Dodaj do ulubionych

Salwator Kraków Niebyła

IP: *.dynamic.chello.pl 08.12.13, 20:41
poszukuje podobnie jak ja osób które zakupiły mieszkanie na ulicy Niebyłej
Edytor zaawansowany
  • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 25.12.13, 11:59
    osiedle dla rodziny
  • 13.01.14, 08:46
    Witam:)
  • Gość: siostra IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.14, 15:07
    Przymierzam się do zakupu mieszkania na Niebyłej, lecz przeraża mnie ta wąska droga dojazdowa do inwestycji, dwa auta się nie miną! Czy deweloper znalazł dodatkowy ciąg komunikacyjny?
    Jak wasze wrażenia?
  • 04.03.14, 15:13
    też się nad tym zastanawialiśy ale ejdnak widzimy więcej plusów niz minusów. Droga ma być rozbudowywana- jest zapis w planach zikitu. Można tez przejeżdżać drogą któa na razie ejst polna-po deszczu pewnie błotna i wyjeżdża się w bloki które są przed Niebyłą-lub za, zależy jak patrzeć;) Mieszkaliśmy już przy wąskiej uliczce i ne był to jakis straszny problem-ulica jest n atyle krótka że widać że ktoś jedzie, nie powinno też być korków raczej. Każdy patrzy na co innego ale my np. wolimy mieszkać na uboczu Krakowa niż bliżej centrum a mieć szeroką ulicę;) Które piętro/mieszkanie rozważasz "siostro" ? dla nas to był największy dylemat ;)
    Pozdrawiam:)
  • Gość: andrzej IP: 175.101.144.* 05.04.14, 13:16
    Trzymajcie się z daleka od tego developera. Z pewnością już na zarządzanie wsadził swoją spółkę SMS2, która bardziej pilnuje interesów Salwatora niż wspólnoty. Radzę poczytać o kłopotach z tą firmą w ukończonych już inwestycjach i poważnie się zastanowić zanim wpakuje się w inwestycję tej firmy.
  • Gość: andrzej IP: 175.101.144.* 05.04.14, 13:20
    Radzę dobrze się zastanowić. Jeżeli coś obiecali to umieścić to w umowie a z umową iść do dobrego prawnika. Nie tak dawno była afera, że po 2 latach zablokowali możliwość darmowego parkowania na swoim terenie, choć obiecywali, że parking będzie możliwy.
    Po drugie uważać na zarządcę, spółkę córkę Salwatora czyli SMS2, która bardziej pilnuje interesów Salwatora niż wspólnoty. Radzę poczytać o kłopotach z tą firmą w ukończonych już inwestycjach i poważnie się zastanowić zanim wpakuje się w inwestycję tej firmy.
  • Gość: eret IP: *.t-mont.net.pl 28.04.14, 18:02
    "pilnuje interesów Salwatora niż wspólnoty" to mało powiedziane...
    SMS2 "zarządza" na os. Mozarta, teraz nazywa się toto LBH Nieruchomości i "zarządza" na ul. Obozowej.... Firmy "wydmuszki" i te same osoby ( ta sama pani prezes, księgowa, prokurent..)
    Generalnie jeden wielki przekręt którym powinien się zająć CBŚ...
    Radzę zadzwonić do Wspólnot z Mozarta, Obozowej (Marczyńskiego chyba też) i popytać jak wygląda zarządzanie nieruchomościami wybudowanymi przez salwator...
    Narzucanie swoich firm zarządzających przez deweloperów ma na celu: -dojechanie do końca rękojmi na budynek i wydojenie wspólnoty, wszystko w świetle prawa i obowiązujących przepisów...
  • 19.09.14, 09:30
    Witam, serdecznie zapraszam mieszkańców na forum dotyczące osiedla przy ul.Niebyłej w Krakowie www.osiedledlarodziny.fora.pl
  • Gość: adam IP: 193.59.100.* 30.04.14, 20:05
    czy ktoś słyszał o problemach finansowych salwatora i duzej ilości pozwów?
  • Gość: siostra IP: *.dynamic.chello.pl 05.05.14, 21:43
    Juz dawno zrezygnowałam z tej inwestycji, panienka w biurze stwierdziła, że NIE MOGĘ mieć własnego notariusza, bo oni mają TAKIE ZASADY, że mają SWOJEGO. Albo ich notariusz albo won. A ja nie mam zamiaru kupować kota w worku.
    Akurat mój notariusz jest byłym prokuratorem i jest jednym z najlepszych rejentów w Krakowie i żaden przkret po prostu by nie przeszedł. Nie wiadomo, czy akt notarialny proponowany przez tę firme jest w ogóle zgodny z prawem, m.in ze względu na przepustowośc tej drogi (Czy spelnia wymogi np. strazy pożarnej????).
    ZIKIT może drogę rozbudować, ale nie musi. I nie ma żadnego terminu kiedy to zrobi. Radni dzielnicy XVII twierdza, że ta droga rozbudowana nie będzie, a akurat ludzie miejscowi wiedzą najlepiej, bo żyją problemami tej dzielnicy od lat.
    Do tego bloku mają być dobudowane jeszcze trzy. Kiedyś tam się przejdę i popatrzę, jak się mijają ludzie z tych wszystkich bloków między furmanką z kapustą i betonowym płotem. Kiedy odwiedzałam tę inwestycję, akurat zwożono kapustę.
    Nie patrzcie na to co będzie, tylko na to, co jest. Nie wiadomo, czy z powodu tej drogi będzie terminowy odbiór budynku.
    Ciekawe, jak ta droga ma być rozbudowywana, bo tam fizycznie nie ma na to miejsca. Droga biegnie między dwoma płotami. Deweloper chciał służebności przejazdu od szpitala okulistycznego, ale zobaczył figę z makiem (słusznie).

Wstrzymałam się z inwestycją i kupiłam mieszkanie na Luboczy, w inwestycji Za Ogrodem. Niebo a ziemia. Mieszkań już dawno nie ma, sprzedały się w miesiąc.
  • Gość: kasia IP: *.dynamic.chello.pl 16.05.14, 18:51

komornik licytował kilka ich mieszkań w zeszłym roku.
  • Gość: li IP: *.dynamic.chello.pl 20.05.14, 18:24
    W której inwestycji?
  • 12.08.14, 15:09
    kupiłem... - proszę o kontakt npi[et]go2.pl
  • 29.08.14, 09:44
    My również kupiliśmy... czekamy teraz na odbiór. Mam nadzieję, że problemów nie będzie...
  • 31.08.14, 16:42
    Witamy:)
    Ktoś ma jakieś ciekawe informacje z budowy? terminy jakie dostaliśmy ostatnio odnośnie terminów (spodziewanych) oddania bloku do użytku są dość porażające...15 grudnia a z tego co mi wiadomo to proceder uzyskania pozwolenia to 30 dni od złożenia dokumentów..co w takim razie ma się dziać po odbiorach technicznych że potrzebują aż tyle czasu (nie wątpię że do tych odbiorów elewacja i teren naokoło nie będzie jeszcze ukończony patrząc na stan obecny). Pozdrawiam przyszłych sąsiadów!
  • 31.08.14, 17:47
    Klara, my byliśmy ostatnio mierzyć mieszkanie i powiem tak - trochę się boję, czy się wyrobią. Klatka schodowa jeszcze nie gotowa, balkony powoli dopiero zabudowują, elewacji jeszcze niet... nie mówiąc o drodze dojazdowej nawet ;)
    Ale trzeba być dobrej myśli. Mam nadzieję, że będzie ok i jednak zdążą. Rozmawiałam też ostatnio z przedstawicielem developera i mówił, że raczej powinno już iść zgodnie z planem (tym co przyszedł z opomiarowaniem) ;)
  • 31.08.14, 17:52
    Paulo podziel się w takim razie jakimiś cennymi radami;) mamy zamiar w tym tygodniu wybrać się na budowę. Zapewniają już od pół roku że nie ma powodu do niepokoju i dopieor tydzień przed końcem czerwca przyznali że faktycznie jest opóźnienie, za to na budowie do ostatnich dni nie przyznawali ze mają opóźnienie...hehe;) wiem że nie chcą odstraszyć klientów ale fajnie byłoby wiedzieć na czym się stoi-planowaliśmy przeprowadzkę na październik listopad a teraz chyba bardziej realny jest styczeń :( jak nie wyrobią się do 15 grudnia to później wiadomo...święta, nowy rok...echh... czy przygotowujecie się jakoś do odbiorów technicznych????
    Pozdrawiam!
  • 31.08.14, 21:46
    Ja jak mam jakieś wątpliwości lub pytania to po prostu dzwonię do nich ;)
    poza tym mąż często jest w tamtej okolicy, więc "śledzimy" z boku jak idzie praca. Ja wiedziałam o opóźnieniu, też się nastawiam na wprowadzkę w okolicach stycznia, chociaż nie powiem, fajnie by było być na swoim jak najwcześniej.
    Jeśli chodzi o odbiór, myślę, że trzeba będzie się przygotować, żeby potem jakichś jaj nie było.
  • 19.09.14, 09:31
    Witam, serdecznie zapraszam mieszkańców na forum dotyczące osiedla przy ul.Niebyłej w Krakowie www.osiedledlarodziny.fora.pl
  • 19.09.14, 19:06
    Czy ktoś może się orientuje kiedy będzie dostępny w sprzedaży drugi etap inwestycji??
  • 03.10.14, 14:07
    My już po pierwszym odbiorze technicznym. Idealnie nie było, ale widać światełko w tunelu. A co do terminów, to teraz pozostaje jedynie czekać, bo za bardzo już nie ufam w zapewnienia przedstawicieli dewelopera. Fajnie byłoby, byśmy wszyscy spotkali się na forum www.osiedledlarodziny.fora.pl, tam będzie można lepiej wymieniać się informacjami dotyczącymi "naszego" nowego domu. Pozdrawiam
  • 03.10.14, 14:11
    to prosze napisac na co zwrócić szczególna uwagę? co było nie tak w Pana mieszkaniu, jakie poprawki???i co mówia o terminach- zarzekają się że musza do końca grudnia- no i tak mówią akty notarialne..jest to termin ostateczny a jak nie to rozumiem sąd z naszej strony? porównajmy wersje ;)
    p.s. po co tworzyć drugie forum skoro to już jest?

Pozdrawiam!
  • 18.05.17, 11:40
    Do Dewelopera Salwator

Witam serdecznie,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wywiązanie się z umowy dotyczącej CAŁKOWICIE OPŁACONEGO lokalu numer 1 przy ul. Ogrodniczej 24 i przeniesienie jego własności. Proszę również o wyznaczenie wiążącego terminu o co nie mogę się doprosić od ponad miesiąca.

Jeżeli nie byliby Państwo skłonni rozwiązać tego problemu będziecie mieli Państwo okazję przedstawić swoje stanowisko lokalnej prasie oraz oczywiście innym instytucjom.

Z wyrazami szacunku,
    Maja Laskowska
  • 06.06.17, 14:43
    Szanowna Pani,
    nabyła Pani mieszkanie wraz z hurtowym pośrednikiem, który cały czas prowadzi w Pani imieniu rozmowy ze spółką na temat wprowadzenia do umowy w Pani miejsce innej osoby.
    W takiej nowej sytuacji, sprawa wymaga przeanalizowania i ustalenia warunków.
    Skądinąd niebywałe jest prowadzenie rozmów i jednoczesne zamieszczanie takich paszkwili.
    Salwator

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.