Dodaj do ulubionych

Uwaga na Koninko - Twój nowy dom Novaform

04.07.16, 16:07
Szanowni Państwo, przestrzegam przed Koninko - Twój nowy dom firmy Novaform w Koninku. W listopadzie 2015 do stycznia 2016 nie zostały zamknięte dachy co przyczyniło się do grzybów i pleśni na płycie paździerzowej oraz nie wyschniętych tynków. Deweloper jest na tyle bezczelny że nie informuje o tym tylko sprzedaje domy w najlepsze dodatkowo pokazując projekt wnętrz gdzie na poddaszu czyli pod pleśnią miałyby być pokoje dzieci... Zdjęcia są na specjalnie utworzonej stronie na facebooku Koninko - Twój zagrzybiony dom
www.facebook.com/Koninko-Tw%C3%B3j-zagrzybiony-dom-165802943834199/
Edytor zaawansowany
 • novaform_koninko 21.11.17, 14:53
  ODPOWIEDŹ INWESTORA KONINKO- TWÓJ NOWY DOM Novaform Polska Sp. z o. o.:

  Szanowni Państwo,
  W odpowiedzi na wpis nieznanego nam podmiotu ukrywającego się pod pseudonimem Jaś Fasola i loginem “osiedlewkoninku”, który celowo wprowadza w błąd naszych Klientów rozpowszechniając fałszywe informacje na temat realizowanego przez nas projektu w Koninku i krzywdzące samego dewelopera, mając na uwadze dobro naszych Klientów uprzejmie informujemy, że:
  - dokonaliśmy demontażu płyt gipsowo-kartonowych na poddaszu, uzyskując dostęp do płyt paździerzowych OSB
  - nie stwierdziliśmy w żadnym miejscu wystąpienia wilgoci tym bardziej pleśni czy zagrzybienia.
  - płyta OSB jest czysta i sucha.
  - Zastosowana przez nas technologia wykonania wewnętrznych tynków gipsowych wymaga czasu na wyschnięcie i najlepiej kiedy schną one w sposób naturalny aby zapobiec pękaniu ich powierzchni – dlatego też procesu tego nie przyspieszaliśmy sztucznie a domy w tym czasie były wentylowane.
  - żaden z naszych Klientów którzy kupili i zamieszkują nasze domy nie zgłaszał problemu zawilgocenia poddasza ani problemów z wilgotnością tynków.

  Zapraszamy do Koninka do obejrzenia naszych domów na żywo i wyrobienia sobie własnej opinii na nasz temat. Specjalnie dla Państwa, pozostawiamy wykonane odkrywki, abyście na własne oczy mogli się przekonać, że domy są całkowicie SUCHE i BEZPIECZNE zarówno dla dorosłych jak i dzieci.
  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych w domach w Koninku po zdjęciu płyt gipsowo kartonowych i odsłonięciu rzekomo „zagrzybionych” płyt OSB – potwierdzają one, iż nie ma i nigdy nie było żadnej pleśni ani grzybów w budowanych przez nas domach.
  Jednocześnie chcemy zwrócić Państwa uwagę, że autorowi pomówień zależało jedynie na utworzeniu szkalującego nas i inwestycję w Koninku profilu na FB, zabrakło natomiast odwagi do konfrontacji, bo zablokował nam możliwość dodawania postów i komentarzy, co w naszej ocenie dodatkowo potwierdza jego złe intencje. W takim stanie rzeczy zapraszamy na nasz profil FB w celu zapoznania się z naszym stanowiskiem i merytoryczną obroną przed próbami pomawiania, których padliśmy ofiarą.
  www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1686455928071493&id=854099151307179

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.