Dodaj do ulubionych

Gdzie w kupić mieszkanie w Krakowie?

12.02.13, 16:53
Jestem zainteresowana kupnem mieszkania nowego, deweloperskiego, najlepiej już gotowego lub w inwestycji zblizającej sie do konca... Możecie cos polecic? Aha i nie w samym centrum Krakowa - to ważne.
Edytor zaawansowany
  • 12.02.13, 16:55
    Ale nie w Nowej Hucie? bo to nie Kraków przecież hihi ;-)
  • 14.02.13, 14:55
    Fabryka Czekolady sie buduje - na krowodrzach. na terenie dawnej fabryki Wawel (mniam mniam) przy wrocławskiej... wygląda ciekawie
  • Gość: Michał IP: 81.219.183.* 15.02.13, 14:43
    Proponowałbym zastanowić się najpierw w której części miasta chcesz kupić to mieszkanie, a dopiero potem szukać konkretnej inwestycji. Jeśli chcesz kupić mieszkanie bo np. masz jakąś pracę czy idziesz na studia to warto wybrać lokalizację w pobliżu miejsca pracy/studiów, żeby nie tracić za dużo czasu na dojazdy. Jeśli zaś chcesz kupić bo tak, to odradzałbym tylko miejsca słabo skomunikowane jeśli będziesz potrzebował korzystać z komunikacji miejskiej (jeśli masz samochód to nie ma większego znaczenia).
    Do samego wyszukiwania możesz użyć np. www.dominium.pl/. Tylko weź pod uwagę, że tam NIE MA wszystkich inwestycji.
  • Gość: Mariusz Kaczmarz IP: *.adsl.inetia.pl 25.02.13, 17:42
    A co powiesz o inwestycji na Czyżynach? Aleja Jana Pawła II 150 - wieżowce tuż przy drodze, wszędzie blisko :) przystanek tramwajowy 4 minuty ;)

----
    Darmowe ogłoszenia bez pośredników! - www.bezposrednikow.pl
  • Gość: marzena IP: *.static.espol.com.pl 11.04.13, 12:50
    Przed zakupem mieszkania przejrzałam mnóstwo stron internetowych, ogłoszeń w gazetach. To była strata czasu. Upadlam jednak na super stronkę o nieruchomościach www.bezposrednikow.pl/, gdzie wszystko jest przejrzyście i bez zbędnej ściemy. Poważne oferty. Szukasz wg. swoich wymagań i co najważniejsze zawsze znajdujesz to czego chcesz :) Polecam szczerze. www.bezposrednikow.pl/
  • Gość: marysia IP: *.static.espol.com.pl 11.04.13, 13:03
    Przejrzałam kilka stron dotyczących nieruchomości. Polecam takie strony jak; nieruchomosci.pl, a przede wszystkim www.bezposrednikow.pl/
  • Gość: spider IP: *.play-internet.pl 26.07.13, 15:46
    wiesz trochę zależy od tego, jaka lokalizacja odpowiadałaby Ci najbardziej no też czego dokładnie oczekujesz, a jeśli byłbyś zainteresowany mieszkaniem w kamienicy w centrum Krakowa zobacz sobie tutaj koneser.co/ piękne mieszkania w kamienicach.
  • 28.07.13, 21:10
    Zależy czym kierujesz się przy wyborze mieszkania. Sprawdź sobie mieszkania Kraków , jest tu sporo ofert. Porównaj sobie ceny i lokalizację
  • Gość: cookie IP: *.szczecin.mm.pl 30.07.13, 19:27
    Może sprawdź ofertę biura Oberhaus jest to doświadczone biuro które działa w Krakowie oraz innych miastach Polski.
  • Gość: pear IP: 83.142.186.* 22.08.13, 09:15
    no tak trzeba się zastanowić nad tym, co jest dla nas najważniejsze, bo każdy z nas ma jakieś inne wymagania, jeśli chodzi o wybór mieszkania, albo ważna jest lokalizacja albo odpowiednie budownictwo mnie się bardzo podoba to mieszkanie koneser.co/oferta/miodowa-residence-krakow-kazimierz-nr-13-d6283_pol.html robi niesamowite wrażenie, no i też bardzo fajna lokalizacja.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.08.13, 22:05
    Zdecydowanie nie polecam dewelopera Proxima Service!!!
  • 24.08.13, 12:06
    Polecam Ruczaj, os. Złocień i spokojne wylotówki z Krakowa :) Jeśli nie znasz sie, skorzystaj z wyszukiwarki dzielnic Krakowa na stronie SADURSCY.PL
  • Gość: Jussie IP: *.dynamic.chello.pl 21.09.13, 22:46
    Cześć www.nowemieszkaniakrakow.apartamenty.pl/inwestycja,kamienica-perlowa,1228.html tutaj masz bardzo dobrą ofertę, polecam z własnego doświadczenia usługi tego portalu- bo tam mają chyba najlepsze oferty mieszkań- swoje kupiłam też bardzo tanio- a trudno było znaleźć coś odpowiedniego- to jestem zadowolona w 100% tak samo jak moja rodzinka. Pozdrawiam!
  • Gość: clod IP: 83.142.186.* 30.09.13, 07:56
    a to jaka lokalizacja cię interesuje? no i kolejne pytanie, jaki masz budżet? Bo wiesz to też jest dość istotną sprawą. Poza tym coś w tym jest, że dobrze trzeba sprawdzić developera, żeby się nie naciąć, żeby się nie okazało, że się nasza przeprowadzka się opóźni. Mnie bardzo podobają się te koneser.co/ eleganckie, przestronne, co prawda nie nowe, ale za to pięknie odnowione.
  • Gość: 1234 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:40
    Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach.
    I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
    ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
  • 03.10.13, 00:18
    Szanowni Państwo,

Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent.

W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
    2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
    3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 1234 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych. Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.
  • Gość: choinka IP: *.play-internet.pl 19.10.13, 16:40
    a to zależy jaka lokalizacja cię najbardziej interesuje, jakiego mieszkania oczekujesz? Myślę, że w Krakowie nietrudno znaleźć fajne mieszkanie, mnie bardzo się podobają te koneser.co/ piękne i eleganckie w samym sercu miasta.
  • 10.10.14, 11:22
    Pomyśl nad tą inwestycją Okulickiego, to jest Nowa Huta, całkiem miła okolica, blisko różne punkty usługowe...zerknij na ich stronkę, jak ja szukałam to można tam było zobaczyć, które mieszkania są jeszcze wolne itp.
  • 27.12.16, 13:30
    Nie w centrum i inwestycja ma być prawie gotowa? Nic innego nie przychodzi mi do głowy jak idealnie Bronowickie Ogrody. Mieszkania mają być oddane w czerwcu więc szczerze polecę. Wykonawcą jest DeS - deweloper odpowiedzialny min. za prace budowlano - konserwatorskie na UJ czy ostatnio 13 mieszkań niedaleko ul. Na Polach. Lokalizacja tego miejsca jest świetna i blisko masz w zasadzie we wszystkie strategiczne miejsca.
  • 19.04.17, 14:52
    Polecam półcnoc, prądniki albo pod Krakowem bibice, węgrzce. Dobry dojazd do centrum, nie ma smogu
  • 11.05.17, 12:14
    Dużo fajnych można znaleźć na Kurdwanowie. Zarówno jeśli chodzi o nowe mieszkania jak i rynek wtórny.
    Cały czas ta dzielnica się rozbudowuje, dzięki czemu jest to atrakcyjna opcja
    Komunikacja też jest niczego sobie.

Przykładowe mieszkania:
    krakow.sadurscy.pl/mieszkania/sprzedaż/Kurdwanów/
  • 08.06.17, 18:24
    Ja wybrałabym coś na Starym Mieście. Niekoniecznie najtaniej, ale w sumie też zależy z jakim przeznaczeniem chce się kupić. My z mężem zainwestowaliśmy kilka miesięcy temu w apartament, który oddaliśmy firmie Friendhouse (tu jest ich strona friendhouse-apartments.pl) w zarządzanie. Dbają o wszystko - od szukania najemców, przez sprzątanie, a nam do kieszeni co miesiąc wpada okrągła suma.
  • 20.07.17, 11:10
    Plabujesz zakup mieszkania? Koniecznie sprawdź jak możemy pomóc: www.inspex.pl
  • 24.08.17, 17:01
    Zapoznaj się z osiedlem 7 Życzeń w Bronowicach Wielkich. Jestem niemalże na 100% przekonany, że Ci się spodoba.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.