiły się czarne a reklamacja i rozmowa z niekompetentnymi pracownikami VOX to jakaś udręka. Oczywiście reklamacja była nie zasadna bo jak uznali, że laliśmy wodę po drzwiach :)
  • kendo333 26.07.14, 23:55
    Ja miałem w starym mieszkaniu gerde i dawała radę. Do nowego postanowiłem kupić portę (Eco Polar) i jestem jeszcze bardziej zadowolony. W tych drzwiach jest jakiś specjalny system, że bardzo dobrze trzyma ciepło. Od drzwi nic nie "ciągnie".
  • mysweet2 19.06.13, 10:45
    Jeśli chodzi o drzwi to tylko i wyłącznie drewniane.
    Rok temu miałam taki sam problem, musiałam sama zdecydować bez męża jakie drzwi wybrać do naszego domku. Dwa miesiące poszukiwania, porównywania cen itd. zdecydowałam się na drzwi z drewna dębowego z firmy Ordis. Podobno nie ma jednak różnicy między dębowym a sosnowym. Sosnowe jedynie są bardziej podatne na wgniecenia i co ważne są o 1 tys zł tańsze.
    --
    www.bonie.pl/
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.13, 21:13
    Jest wielu producentów drzwi drewnianych, którzy wykonują bardzo dobre produkty, śmiało można polecić Urzędowski, Stolpaw, Wiatrak, Derpal.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.06.13, 15:50
    To ja do tej listy dorzucę CAL, INVADO,VOX.
  • Gość: moria rokita IP: *.torun.mm.pl 27.06.13, 16:13
    a jak wam się widzą drzwi szklane? waszym zdaniem są przydatne? nadają się na drzwi zewnętrzne? część producentów przecież oferuje takie...
  • Gość: ernest IP: 93.154.163.* 01.08.13, 16:00
    ja chyba przed ostateczną decyzją wybrałbym się na te warszawskie targi, rejestracja dla odwiedzających jest darmowa: targiprodukcjiokienidrzwi.pl/odwiedzajacy/rejestracja-on-line/ bo według mnie z tymi drzwiami zewnętrznymi trzeba być bardzo ostrożnym...
  • Gość: Joanka IP: *.multimo.pl 02.08.13, 19:25
    Polecam drzwi zewnętrzne firmy Zbydrew. Bardzo dobra jakość za przyzwoitą cenę. Zamówiłam przez internet. Spisują sie dobrze i każdemu się podobają. Szczegóły na ich stronie. To moja opinia- nie żadna reklama- znalazłam je na allegro, poczytałam opinie/wtedy były pozytywne:-)- nie wiem, jak dzisiaj, bo juz trochę czasu minęło). Jestem zadowolona
  • Gość: moim zdaniem IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.08.13, 21:20
    Moim zdaniem dobre i cena przystępna
    www.drzwiipodlogi.vox.pl/kategorie/drzwi_i_skrzydla_drzwiowe,zewnetrzne/producent/drzwi_vox/
  • 82misiek 15.10.13, 11:03
    Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością mogę polecić Ci te drzwi! Są naprawdę solidne, podobnie zresztą jak cała firma!
  • peter.sweter 15.10.13, 12:24
    A nie lepiej jest zamówić drzwi od firmy, która ma w swojej ofercie marki wszystkich znanych i cenionych producentów. Jak np. tutaj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.