Dodaj do ulubionych

Domy i mieszkania pod Poznaniem.

03.04.15, 12:52
Szukasz mieszkania lub domu od Poznaniem? Koninko oferuje nowo wybudowane szeregowce. Znajdują się one w Koninku, rodzinnej i cichej miejscowości. To naprawdę blisko Poznania. Nowo powstałe domy są szczególnie kierowane dla wielodzietnych rodzin. Oferowane przez dewelopera domy mają 5 pokoi oraz 2 łazienki. Są to domy dwupiętrowe. Każdy ma swój ogród i taras. Zapoznaj się z naszą ofertą.
Edytor zaawansowany
  • 18.02.16, 12:49
    A czemu akurat to osiedle? Ja np. jeśli chodzi o domy/mieszkania pod Poznaniem mogę polecić inne miejsce - Osiedle Mrowino. Mieszkam, więc wiem, że było niedrogo, a jest spokojnie i blisko do miasta. Zainteresowanych zapraszam po prostu do przyjazdu i obejrzenia Osiedla, mili sąsiedzi zawsze mile widziani ;) Dokładniejsze info mozna też znaleźć na stronie dewelopera www.plastbud-developer.pl
  • 30.08.16, 09:19
    ja tez moge polecić trochę inne osiedle w innej lokalizacji, bo w Mosinie. Może i do pracy mamy troszkę dalej (niedużo bo jedziemy ok 10 minut dłużej), ale ważniejsze dla nas było, znalezienie miejsca, gdzie chętnie odpoczywamy po pracy :) okolica bardzo ładna i zielona w przeciwiństwie do niektórych "betonowych" okolic, które rozważaliśmy. Nasza wygląda tak: pblechbud.pl/osiedle-krolewskie/informacje/
  • 21.09.16, 14:33
    Koninko? Dla szukających polecam nowe osiedle na mojej dzielnicy Strzeszynie Strzeszyn Park . jeszcze nie ma, ale właśnie się buduje i prezentuje wspaniale - też każde mieszkanie ma taras, a do tego Poznań chociaż obrzeża.
  • 13.04.17, 17:02
    Dla szukających domu pod Poznaniem np. w gminie Swarzędz, świetną lokalizacją jest Gruszczyn (ul. Tęczowa).
    Uroczy dom bliźniak z ogródkiem można obejrzeć na www . PoznanDomy . pl
    Istotną cechą przy wyborze domu, jest też jego energooszczędność.
  • 26.04.17, 15:12
    A nie chcesz z Pozn? Tylko na obrzerzach, całkiem spoko opcja, co? Mi sie wydaje, że to jest okej, w sensie dalej od centrum, ale wciaz dobrze skomunikowane z całym miastem. Strzeszyn Park bedzie miał fajne mieszkania, juz sprzedaja.
  • 01.07.17, 09:14
    Sporo dzieje się na rynku nieruchomości, dlatego zamiast skupiać się na jednej ofercie, lepiej porównać ze sobą wiele propozycji. Sprawdźcie tegoroczne premiery: www.facebook.com/dopoznania/photos/a.310105352338681.94942.287889871226896/1772681392747729/?type=3&theater
  • 20.07.17, 11:09
    Plabujesz zakup mieszkania? Koniecznie sprawdź jak możemy pomóc: www.inspex.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.