Dodaj do ulubionych

Elita Inwest Bydgoszcz

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.13, 14:26
Czy ktoś cokolwiek może mi napisać na temat tej firmy, pana Kriukowa? www.elitainwest.eu Chce od ich kupić mieszkanie, a nie udało mi się znaleźć żadnych informacji na teamt firmy. Może ktoś już od nich coś kupował? Wcześniejsze realizacje mieli w Poznaniu, Słupsku, Świeciu.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Ja IP: *.173.7.218.tesatnet.pl 25.08.13, 21:35
    Ja kupiłam - niestety mieszkanie od "cudownej" firmy Elita Inwest pod przewodnictwem p. Kriukowa. Mimo swej początkowej sympatyczności w efekcie okazało się, że zatajono przede mną wiele spraw związanych ze sposobem wykończenia mieszkania. W efekcie: użyto tanich materiałów, nie trzymano się zapisów związanych z projektem. Pomijano użycie pewnych materiałów, np. izolacyjnych, przeciw wilgoci; stare ściany obudowano płytami nida gips za którymi umieszczono folie, która kryła stary tynk i wiele innych. Szczerze odradzam kupowanie czegokolwiek od tej firmy. Mam taką refleksję, że pewnym ludziom zależy na zrobieniu kasy, nie licząc się z tym że człowiek kupując mieszkanie wydaje naprawdę wszystko co ma i liczy na profesjonalizm, prawdomówność.
  • Gość: Andrzej Kriukow IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.09.13, 13:27
    Bez względu na to, że okres gwarancyjny dawno minął, zgadzam się na częściowe pokrycie kosztów usuwania usterki. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nadmienię, że budowy są nadzorowane przez kierowników budowy. Z kolei klient ma również możliwość kontrolowania przebiegu prac jak i możliwość wyboru standardu wykończenia. Można kupić mieszkanie w stanie surowym zamkniętym i wykończyć go we własnym zakresie materiałami z najwyższej półki. Wszystkie stosowane przez nas materiały posiadają niezbędne atesty.
  • Gość: 1234 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:56
    Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach. Nadzór budowlany i PSP nie może odbierać takich urządzeń.
    I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
    ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
  • Gość: meg IP: *.173.48.238.tesatnet.pl 03.04.14, 21:22
    całkowicie odradzam zakup mieszkania od firmy Elita Inwest jestem "szczęśliwą" właścicielką jednego z mieszkań ww. firmy. cóż długo by opowiadać ile rzeczy tu jest nie tak.Przede wszystkim brak pełnej dokumentacji budowy i duża różnica pomiędzy projektem budowlanym a rzeczywistością.jeszcze nie wiem jak ta sprawa się zakończy.Na pewno mam pełne prawo powiedzieć, że gorąco odradzam.
  • 05.04.14, 17:45
    Nie wiem czemu Pani nie może się uspokoić. Loguje się Pani jako inny użytkownik, widać po adresie IP i pisze to samo. Adaptujemy powojskowe nieruchomości od 25 lat. Mieszkania sprzedajemy w różnych standardach, zaczynając od stanu surowego. W takim przypadku klient wewnątrz lokalu wykonuje wszystkie prace budowlane i wykończeniowe we własnym zakresie. Każdy klient ma możliwość nadzorowania prac w trakcie ich realizacji. Projekty są robione na moje zamówienie, a zmiany wykonywane na zlecenie klienta po uzgodnieniu ze mną lub kierownikiem budowy. Bez pełnej dokumentacji w ogóle nie byłoby możliwości dokonania odbioru i oddania do użytku. Dodać komentarz może każdy za darmo, więc internet jak papier wszystko cierpi. Można logować się dowolnie i pisać do bólu. Usunąć z kolei można tylko za opłatą, czego nie robię, bo niem co ukrywać. Loguje się wyłącznie od siebie. Życzę Pani powodzenia w życiu, może wtedy nie będzie czasu na różne głupoty.
  • 17.08.17, 19:02
    Nie polecam tej firmy. Jakość wykonania na niskim poziomie, pojawiające się usterki po oddaniu inwestycji. Do tego trzeba wspomnieć o niemiłej osobie kontaktowej ze strony dewelopera, która potrafi obiecywać wiele rzeczy przy podpisywaniu umowy przedwstępnej a następnie nie dotrzymuje obietnic i stwarza wiele problemów. Radze omijać szerokim lukiem.
  • 07.12.17, 10:44
    hej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.