Dodaj do ulubionych

Nieruchomości Muchobór

18.10.18, 12:35
Cześć! :) Czy jest tu może ktoś, kto kupował już mieszkanie we Wrocławiu, najlepiej prosto od dewelopera? Interesują mnie okolice Muchoboru - zależy mi, by było blisko do centrum, jednak spokojniej i zdecydowanie mniej tłoczno. Będę wdzięczna, jeśli podesłalibyście mi strony www deweloperów, którzy budują w tych rejonach. Z góry dzięki :)
Edytor zaawansowany
  • rebeka67 22.10.18, 11:54
    Ja kupiłam dom szeregowy we Wrocławiu od dewelopera Scandi Home www.villescandi.pl/ i jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że kupiłam dom szeregowy w cenie dużego mieszkania, także warto skorzystać :) Do tego świetna lokalizacja, 9 min do centrum Wrocławia. Miła, spokojna okolica otoczona dużą ilością zielonych terenów, a do Parku Szczytnickiego jest zaledwie 4 min.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.