Dodaj do ulubionych

napęd do bramy garażowej

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.10, 10:31
Szukam napędu do bramy garażowej. Ciągłe wysiadanie z samochodu jest jednak
bardzo uciążliwe i wolałbym żeby wszystko otwierało się automatycznie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: garażowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.10, 09:44
    U mnie przy bramie garażowej mam napęd Faac D600 ma silnik 24V, z jednoczęściową
    szyną jezdną z łańcuchem napędowym. To zapewnia płynną pracę i cichą obsługę
    całego sprzętu. Na szczęście z montażem nie było problemu i nie wymagał on
    żadnych adaptacji dostosowujących. Sprzęt zamontowany jest do sufitu garażu. Ja
    mam tak ustawione, że przed domknięciem brama zwalnia. Posiada elektroniczną
    kontrolę prędkości. Za gotowy zestaw zapłaciłem ok 1000 zł.

• myszka_1405 13.05.10, 20:15
    jak chcesz to moge podpytac meza jakie sa u niego ceny.... pracuje jako monter, ale moze uda sie cos z promocji zalatwic :)
    tylko napisz co cie interesuje i do jakiej kwoty.... i czy z ontazem czy bez....

--
    ----------------------OOo*oOO----------------------
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8iikv4mmlro2.png[/img][/url]

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się caly świat....
  • Gość: melon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.10, 18:05
    FAAC lub też nice mogę polecić. FAAC bardzo cicho chodzi, nie ma problemu z
    gwarancją. Najlepiej też nowy kupić, a nie używany np z allegro.
  • cromwell1 17.05.10, 12:31
    taaaa
    nice i inne smigaja glosno
    ze wszystkimi procz fucka sa problemy gwarancyjne
    zeby jeszcze dowalic argumentow
    nie sprawdza sie fucki kradzione
    inne kradzione sie sprawdza
    ale chyba lepiej kupic jak ukrasc
    to sa argumenty sprzedawcy napedow fuck

pzdr.
  • myszka_1405 17.05.10, 17:54
    kazdy poleca co mysli ze jest najlepsze.... a faac z szyna z paskiem zamiast lancucha jest moim zdaniem najlepszy (patrzac na rozsadne ceny) jezeli nie szkoda ci kasy to wez hormana supramatic.
    a faac d1000 zamontowany w 2000 r w garazu na sto stanowisk chodzi do dnia dzisiejszego i nie stwarza zadnych problemow. to jest jeden z wielu przykladow poniewaz z nice i came to roznie bywa....
    napewno odradzam ci wisniowskiego, czy rodzine spido / spider / spin nice....
    jak cos wybierzesz to napisz za jaka cene (zeby cie nie orzneli)
    gg 5423358

--
    ----------------------OOo*oOO----------------------
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8iikv4mmlro2.png[/img][/url]

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się caly świat....
  • Gość: zalogowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.10, 13:47
    Polecam poszukać sobie informacji o nice lub FAACu. Oni robią najsolidniejsze
    napędy.
  • Gość: bombel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.10, 10:27
    zakupiłem faaca, dostałem gwarancję na 24 miesiące i póki co narzekać nie mogę.
    Jedyne co to jestem zły na siebie, że tak późno taki sprzęt kupiłem!
  • Gość: grinoo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.10, 21:52
    To zależy od tego jak dużą masz bramę i jak szeroką. Polecam na internecie
    poszukać. Np w FAACu lub came.
  • Gość: Welniszew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.10, 13:56
    Nie dawniej jak 3 dni temu kupiłem sobie napęd z faaca, który nazywa się Sprint.
    Posiada przekładnię zębatą i wyposażony jest w magnetyczny
    wyłącznik krańcowy, co oznacza, że może pracować nawet w ekstramalnych
    warunkach. Ma też samoblokującą konstrukcję dzięki czemu nie trzeba stosować
    dodatkowych zamków. Wyposażony jest w zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe.
    Ogólnie ma mnóstwo udogodnień, cieszę się, że wreszcie się zdecydowałem!
  • Gość: bombel IP: *.centertel.pl 16.06.10, 21:40
    Bardzo wszystkim dziękuję za odpowiedzi. Nawet szczerze mówiąc ekspert mi Faaca
    ostatnio poradził. Lubię słuchać ludzi, którzy lepiej znają się na czymś niż ja!
  • Gość: sanino IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.10, 17:03
    Poszukiwałem niedawno napędu z tym że podziemnego. Znalazłem taki na allegro i
    zastanawiam się czy mogę go kupić. Wszystko wygląda dobrze, gwarancja jest,
    sprzedawca ma kilkaset komentarzy. Napęd z faaca. Jak myślicie, warto przez
    internet kupować takie rzeczy?
  • Gość: GAGA IP: 195.150.165.* 30.07.10, 18:32
    niby można kupic na allegro. przeciez nie musisz zakładać że sprzedawca
    nieuczciwy. ja swój napęd kupiłem przez internet na stronie www.faac-sklep.
    łaziłem troche po necie zastanawiałem się jaki wybrać i zdecydowałem sie na
    faac.prosty w obsłudze, cichy, taki jak chciałem.
  • Gość: waki waki IP: 81.219.189.* 02.08.10, 20:09
    U mnie przy bramie na podwórku świetnie się napęd sprawdza i postanowiłem
    zainstalować również w bramach garażowych. Mam ich na podwórku dwa. Koszt może
    nie najmniejszy, ale za to jaka wygoda! No i gwarancja niezawodności.
  • drugi-stefanek 31.07.10, 16:11
    Jeżeli jesteś pewien, że to ten model którego poszukujesz to warto!
    Sprzedawcy to często zwykli przedsiębiorcy zwiększający zakres swoich
    działalności rynkowych więc obawy o nieuczciwość są nie uzasadnione! :)

Sam kupowałem via internet i jestem BARDZO zadowolony.
    Poza tym sam napęd faac 741 który nabyłem to najlepsza inwestycja... na
    lata.
  • Gość: asd IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.13, 22:17
    JA mam taki forum.interia.pl/naped-do-garazu-tematy,dId,2002282,strona,2,ok,1#pst67309661 , bardzo polecam, żadnych problemów
  • jack_sloma 11.06.15, 11:57
    Ja się w końcu zdecydowałem na bramę z napędem i jestem bardzo zadowolony. Kupiłem Normstahl, bo zależało mi na dobrej firmie, która będzie na miejscu i która w razie czego przyjedzie także później. Ogólnie ich bramy garażowe i napędy są dobrej jakości - nawet konkurencja stosuje napędy do własnych bram. Warte zastanowienia: www.normstahl.pl/pl/index.html
  • zorientowany_i_oblatany 24.08.15, 14:12
    Nie ma to jak sponsorowane linki umieszczane przez "prawdziwych" forumowiczów ;)
    Ja kupiłem bramę u mniejszego producenta (firma Skorpion), nie zapłaciłem jak za zboże, a jestem zadowolonym użytkownikiem od 7 lat.
  • okno125 14.06.15, 22:43
    Napęd bardzo ważny,ale w artykule kilka porad związanych z montażem bramy warto poczytać
    www.oknoserwis.pl/art,1458,,bramy,czytelnia.html
  • pesto_verde 16.01.16, 18:04
    Dobrym napędem jest Argo z BFT. Można w nim bardzo precyzyjnie ustawić położenia krańcowe. Jest szybki i mocny.
  • jaceknowy59 24.01.16, 19:34
    pesto_verde napisała:

> Dobrym napędem jest Argo z BFT. Można w nim bardzo precyzyjnie ustawić położeni
    > a krańcowe. Jest szybki i mocny.

Ja też korzystam z BFT i właśnie dokonałem pierwszego przeglądu, polecam zrobienie takiego jeśli dopiero co jesteś po montażu, dzięki temu można sobie wydłużyć gwarancję producenta. :)
  • michal.opielewicz 21.03.16, 08:42
    Polecam napęd ETM-02 z firmy Elektrobim. Jest bardzo prosty w montażu i obsłudze. Nie ma tam co się zepsuć. Ja mam od 2 lat i nic nie wskazuje, żeby miało coś się stać. :)
  • angiekubi 30.01.17, 10:46
    ja zdecydowałam się na Metro, z połączeniem z bramą przesuwną Wiśniowskiego. Póki co jestem zadowolona!
  • sylwia_rumecka 22.07.17, 13:30
    Ktoś tu napiał o napędzie BFT Argo i ja też taki polecam. Brama bardzo ładnie pracuje. Co ważne napęd ma system wykrywania przeszkód i automatycznie ustawia się wszystko. Ten napęd można zainstalować nie tylko do zwykłych bram garażowych, ale również do niewielkich bram przemysłowych. Opcja jest super. Takie bramy też może napędzać bramy-ryterna.pl/bramy-przemyslowe
    Zadzwoń i dowiedz się wszystkiego. Jeżeli masz malutką bramę segmentową to można zastosować taki napęd na szynie np. BFT Tiziano, albo innej firmy. Dużo dobrego słyszałam o napędach Beninca JIM-3, ale jest on nieco droższy. A co myślicie o Beninca JIM-3 ESA TURBO? Jak kiedyś zepsuje się mój napęd to może na coś takiego bym wymieniła.
  • lo-loa 27.07.17, 17:37
    Myślę , że interesującą ofertę znajdziesz tutaj www.nice.pl/ . Firma ta posiada szeroki asortyment między innymi automatykę do bram garażowych , przesuwnych i skrzydłowych oraz automatykę do rolet .Produkty są wysokiej jakości, oraz w przystępnych cenach . Polecam
  • jaceknowy59 20.09.17, 22:32
    Te BFT to bardzo dobrej jakości napędy. Nic dodać nic ująć. Mają rozwiązania - np. grzałkę, niedostępne u nikogo indziej.
  • matalplanetpl 09.04.18, 21:15
    Somfy proponuje oprócz silnego napędu do bramy garażowej jeszcze zestaw z centralnym systemem, który umożliwia zamykanie wszystkich bram (garażowej i przesuwnej lub skrzydłowej) przy pomocy telefonu. Ponadto otwiera bramy, gdy podjeżdżam samochodem do domu (geolokalizacja).

Tutaj mozna wiecej poczytać
    homeso.eu/pl/do-bram-garazowych/267-connexoon-dexxo-800-io-system-centralny-naped-bramy-garazowej.html
  • hormalk 10.07.18, 13:51
    Co do napędów, i bram, to ja kupowałem bramę segmentową w komplecie z napędem tutaj www.promocja.hormann.wroc.pl/renomatic-light . Wszystko działa na prawdę dobrze i moim zdaniem jak juz chcesz kupować napęd to może warto też zastanowić się nad nową bramą. Czasem koszta wymiany mogą pokryć się z tymi dla montażu samego napędu :). A z samej bramy jestem na prawdę zadowolony i mogę szczerze polecić!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.