Dodaj do ulubionych

Atal SA - jakość mieszkań?

IP: *.dynamic.chello.pl 03.04.14, 20:57
Mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie od Atal - chodzi mi głównie o jakość mieszkań budowanych przez tę firmie, więc mniej istotne jest w jakim mieście mieszkacie. Jak jest z tą jakością? Czy warto? Bardzo interesuje mnie czy mieszkania nie sa akustyczne, czy słychać odgłosy życia sąsiadów? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Paulina IP: *.dynamic.chello.pl 04.04.14, 22:38
    Dziękuję!
  • Gość: Paulina IP: *.dynamic.chello.pl 07.04.14, 17:55
    Dziękuje :)
  • lechita_pz 17.02.15, 20:46
    Zapraszamy na stronę www.facebook.com/robyg.murapol.domdevelopment raporty, opinie, informację o największych deweloperach w Polsce.
  • aneczka0807 01.05.15, 22:54
    czy ma ktos informacje nt budynkow firmy ATAL?
  • pitersmx 17.06.15, 10:09
    Tak, ja moge powiedziec co nieco - na podstawie jednego z budynkow w Krakowie.

Powiem w skrocie - tragedia:

1. fatalna akustyka w mieszkaniach, spowodowana bledami wykonawczymi - sciany miedzymieszkaniowe nie spelniaja norm izolacyjnosci akustycznej - mam na to badania - sa to ukryte bledy lokali

2. deweloper bardzo opieszaly w usuwaniu wad i usterek, a co najgorsze w temacie akustyki to my razem z sasiadem zostalismy zmuszeni do tego aby dowodzic ze faktycznie sciana nie spelnia norm!
    Ponad 6 miesiecy od chwuili zglosznenia wady sprawa juz trwa, i tylko dzieki naszemu zaangazowaniu byc moze skonczy sie tym ze atal laskawie to naprawi, ale oczywiscie zadnych rekompensat z tego tytulu nie wyplaci

3. niekompetentni i nie majacy zielonego pojecia o budownictiwe inzynierowie

Jesli jestes zainteresowana szczegolami napisz mi mejla na pitersmx@gmail.com.

Ogolnie - nie polecam, zaluje dnia w ktorym zakupilismy od ATALa mieszkanie.....
  • tanitazaitceva 26.11.18, 14:19
    Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.