Dodaj do ulubionych

Deweloperzy Poznań

07.08.15, 10:34
Od kogo warto kupować w Poznaniu a kogo najlepiej omijać z daleka? Wpisujcie opinie potwierdzone, czyli z Waszego własnego doświadczenia lub opinie Waszego najbliższego otoczenia. Wątek poświęcony prawdziwym opiniom, nie w stylu "słyszałem gdzieś/czytałem w necie". Zbierzmy tutaj opinie o wszystkich deweloperach z Poznania.
Edytor zaawansowany
  • 12.08.15, 10:25
    Co taki mały odzew? To ja zacznę. Z pewnością mogę polecić PBG Erigo. Naprawdę bezproblemowo. Dbają o klienta i nie olewają jak się ma jakieś pytania. Miło wspoimanm kontakt. Chyba coś teraz budują w Poznaniu, ale wiem że mają jeszcze do sprzedania mieszkania na Naramowicach. Z czystym sumieniem polecam.
  • 20.09.15, 19:32
    uwaga!!!!!!!!!!!!Ostrzegam przyszłych klientów tego developera. Spóżnili się z oddaniem mojego mieszkania ponad 400 dni. Wygrałem sprawę w sądzie a komornik zajął im 7 kont bankowych na których nic nie było. Sprawa niedługo ukaże się w gazecie. Nie wierzcie ze sami coś oddadzą od razu zakładajcie sprawy w sądzie a potem wpisujcie do rejestru dłużników. Ja tak zrobiłem. Już niedługo zagoszczą w KRD, Biginfomonitor i Erif.
  • 18.09.15, 20:25
    Daleko od Pajo Developer. Wygrałem sprawę w sądzie, mam zasądzone kary umowne + odsetki za zwłokę ponad rok w oddaniu mieszkania a komornik problemy z odzyskaniem długu. Trzeba unikać takich cwaniaków!
    Ostrzegam przyszłych klientów tego developera. Spóżnili się z oddaniem mojego mieszkania ponad 400 dni. Wygrałem sprawę w sądzie a komornik zajął im 7 kont bankowych na których nic nie było. Sprawa niedługo ukaże się w gazecie. Nie wierzcie ze sami coś oddadzą od razu zakładajcie sprawy w sądzie a potem wpisujcie do rejestru dłużników. Ja tak zrobiłem. Już niedługo zagoszczą w KRD, Biginfomonitor i Erif.
  • 01.12.15, 20:36
    Przed zakupem zalecam lekturę o tym deweloperze na stronie: www.nierzetelnydeweloper.pl !
  • 05.12.15, 18:01
    www.nierzetelnydeweloper.pl - polecam przeczytać zanim kupisz w tej firmie.
  • 05.12.15, 18:06
    Pajo Developer Sp. Zo.o. zalecam lekturę przed zakupem u tego dewelopera. Moja sprawa opisana na stronie: www.nierzetelnydeweloper.pl
    Ostrzegam! przyszłych klientów tego developera. Spóżnili się z oddaniem mojego mieszkania ponad 400 dni. Wygrałem sprawę w sądzie a komornik zajął im 7 kont bankowych na których nic nie było. Sprawa niedługo ukaże się w gazecie. Nie wierzcie ze sami coś oddadzą od razu zakładajcie sprawy w sądzie a potem wpisujcie do rejestru dłużników. Ja tak zrobiłem. Już niedługo zagoszczą w KRD, Biginfomonitor i Erif.
  • 22.09.15, 19:50
    Zajmuję się odbiorami mieszkań w okolicach Poznania więc znam standard wykończenia wielu deweloperów... Powiem Wam szczerze że nawet dwa mieszkania w jednym budynku a tylko na różnych kondygnacjach potrafią się bardzo od siebie sporo różnić... Nie ma recepty na dobrego dewelopera, bo to że były opóźnienia na jednym etapie nie znaczy że ktoś z Was nie kupi całkiem dobrego mieszkania oddanego w terminie z kolejnego etapu.

Natomiast warto czytać standard wykończenia mieszkania i o wszystko dopytywać. To że widzimy różnice w cenie mieszkania to znaczy że wynika ona z tego co finalnie otrzymamy. Jedni dadzą nam grzejniki, piec gazowy, dwukrotnie malowane na biało ściany, żaluzje zewnętrze i osprzęt elektryczny a inni tylko gołe ściany wykończone tynkiem maszynowym. Pewien deweloper w Luboniu oddaje szeregowce bez sufitu (piętro wykończone tylko wełną mineralną). Bądźcie świadomi co kupujecie bo czasem faktycznie opłaca się kupić tańsze mieszkanie w fajnej lokalizacji i wykończyć samemu ale nie każdy tak chce...

No i nie ma znaczenia czy to Ataner, Pajo, Falimy Huse, Wechta czy kto inny przy odbiorze mieszkania jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby mieszkanie było idealne. Z doświadczenia zaś im wcześniej kupicie mieszkanie w trakcie budowy i im częściej tam bywacie tym kierownik budowy bardziej pilnuje i tych usterek później jest mniej ;)

Analizujcie standardy wykończenia bo nawet jeden deweloper na różnych inwestycjach zwykle je zmienia. Jeśli więc macie złe doświadczenia piszcie na jakim obiekcie (lokalizacja).

----
    Inspekcje, odbiory mieszkań - inspekcjadomu.pl
  • 01.12.15, 20:28
    Przed zakupem zalecam lekturę o tym deweloperze na stronie: www.nierzetelnydeweloper.pl !
  • 01.12.15, 20:28
  • 15.12.15, 12:37
    Ja polecam Plastbud developer, co prawda budują nie konkretnie w Poznaniu, tylko 15 km dalej, w Mrowinie, ale dla to odległość, na którą spokojnie może sobie pozwolić mieszkaniec miasta. Ja kupiłem parter jednego z domów na Osiedlu Zacisze - mam dużo miejsca i ogródek, codziennie dojeżdżam do Poznania do pracy i to nie jest problem. Jeśli chodzi o developera, to od pierwszej rozmowy aż do dziś nie pojawiły się żadne nieścisłości czy inne nieporozumienia. Cena mieszkania jest niska, a jakości zastosowanych rozwiązań nic nie mogę zarzucić - tylko polecać.
  • 25.12.15, 16:46
    Uważałbym na nowego na rynku dewelopera at-inwest. Budują na ul. Tynieckiej 20 w Poznaniu. At-inwest to spólka z.o.o a kierownikiem budowy jest przezes zarządu at-inwest. Budują ze strasznymi błędami wykonawczymi. Np. styropian klejony tylko na "placki" zamiast placki+ obwodowo. Kto im potem wydaje certyfikaty energetyczne? Pewnie też sobie sami.
  • 04.02.16, 11:23
    Pbg erigo z tym nowym osiedlem na strzeszynie wygląda obiecująco. Ciagle budują coś nowego, ceny mają korzystne jak na poznań i nie ma negatywnych opinii o nich w internecie. Ale przed decydzja o zakupie każdemu polecam przeczytać od deski do deski prospekt informacyjny , bo wiele mówi o deweloperze.
  • 12.09.17, 11:32
    Nie polecam tego dewelopera. Etap 1 ma duże opóźnienia, z szacunków wynika, że wyniosą one już minimum rok czasu. W marcu miała być zakończona budowa, do teraz nie skończyli kłaść styropianu. Deweloper nie chce wypłacić nam odsetek karnych. Obecnie bujamy się od dewelopera do prawnika, nie chcemy już tam mieszkać, nie wiadomo czy budowa zostanie ukończona i czy pieniądze zostaną nam wypłacone. Skoro kłamią w drobnych sprawach to nie chce myśleć co jest z poważnymi rzeczami.
  • 10.06.16, 15:08
    Znalazłam dzisiaj coś takiego - chelmonskiego20.pl/ , lokalizacja fajna bo wszędzie blisko, na zdjęciach też ciekawie to wygląda. Ktoś coś wie na temat tego dewelopera?
  • 21.09.16, 14:40
    sprawdzony Erigo developer, mają zamknięty rachunek powierniczy. budują teraz osiedle na strzeszynie
  • 25.12.16, 20:30
    Witam,
    Jesteśmy firmą budowlaną z dużym doświadczeniem,
    Zajmujemy się wykończeniem wnętrz od TYNKÓw aż od instalacji lamp.GWARANTUJEMY JAKOŚĆ
    Zapraszam do współpracy.
    690 903 932
  • 20.04.17, 10:20
    Kupiłem jakiś rok temu 120m2 w szeregowcu w pod poznańskim Koninku od tego dewelopera www.koninko.com.pl/ . Nie mogę narzekać ani na terminowość ani na jakość. Wszystko zgodnie z umową.
  • 24.04.17, 12:02
    Mam podobne wrażenia co do koninko.com.pl. Nie mam się do czego przyczepić i podoba mi się, że zadbał o skończenie osiedla przed sprzedażą wszystkich mieszkań. Nie było czuć, że mieszka się na terenie budowy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.