Dodaj do ulubionych

Apartamenty nad morzem - jakie inwestycje?

23.05.08, 22:29
Witam,

Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć ciekawą inwestycję nad morzem. Niestety z marnym skutkiem: albo okazuje się, że oferty w rzeczywistości odbiegają od tego co się o nich pisze albo... deweloperzy nie odpowiadają na zapytania. A mówi się, że rynek zwalnia... ;-)

Czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie? Możecie polecić deweloperów i ich inwestycje? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie na ten temat. Interesują mnie przede wszystkim lokalizacje łatwej dostępne z Warszawy, czyli Hel, Krynica, Dębki, itp. i apartamenty 35-50m2.

Swoje poszukiwania zaczynam dokumentować na stronie: apartamenty-wakacyjne.home.pl

Mam nadzieję, że komuś się to przyda. Moje poszukiwania dopiero rozpoczynam więc niestety póki co niewiele jest tam informacji (jeden projekt). Kilku deweloperów obiecało podesłać mi szczegółowe dane dot. ich inwestycji więc sytuacja wkrótce się zmieni.

Dzięki z góry. Pozdrawiam,

ba.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Aga IP: *.chello.pl 24.05.08, 22:33
    Panie sympatyczny amatorze od siedmiu bolesci. :)
    Chcesz abysmy pomogli Ci redagowac Twoja stronke? Jest tyle
    serwisow, ogloszen w prasie, strony jak gratka.pl czy szybko.pl czy
    chociazby tu na gazecie - poszukaj sobie.
    Bez pracy nie ma kolaczy! ;)
  • Gość: dobra_inwestycja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.08, 14:45
  • Gość: gosc IP: 195.116.125.* 24.08.08, 22:29
    Solidna firma. Polecam inwestycje dewelopera pdev.pl
  • Gość: Ivo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.08, 20:21
    Witajcie.
    Znalazłem bardzo ciekawą inwestycję w... Chorwacji. Czy ktoś z was
    słyszał jaka jest stopa zwrotu w Chorwacji z wynajmu, a może ktoś z
    was zna tę inwestycję, lub ma apartament w Chorwacji?
    www.apartments-rogoznica.eu

Proszę o komentarze.
  • Gość: kaśka IP: 87.204.85.* 10.10.08, 10:14
    jeżeli chodzi o Gdańsk, to znalazłam ciekawą inwestycję - mieszkania
    z widokiem na morze, zostały już tylko 3 ostatnie. Gdańsk Brzeźno,
    deweloper Invessa.
  • Gość: kawior IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.08, 09:20
    ja znalazłem Baltic Village w Rusionowie koło Jarosławca. www.domy-nadmorzem.pl
  • 22.12.14, 13:27
    ja w dobrej cenie kupiłem w świnoujsciu apartament od pbg erigo - co prawda z warszawy kawał drogi, ale w moim przypadku chodziło by blisko do poznania był + taki, jeszcze, że to praktycznie zaraz obok Niemiec, więc dobra baza wypadowa.
  • 20.04.15, 21:37
    Witam!

Posiadam apartament na sprzedaż w miejscowości Sztutowo. Jest to apartament typu studio w hotelu, zarządzany w systemie hotelowym CONDO, właściciel moze swobodnie użytkować apartament przez cały rok. Krótki opos: 29,6 m2, Apartament składa się z pokoju dziennego, wydzielonej części sypialnianej, aneksu kuchennego oraz łazienki. W pełni urządzony i wyposażony (podwójne łóżko i inne meble, aneks kuchenny, telewizor itd). Przesylam link do strony internetowej apartamentu, na której umieszczone są zdjęcia apartamentu i hotelu, w którym się znajduje: www.seabnb.pl/ są tam także dane kontaktowe.

Pozdrawiam :)
  • 13.07.16, 23:41
    Cześć!
    Jak szukasz ciekawych inwestycji sprawdź ofertę RUSSJAN APARTMENT & HOUSE. W ich ofercie są luksusowe apartamenty i domy na terenie całego Trójmiasta. Obiekty są położone nie tylko nad samym morzem, ale i również w centrum miasta. Każdy apartament jest inny, więc każdy znajdzie coś dla siebie :) Polecam
  • 29.07.16, 21:35
    Wspomniana wyżej Bułgaria moim zdaniem jest interesująca. Byłem parę miesięcy temu na spotkaniu rodziców w szkole córki i duża grupa rodziców nie zgadzała się na przykład na wyjazd dzieci na wycieczkę do zachodniej Europy ..i niedawne wydarzenia potwierdzają słuszność ich obaw, północna Afryka też się kurczy pod katem gdzie można wyjechać. To gdzie europejczycy będą chcieli spędzać wakacje... moim zdaniem na położonej w uboczu malej ciepłej Bułgarii.
  • 30.11.16, 00:34
    Ja kupiłem apartament w Rowach na nowym osiedlu Lubicz. Jest świetnie zlokalizowane, dzięki czemu dużo turystów odwiedza to miejsce, poza tym inwestycja jest nowoczesna co również przyciąga potencjalnych klientów. Taka inwestycja szybko się zwraca, bo turyści są w stanie płacić dużo za nocleg w prestiżowej lokalizacji
  • 08.10.17, 18:48
    Również skusiłam się na zainwestowanie na terenie Rowów. Tak jak przedmówca wybrałam osiedle Lubicz z interesującą ofertą. Mieszkania są idealnie zagospodarowane z dużymi balkonami z widokiem na morze. Jak dla mnie nie ma lepszej lokalizacji! Z jednej strony morze z drugiej jezioro! Dla mnie idealnie! Dodatkowo kondygnacja budynku jest bardzo solidna.
  • 09.10.17, 19:03
    1. Moim zdaniem Polskie morze jest prze piękne i w każde miejsce ma swój klimat i czar. Co drugie wakacje jestem z rodziną nad morzem. Szczególnie spodobały mi się regiony koło jeziora Gardno. Dlatego zdecydowaliśmy z mężem za zainwestujemy w apartament w Rowach. Dzięki temu możemy pojechać w dowolnym momencie do naszego „domku” nawet na weekendowy odpoczynek. Kupiliśmy apartament z biura Lubicz Apartamenty, ponieważ lokalizacja budynku o wysokim standardzie jest wyśmienita. Tylko 200m do morza a to praktycznie w centrum miasta rybackiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego pomysłu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.