Dodaj do ulubionych

Jakie okna ?

26.10.09, 23:18
Chcę wymienić okna i po odwiedzeniu kilku firm waham się między profilem
Koncept Oknoplastu (www.oknoplast.com.pl/pl/12:Okna_PVC ) a Pol-Plast
7000 Premium (www.oknotex.pl/p-okna-pcv-6-komorowe.html ).

Oknoplast - 5 komorowe, okucia Hoppe, 6000 PLN
Pol-Plast - 6 komorowe, okucia ROTO, 4100 PLN

Wydawałoby się - prosty wybór, jednak Oknoplast jest znany, a o Pol-Plaście
usłyszałem po raz pierwszy. Nie chcę kupić tanio byle czego.

Jest także bardzo istotna różnica cen parapetów z drobnoziarnistego
konglomeratu. Firma oferująca okna Oknoplastu (z Bartyckiej) wyceniła parapety
na 1700 PLN. Identyczne parapety przez firmę oferującą okna Pol-Plastu (z
Woli) zostały wycenione na 1100 PLN.

Może macie jakieś doświadczenia z tymi oknami ? Sugestie ?

S.
--
Forum Aquanet, tygrys6789: "Nikt w Polsce dna nie osiągnął ponieważ w Polsce
dno nie istnieje. Są tylko różne poziomy nieba."
Forum o Nasza-klasa.pl
Edytor zaawansowany
  • ulga_3 25.06.18, 09:29
    Cześć,
    Ja miałem spory dylemat z oknami do mojego mieszkania. Rozstrzał cenowy był po prostu gigantyczny, jedni mieli tanie okna, ale bez montażu i z krótką gwarancją. Inni cena wysoka, ale gratis montaż i dłuższa gwarancja. Zrobiłem tak, że odwiedziłem stronę www.porownajokna.pl/oddzialy znalazłem oddział najbliższy mojemu miastu, wypełniłem formularz i dostałem konkretne oferty od kilku najlepszych producentów okien. Najwygodniejsze było to, że dosyć konkretnie doradziła mi pani na infolinii, w sumie zdecydowałem się zapłacić więcej i mieć wszystko z głowy. A dzięki stronie udało mi się nawet sporo zaoszczędzić.
  • scandalka 23.08.18, 10:37
    prawda jest taka, że okna oknom nierówne :) my kupiliśmy okna dobroplast w Mar Met drzwiokna.waw.pl i tam pracownik powiedział nam, że powinniśmy kierować się przede wszystkim informacją o współczynniku termoizolacji w oknach oraz czy tłumią hałasy. No i pomógł nam wybrać odpowiedni model w rozsądnej cenie. Także według mnie grunt to dobry doradca :)
  • mlekomleko 03.12.18, 11:21
    dobroplast faktycznie ma spoko produkcje okien. Też sie zdecydowałem na okna tej marki do siebie do domu. Kiedy jeździliśmy do salonach w Warszawie też trafiliśmy na Gorzykowską do mar met i tam sobie pogadałem z jednym z pracowników o oknach, specyfice poszczególnych modeli itp. Gość pomógł nam wybrać odpowieni, a potem jeszcze dogadałem się z nim w kwestii wymiany i montażu okien.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.