Dodaj do ulubionych

Poznań, Ronson Development

• Gość: PIK IP: *.icpnet.pl 20.06.13, 01:30
    Ronson będzie płacił wiole milionów odszkodowań, oraz wyda wielkie pieniądze na naprawę, za rozpadające się osiedle Galileo w Poznaniu. Pozwy posypały się na spółkę. Ciekawe jak wie teraz wyjdą wyniki finansowe a niedługo rusza pozew zbiorowy, mówią i piszą mieszkańcy.

P.S. a więc polecam zastanowić, się kto chce kupić mieszkanie od RONSONA
  • Gość: zawiedziona IP: *.dynamic.chello.pl 29.06.13, 10:13
    Ostrzegam przed ta firmą!!! Kupiłam mieszkanie na osiedlu Verdis w warszawie, bardzo oszukują z materiałami. Pierwszy etap oddany był w grudniu 2012, już na scianach widaćpęknięcia!!! W piwnicy gdy pada deszcz LEJE sie woda po ścianach, dosłownie, jeśli ktoś ma wątpliwości zapraszam na osiedle. Oprócz tego oszukali wszystkich mieszkańców z istalacją tv/int, w ścianach okazało się, że są tylko puste peszele zamiast kabli!!!!!
    Dodatkowo zmienili plan osiedla i w miejscu gdzie było planowane spokojne patio stoi wjazd do garażu. Na prawdę bądźcie ostrozni z tym deweloperem.
  • miriam.7 08.07.13, 22:48
    ale przecież normalnym jest to, że budynek jakiś czas po wybudowaniu osiada i mogą być zauważalne pęknięcia, z tym trzeba się liczyć bo to całkiem normalne, dlatego jeśli o to chodzi to nie ma co oskarżać Ronsona.
  • Gość: Joanna L IP: 109.232.242.* 17.07.13, 10:15
    Szczerze odradzam kupna od tego dewelopera. Gdy tylko wpłaciłam zaliczkę, gdy była tylko dziura w ziemi, wszystko się zaczęło ... W związku z tym, iż brałam kredyt na mieszkanie, niezbędne były wszelkie dokumenty. Dokumentów nie otrzymywałam na czas, lub były niekompletne. Zatem bank czekając na kompletne dokumenty dotyczące nieruchomości od dewelopera, wydłużał przelew transz. Wpłaty transz do dewelopera były opóźnione, oczywiście ze względów takich iż nie przekazywali kompletnych dokumentów. I co zrobił deweloper - policzył odsetki za opóźnienie kilkudniowe w przelanej transzy przez bank. Gdy próbowałam rozmawiać z deweloperem obsługiwały mnie jakieś tępe dziewuchy, które się później wszystkiego wypierały. Poprosiłam o rozmowę z prezesem i nagle okazało się że jednak anulowali dodatkowe odsetki. Pomijam już że oddali mieszkanie w takim stanie, że trzeba było aż pięciu poprawek. Umawiali się ze mną na odbiór, płaciłam za eksperta aby sprawdzał za każdym razem czy mieszkanie jest wykonane poprawnie, i okazywało się że czasem podczas odbiorów były jeszcze karteczki na oknach poprzylepiane że odbiór może odbyć się nie wcześniej niż np. za 2 tygodnie. Było tego jeszcze wiele. ODRADZAM WSZYSTKIM TEGO DEWELOPERA!
  • tadeusz22wp 14.01.16, 17:06
    Nigdy nie powinien ten developer dostac pozwolenia na budowe mieszkan na ul,Kamnieniogroskiej-rog Jeleniogorskiej.Rownolegle do ul Kamieniogorskiej w odleglosci najwiekszej czestotliwosci szkodliwego wplywu na organizm ludzki zasiegu fal elektromagnetycznych lini przesylowej telefoni komorkowej. To skandal,ze tak blisko jest wieza przesylowa. Nigdy nie powienien dostac pozwolenia na budowe lokali mieszkalnych.Sam developer Ronson powienie zadbac o to,ABY TE WIEZE USUNAC.
  • gumri 05.08.13, 11:26
    Dokładnie, a to raczej świadczy o solidności tego dewelopera.
  • gumri 05.08.13, 11:29
    Wraz z żoną kupiliśmy niedawno mieszkanie od Ronsona i nie zauważyliśmy aby deweloper był w jakichkolwiek tarapatach, wręcz przeciwnie. Z tego co się orientowałem przed zakupem, to Ronson ma najlepsze wyniki sprzedaży w Warszawie.
  • Gość: Boret IP: 46.187.139.* 13.08.13, 19:15
    Mi również wydaje się że zakup mieszkania od Ronsona to aktualnie najlepsza decyzja, to chyba najlepszy deweloper z jakim się spotkałem.
  • Gość: Adam IP: *.intkomp.net 15.08.13, 16:23
    Kupiłem jedno z mieszkań na Łomiankach od Ronsona i jestem zadowolony. Zwłaszcza okolica jest świetna.
  • Gość: szalom IP: *.play-internet.pl 18.08.13, 08:32
    Głupcy kupują tylko mieszkania od geszefciarzy... :-)

Ładnie opłacone odpowiedzi tutaj na wątku od np. Miriam.... hahsa.... spadaj do israela...
  • Gość: Kaya IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.13, 14:55
    Idiota z Ciebie, ot co. Zakompleksiony, uprzedzony antysemita.
  • Gość: szalom IP: *.play-internet.pl 21.08.13, 21:32
    poczytaj sobie historię idiotko o geszefciarzach to może coś zrozumiesz, ale jak czytasz gazetkę wybiórczą i oglądzasz tvn'ik to już dla ciebie nie ma nadziei
  • Gość: Karol IP: 46.187.139.* 26.08.13, 19:43
    Nie przesadzajmy, to źle że ktoś chwali się że jego mieszkanie jest ok ? Ja również kupiłem mieszkanie od Ronsona i muszę przyznać że jestem zadowolony.
  • Gość: 12345 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:54
    Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach.
    I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
    ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
  • flaktbovent 03.10.13, 00:31
    Szanowni Państwo,

Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent. Wykazywanie ewidentnych kłamstw nie jest cenzurą.

W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
    2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
    3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 12345 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych (lub inna, z niąpowiązana). Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.
  • tadeusz22wp 14.01.16, 17:04
    Nigdy nie powinien ten developer dostac pozwolenia na budowe mieszkan na ul,Kamnieniogroskiej-rog Jeleniogorskiej.Rownolegle do ul Kamieniogorskiej w odleglosci najwiekszej czestotliwosci szkodliwego wplywu na organizm ludzki zasiegu fal elektromagnetycznych lini przesylowej telefoni komorkowej. To skandal,ze tak blisko jest wieza przesylowa. Nigdy nie powienien dostac pozwolenia na budowe lokali mieszkalnych.Sam developer Ronson powienie zadbac o to,ABY TE WIEZE USUNAC.
  • tanitazaitceva 04.12.18, 12:50
    Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.