Dodaj do ulubionych

RED Development / LMM Development

09.09.16, 13:47
Dzień dobry,

szukam dla siebie mieszkania na rynku wtórnym we Wrocławiu.
Moją uwagę przyciągnęły dwie inwestycje: Nowa papiernia realizowana przez RED Real Estate Development oraz Apartamenty Skarbowców autorstwa LMM Development.

Zalety Nowej papierni:
- ładniejsze w moim guście wykończenie
- blisko centum

Wady:
- inwestycja w obrębie trójkąta
- realizacja inwestycji II kwartał 2018 roku
- jedno miejsce parkingowe 45 tysięcy złotych (!!)

Zalety Apartamentów:
- tańsze garaże w cenie 30 tysięcy
- "spokojniejsza" dzielnica (o trójkącie dużo się nasłuchałem od przyjaciół studiujących we Wrocławiu)
- inwestycja prawie skończona

Wady:
- dalej od centum, gorszy dojazd, a mimo to cena za metr taka sama, jak w Nowej Papierni.

Do Was kieruję kilka zasadniczych pytań:
1. Co myślicie o deweloperze RED? O ich realizacjach w Warszawie napisano w internecie wiele złego
2. Jakie jest Wasze zdanie na temat LMM Development? Apartamenty Skarbowców to jedna z ich niewielu realizacji. Firma wydaje się być dość kameralna. W samych Skarbowcach ma być tylko 36 mieszkań.
3. Jakie są Wasze doświadczenia z takimi dzielnicami, jak "trójkąt oraz Krzyki, a konkretnie okolica Skarbowców i Wawrzyniaka?

Jak wiadomo, kupno mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady i opinie w temacie.

Pozdrawiam,

Zakam
Edytor zaawansowany
  • 11.09.16, 16:28
    Witam, ja tez chce kupić mieszkanie. Zastanawiam sie własnie nad inwestycja - Nowa Papiernia.
    Lokalizacja i wysokie mieszkania na pewno kuszą, ale w obliczu opinii na temat dewelopera mam mały mętlik w głowie.
    Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia związane z ta firma, to bede wdzięczna za odpowiedź.
    Zakup mieszkania to dosc ważna decyzja do podjęcia.

Pozdr
    M
  • 22.02.17, 22:24
    Witam,

proszę zapoznać się z opiniami mieszkańców na stronie Nowej Papierni

www.facebook.com/pg/NowaPapiernia/reviews/?ref=page_internal
  • 24.03.17, 15:09
    Dzien dobry,

Mozna prosic o male streszczenie? Nie posiadam kontra na Fb
  • 01.06.17, 23:04
    Obecna ocena inwestycji Nowa Papiernia to 2,8 (skala od 1 do 5 gwiazdek).

Obsługa po kupnie mieszkania i po podpisaniu aktu notarialnego na bardzo niskim poziomie.

Deweloper nie poczuwa się aby usuwać usterki. Ciągłe przepychanki i zwalanie winny na innych.

Inwestycja sprzedawana i promowana jako inwestycja o podwyższonym poziomie.
    Niestety jakość użytych materiałów słaba.

• 02.09.17, 13:47
    Niestety Deweloper ukrył możliwość oceny inwestycji Nowa Papiernia i Ultra Nova na swojej stronie na facebooku. Myślę, że zostało to zrobione dlatego, że ocena inwestycji była bardzo niska (2,7).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.