Dodaj do ulubionych

Super Krak S.A.

18.10.17, 09:50
Przymierzam się do kupna mieszkania w Krakowie. Jestem już nawet po wyborze dewelopera. Zdecydowałam się na Super Krak S.A., czytałam o nim opinie i wygląda na godnego zaufania. Do tego bardzo podoba mi się jego architektura. Nie mogę się tylko zdecydować czy wolę mieszkać w Bocianim Gnieździe czy w Apartamentach Kaskada. Co o nich sądzicie? Który wybór będzie lepszy?
Edytor zaawansowany
  • 20.10.17, 13:51
    Dajcie już spokój z tą nachalną reklamą.

--
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • 24.10.17, 13:38
    Zapraszamy do apartamentów kaskada :D my tu mieszkamy i bardzo nam się podoba. A sam proces kupna mieszkania szybki, sprawny i rzeczowy. Nic dodać, nic ując.
  • 06.11.17, 15:31
    Ja z kolei stawiam na Bocianie Gniazdo. Teściowie tam mieszkają i są bardzo zadowoleni. I ja sama wiem, że to osiedle jest bardzo łądne, schludne. Deweloper Super Krak spisuje się bardzo dobrze w tym co robi.
  • 04.12.17, 15:23
    Właśnie się zdecydowaliśmy na Bocianie gniazdo. Cena trochę lepsza a i też lokalizacja badziej nam odpowiada. Już zoswtało do końca tylko kilka formalności, ale śmiało mogę polecić Super Krak, przede wszystkim za dobrą i szybką obsługę klienta. Na prawdę szacunek. A do tego bardzo kompetentni pracownicy i można liczyć na ich pomoc w każdej chwili.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.