Dodaj do ulubionych

ApartamentyWielicka Wan Deweloper opinie

IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 20:47
Witam,
Jestem w trakcie negocjacji, a praktycznie już na etapie "domykania zakupu" mieszkania w inwestycji dewelopera WAN przy ulicy Wielickiej (apartametnywielicka). Proszę o opinie osoby, który miały jakikolwiek kontakt z tym deweloperem. Jest to ich pierwsza inwestycja w Krakowie, ale z tego co widziałem w Warszawie "pobudowali" się już dosyć konkretnie. Czy inwestycje były oddawane terminowo? Czy standrad wykończenia był zgdodny z założeniami? Proszę o każdą przydatną informację
Edytor zaawansowany
  • Gość: Grzegorz IP: 212.144.243.* 14.05.12, 08:54
    Witam serdecznie. Prosilbym Pana bardzo o kontakt na adres gregfr@o2.pl w sprawie mieszkan przy wielickiej. Czekam na kontakt. Pozdrawiam.
  • Gość: Waldek IP: *.subscribers.sferia.net 23.05.12, 17:12
    Odradzam! Wyjatkowe dziadostwo. Nie usuwaja ustrek, po wplacie kasy maja cie gdzies....wyjatkowo buraczany developer. Odradzam, latwo sprawdzic ile osob sie z nimi sadzi...
  • Gość: wafel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.12, 21:03
    waldek, skąd masz takie info? byłeś lub jesteś ich Klientem? Gdzie można sprawdzić czy rzeczywiście ktoś się z nimi sądzi?
  • Gość: luiza IP: *.home.aster.pl 31.05.12, 11:26
    wafel - ja juz jestem od kiwetnia szczesliwa (jak narazie :) posiadaczka mieszkania w tej inwestycji. Przez swojego kuzyna z w-wy dowiadywalam sie o tym deweloperze i z tego co wiem od niego to mieszkania budowane przez niego sa ok i nie slyszal o zadnych problemach. Jego koledze oddali mieszkanie terminowo w jakiejs inwestycji przy CH Arkadia, a o sprawach sadowych wsrod wspolnoty lokatorow nic nie slyszal.
  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.12, 15:29
    Waldek powiedz jakieś konkrety bo nic o sądzeniach nie wiadomo.
  • Gość: zainteresowany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.12, 13:26
    Czy ktoś może ma informacje na temat firmy WAN? Jak wyglądały ich wcześniejsze inwestycje??
  • Gość: wafel IP: 199.67.203.* 11.06.12, 12:20
    ja mieszkanie również już zakupiłem. jako, że sam zajmuje się kredytami hipotecznymi to wiedzę na temat papierów deweloperskich mam sporą i WAN sprawdziłem baaaaardzo dokładnie. Nic niepokojącego nie znalazłem:)
  • Gość: paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.13, 12:42
    Witam! Byłem zainteresowany zakupem mieszkania, sprawdziłem dzisiaj hipotekę i okazało się, że od czwartku (18.07.2013) jest NOWY WPIS. Czy ktoś ma taka samą sytuację jak ja?? Nie wiem co mam zrobić, bo chciałem teraz kupić!!!!
  • Gość: Ritschard IP: *.play-internet.pl 22.07.13, 13:57
    Zanim kupisz sprawdź tę stronę: rynekpierwotny.com/mieszkania/malopolskie/krakow/podgorze/wan-sa,apartamenty-wielicka/. Możesz dostać spory rabat przy negocjacjach jak się na nich powołasz
  • Gość: grzesiek IP: *.ip.netia.com.pl 27.09.13, 12:04
    Witam wszystkich i zapraszam do zapoznania sie z moja oferta na stronie
    [url=http://www.galaxy-dobczyce.pl]Tekst linka[/url]
  • Gość: Niezadowolona IP: *.spine.pl 08.04.14, 21:46
    Popieram!!! Developer tragedia!! Nie można z nim, a raczej z nią w ogóle dogadać, brak kompetencji, zainteresowania klientem, odpowiedniego przygotowania, bardzo się na nich zawiodłam :(((
  • Gość: 1234 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:40
    Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach.
    I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
    ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
  • flaktbovent 03.10.13, 00:17
    Szanowni Państwo,

Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent.

W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
    2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
    3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 1234 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych. Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.
  • tanitazaitceva 29.10.18, 14:49
    Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.