Dodaj do ulubionych

Hale stalowe halstal.pl

26.09.13, 17:50
Proszę o opinie na temat firmy Halstal - halstal.pl - budownictwo przemysłowe, przede wszystkim interesują mnie hale astron. Z góry dziękuję.
--
hale
Edytor zaawansowany
  • Gość: 2222 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:42
    Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach.
    I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
    ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
  • flaktbovent 03.10.13, 00:34
    Szanowni Państwo,

Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent. Wykazywanie ewidentnych kłamstw nie jest cenzurą.

W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
    2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
    3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 2222 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych (lub inna, z niąpowiązana). Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.
  • Gość: Arek IP: *.toya.net.pl 03.03.14, 14:23
    Nie znam zbytnio firmy, o którą pytasz jednak mogę polecić Ci www.ocemer.pl. Oni również zajmują się halami przemysłowymi, miałem przyjemność współpracować kiedyś z nimi. Ogólnie firm, oferujących hale jest bardzo dużo na naszym rynku, a opinie o nich znajdziesz na pewno wpisując w Google "nazwa firmy + opinie" :) Ja tak zawsze szukam!
  • Gość: Arek IP: *.toya.net.pl 03.03.14, 14:24
    Nie znam zbytnio firmy, o którą pytasz jednak mogę polecić Ci ocmer.com.pl . Oni również zajmują się halami przemysłowymi, miałem przyjemność współpracować kiedyś z nimi. Ogólnie firm, oferujących hale jest bardzo dużo na naszym rynku, a opinie o nich znajdziesz na pewno wpisując w Google "nazwa firmy + opinie" :) Ja tak zawsze szukam!
  • annn004 17.09.14, 19:49
    Też o nich słyszałam.
    A ich zrealizowane inwestycje można zobaczyć na ich stronie
    www.cobouw.pl/hale-stalowe
    CoBouw ma duże doświadczenie w budowie hal produkcyjnych, stalowych i magazynowych.
  • przemo112233 30.01.15, 09:51
    Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem gotowych projektów hal stalowych/namiotowych futur.pl/index.php/projekty-gotowe
  • natalkanykiel 20.04.18, 13:49
    Nie słyszałam o niej, ale chętnie się podłączę do tematu, bo potrzebuję opinii o spółce Depenbrock depenbrock.pl/oferta . Podoba mi się, że świadczą kompleksowe usługi w zakresie stawiania takich hal, od projektowania po usługi specjalistyczne. Chętnie nawiązałabym z nimi współpracę, jeśli potwierdzicie ich odpowiedzialność i profesjonalizm.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.